ROTHAUDIO Hifibazar Praha

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
šeďour
Kontaktovat uživatele:

Re: ROTHAUDIO Hifibazar Praha

Příspěvek od šeďour » 28 črc 2017 10:27

Jirka33 píše:
17 črc 2017 11:46
Na tohoto bastlire kabelu si davejte majzla! Lze o pravem stavu veci, kdyz na to nasledovne prijdete tak kapne bozskou a vetsinou to uzna. A hlavne ze vzdy pise 100% technicky stav! Uz bych u nej nekoupil ani prd! *headbang*

Tenhle příspěvek má jedinej úkol...poškodit dobrý jméno prodejce Rothaudio !
Příspěvek napsal člověk, kterej vystupuje na fórech pod různejma nickama, píše zbytečný, nebo i dost hloupý příspěvky a rád vyvolává hádky.Na sousedním fóru změnil svůj nick vždy, když po opakovaným varování moderátora, vyfasoval ban.

Je to velice zlej a hloupej člověk s neuvěřitelným chováním i při osobním jednání.

A sám je to bazarovej překupník s jednáním pražskýho taxikáře.Proto kolem sebe tak plive :(
Záhada plochého reprokabelu stále trvá...

sonofstars
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sonofstars » 28 črc 2017 10:41

Pokud máte špatnou zkušenost - popište ji věcně, pokus o reklamaci, stanoviska obou stran (emailová komunikace), vyfoťte fakturu, zveřejněte obchodní podmínky, atp.
Křičet na náměstí či na internetu, že je někdo špatný není moc věrohodné. *taktone*
Mermaid Anchore. Casea Cassiopeia. Sroll Epos DAC. ProPower PT15.
SROLL Purity Kapton repro, Purity Kapton RCA, USB Purity Kapton, síťové Purity Power Cables.
Zdroj: HD Tracks z NUC Sroll

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PítrsPraha » 28 črc 2017 10:58

Jirka33 alias Vybliz alias platprd alias x dalších marných nicků se snaží jen bezzubě škodit svým o parník slušnějším, úspěšnějším a šikovnějším konkurentům.

Jak známo z veřejně dostupných zdrojů, vlastním jménem je to Petr Zlatník, datum narození 25.11.1985, bydliště Radimova 138, Praha 6, telefon 778 161 292. Prodává povětšinou levný bedničky pod pseudonymem Guitarplayer (guitarplayer@seznam.cz), ke kterým v textech svých inzerátů uvádí někdy zavádějící, ale většinou objektivně lživé informace o zvukových kvalitách a technických parametrech.

Rád vyhrožuje fyzickým napadením, což je s jeho tělesnou konstitucí dost úsměvné. Je to zoufalec, který si jen vymýšlí a lže - nedávno se na diskusním fóru snažil dokonce členstvo přesvědčit, že má doma na chlup stejnou aparaturu jakou mám já :-D. Není snad jediná věc, ve který by tenhle šášula nelhal.

VdH --> NA Sunrise
Vincent -->Denon DCD-2020--> Audioquest
Vincent -->Parasound Halo Integrated--> Vincent
Focal Electra 926
Lapp -->JBL LS 120P

sekal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sekal » 28 črc 2017 12:15

Pokud je zde opakovaně vyslovováno podezření, že pod nicky Jirka33 a Vybliz vystupuje jedna a táž osoba, nebylo by vhodné, aby to prověřil admin? :idea:

Vyblíz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vyblíz » 28 črc 2017 16:02

šeďour píše:
28 črc 2017 10:27

Je to velice zlej a hloupej člověk s neuvěřitelným chováním i při osobním jednání.

A sám je to bazarovej překupník s jednáním pražskýho taxikáře.Proto kolem sebe tak plive :(
Neřiká se tomu potrefená husa?
Není slavný pan Martin Šedivý spíš kýhající husa? Já jsem si u něj nechal opravit sluchátka. Prý špatná redukce. Naúčtoval si 300 kč a následně to poslal po prodejci kabelů panu Kocmeister alias Kocourkovi na břevnov. Následně jsem ho prý naštval na foru, tak mi řekl, že cena je 600 kč jinak sluchátka vyhodí do popelnice a vzal si je zpátky k sobě na prodejnu na Florenc. Při osobním jednání, jsem mu vždy vykal a ani po tomto jeho fujtajblu jsem na něj nebyl sprostý a výsledek je, že mne tu pomlouvá na foru (když mne regulérně okradl o 600 kč a vláčel se mnou po celé praze). K tomu se dá říc jedině, že pan Martin Šedivý je ubožák a vyžírka. Sluchátka za slvaných 600 kč samozřejmě neopravil (kromě toho se to snažil ještě svézt na mne, že se prý k nim neumím chovat a že sem si je rozbil sám), stále nefungují a odvětil,ž e je to starožitnost a že patří sběrateli do šuplíku. Mám 100 chutí na něj poslat ČOI.

Docela jsem zvědav, co jsem mu při osobním jednání provedl, kromě toho, že jsem se představil, dal mu 600 kč za sluchátka, která neopravil a odešel sem. Fujtajbl, tohle snad není pravda, xindl jeden. Ostatně co se dá, čekat od podvodníka, který varábí z plochéýho pcčka za 30 krun metr kabel za tisíce korun a vychloubá se tím, že je to jedinečná jeho konstrukce, a když mu to někdo odhalí, tak promptně jedinečnost a podobné bláboly ze stránek smaže. Někoho okrást a pak ho ještě pomlouvat, to chce opravdu silný žaludek, doufám, že jste se za těch 600 kč zalknul pane Šedivý.
Záhada plochého reprokabelu Venom vyřešena, je to PC plocháč za 30 korun metr ve voňavém opletu.
http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.p ... &sk=t&sd=a

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi » 28 črc 2017 17:16

Tak kde je pravda?

od Vyblíz » dnes, 16:02

šeďour píše: ↑
dnes, 10:27

Neřiká se tomu potrefená husa?
Není slavný pan Martin Šedivý spíš kýhající husa? Já jsem si u něj nechal opravit sluchátka. Prý špatná redukce. Naúčtoval si 300 kč a následně to poslal po prodejci kabelů panu Kocmeister alias Kocourkovi na břevnov. Následně jsem ho prý naštval na foru, tak mi řekl, že cena je 600 kč jinak sluchátka vyhodí do popelnice a vzal si je zpátky k sobě na prodejnu na Florenc
. Při osobním jednání, jsem mu vždy vykal a ani po tomto jeho fujtajblu jsem na něj nebyl sprostý a výsledek je, že mne tu pomlouvá na foru (když mne regulérně okradl o 600 kč a vláčel se mnou po celé praze). K tomu se dá říc jedině, že pan Martin Šedivý je ubožák a vyžírka. Sluchátka za slvaných 600 kč samozřejmě neopravil (kromě toho se to snažil ještě svézt na mne, že se prý k nim neumím chovat a že sem si je rozbil sám), stále nefungují a odvětil,ž e je to starožitnost a že patří sběrateli do šuplíku. Mám 100 chutí na něj poslat ČOI.

Docela jsem zvědav, co jsem mu při osobním jednání provedl, kromě toho, že jsem se představil, dal mu 600 kč za sluchátka, která neopravil a odešel sem. Fujtajbl, tohle snad není pravda, xindl jeden. Ostatně co se dá, čekat od podvodníka, který varábí z plochéýho pcčka za 30 krun metr kabel za tisíce korun a vychloubá se tím, že je to jedinečná jeho konstrukce, a když mu to někdo odhalí, tak promptně jedinečnost a podobné bláboly ze stránek smaže. Někoho okrást a pak ho ještě pomlouvat, to chce opravdu silný žaludek, doufám, že jste se za těch 600 kč zalknul pane Šedivý.

:?: :?: :?:

kychtax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kychtax » 28 črc 2017 17:45

děti.. duha..
:D
Nejvíce aktivní fórum:Kabely :-)

šeďour
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šeďour » 01 srp 2017 09:32

Jsou to od tebe dost překroucený lži Zlatníku !...ostatně jako vždy.
Problém s potrefenou husou platí na tebe, když tu vystupuješ jako Vyblíz a Jirka33 a pak o tobě Pýtrs napíše, kdo, že jsi doopravdy a ty se hned ozveš.

Ale do tohohle vlákna to nepatří *offtopic*

Pokud to chceš řešit veřejně...za mě klidně (a pokud to, ale zajímá taky někoho jinýho než tebe).Založíme na to vlákno a proberem to.Zveřejním veškerou korespondenci s tebou, vysvětlím, jak to bylo s opravou tvejch sluchátek a klidně si můžeme i popovídat o legendárním plochým reproduktorovým kabelu (vidím, že to asi dost lidem pořád vrtá v hlavě :lol: )

A ještě jedna věc Zlatníku.
S těma urážkama buď opatrnější.Nezapomínej, že už nejsi anonymní osoba *taktone*

Vyblíz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vyblíz » 01 srp 2017 13:55

To by mně zajímalo, jak se dá překroutit fakt, že sis naúčtoval 300 kč, pak když sem si je chtěl vyzvednout si je přesunul na jiné místo a zvednul cenu na dvojnásobek, stejně jako nevím, jak se dá překroutit fakt, že sem ti stále i přes tento podfuk vykal. A stejně tak nevím, jak se dá překroutit fakt, že i přes tu skvělou opravu stále hraje jenom jedno sluchátko, což ty si měl opravit. K té konstrukci co si tu vymyslel pomatenec Pítrs, že já jsem Jaryn, Jirka a kdoví kdo ještě, a vy všichni jste mu na to skočili jak tydýti, se může asi zodpovědně vyjádřit jedině admin.

Jinak nevím, co má co dělat potrefená husa s tím, když ty tu pomlouváš zcela adresně jiný nick, a používáš přitom moje jméno a já napíšu, že to nejsem já. Zkus si nejprve zjisti, co to vůbec znamená. :lol: :lol:
Záhada plochého reprokabelu Venom vyřešena, je to PC plocháč za 30 korun metr ve voňavém opletu.

šeďour
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šeďour » 01 srp 2017 14:14

Zamotáváš se do vlastních lží Zlatníku.Já mám jako důkaz, že píšu pravdu, mojí emailovou korespondenci s tebou.Co máš ty kromě urážek a lží ?

A jak už jsem psal, založ si na to vlastní vlákno.Tam to uvedu na pravou míru.Tady je to *offtopic*

Vyblíz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vyblíz » 01 srp 2017 15:15

Vy dva s uživatelem Pítrs Praha jste stejní dobráci. Oba máte na podložení svých pomluv spoustu důkazů, ale z tajemných důvodů si je schováváte pouze pro sebe. Když tady máváte naší korespondencí, tak můžu taky kousek přiložit, co mi od vás přišlo.
-------- Původní e-mail ----------
Od: Prodejna Praha <prodejna.praha@fulgurbattman.cz>
Komu: 'Petr Zlatník' <Guitarplayer@seznam.cz>
Datum: 10. 5. 2017 12:26:44
Předmět: RE: ?
Pro co pošlete messengera…pro tu popelnici ?

From: Petr Zlatník [mailto:Guitarplayer@seznam.cz]
Sent: Wednesday, May 10, 2017 12:22 PM
To: Prodejna Praha
Subject: RE: ?

Dobrý den,

:-D já tam asi pošlu toho mesengera, to bude nejlepší.

S pozdravem

Petr Zlatník (ext. CW Alza.cz)

---------- Původní e-mail ----------
Od: Prodejna Praha <prodejna.praha@fulgurbattman.cz>
Komu: 'Petr Zlatník' <Guitarplayer@seznam.cz>
Datum: 10. 5. 2017 12:14:56
Předmět: RE: ?
Samý kecy.

Ale nic víc jsem od vás nečekal.

Přijďte si pro sluchátka, čekám do příštího tejdne.Pak je hodím do popelnice, do který jste je mimochodem podle svýho tvrzení hodil už vy.

From: Petr Zlatník [mailto:Guitarplayer@seznam.cz]
Sent: Wednesday, May 10, 2017 12:08 PM
To: Prodejna Praha
Subject: RE: ?

Dobrý den,

navíc nevidim jediný racionální důvod, proč bych si v podpisu nemohl zhodnotit, kabel, který jsem si za své peníze zakoupil.

S pozdravem

Petr Zlatník (ext. CW Alza.cz)

šeďour
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šeďour » 02 srp 2017 08:57

Musíš to dát, ale celý Zlatníku.Takhle to nedává smysl.

Založ si na to nový vlákno.Tady už si s tím víc než otravnej *taktone*

paolo
Prodejce a konstruktér hi-fi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paolo » 08 srp 2017 18:48

Zdravím všechny nadšence

Pro zájemce o kabely QED. Je možnost zapůjčit oblíbený model QED Reference Audio 40 XLR v délce 1.0m a vyšší model Signature v RCA verzi, také délka 1.0m

dále na bazaru se nám objevil
Bowers Wilkins Sub ASW 850 ve svých dobách nepřekonatelný sub v zaplatitelné kategorii
Electrocompaniet AW 250R také velmi povedený koncový zesilovač

NIN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NIN » 09 srp 2017 17:02

Moc jsem nepochopil proč QED vyrábí nejvyšší model signálového kabelu (Signature) pouze v provedení RCA. :?:
Ayon+MF+Tannoy

Odpovědět