Moderování fóra

Diskuze o serveru, náměty, připomínky a stížnosti.
PavelDosko
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderování fóra

Příspěvek od PavelDosko » 04 srp 2017 16:15

kluci neblbnete
PMA PA4 Big Brother, premp SPaudio P1, DAC SPaudio D1, Aurum Cantus V8F, filtrace Noble Audio, kabely SPaudio SC1,LC1,PC1, Pangea AC9, iFi iUSBPower,iFi iPurifier 2, Fidelizer Pro, Foobar

sonofstars
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sonofstars » 04 srp 2017 19:59

pojďme na pivo a tam to probereme *palec*
Mermaid Anchore. Casea Cassiopeia. Sroll Epos DAC. ProPower PT15.
SROLL Purity Kapton repro, Purity Kapton RCA, USB Purity Kapton, síťové Purity Power Cables.
Zdroj: HD Tracks z NUC Sroll

Renown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renown » 05 srp 2017 11:24

Jak mnohým komunistickým zbohatlíkům a jejich synům po převratu narostlo ego je obdivuhodné.
Svartenatovo ventilování životní frustrace. (jak to napsal Křeček) Nenávist vůči úspěšným *2thumbsup*
všichni kdo mají drahou sestavu jsou komunističtí zbohatlíci, případně jejich synové *2thumbsup*
Project Audio Systems

slimy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slimy » 05 srp 2017 13:09

svartenatt píše:
03 srp 2017 17:28
Už tak tu moc lidí nepíše a pokud by se řádně moderovalo, fórum by bylo mrtvé. Ale vzal bych to, zkušenosti mám. Hlavně zabanovat Vyblíze a Jirku33.
OMG, jen to ne.
Nejhorsi je aktivni blb.. *headbang*

svartenatt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svartenatt » 05 srp 2017 14:03

Ozvali se ti správní, které jsem očekával. Ostatním se omlouvám za negativní reakce.
"Svartenatt = tři sta příspěvků o ničem" Renown

Odar

Příspěvek od Odar » 05 srp 2017 14:13

kychtax píše:
04 srp 2017 12:29
Odar a jeho světonázor.. Vidíš, mně se zdá že sem jenom chodíš popichovat. Nemáš profil, sestavu v podpisu, fotku.. Nechtěl by ses trochu představit, když už ses hlásil na admina a jsi tu prakticky denně?
Ja som sa na ziadneho admina nehlasil. Admin je tu iba jeden a tak to (dufam) aj zostane. Ludia, ktori funguju na hifi forach dlhsie ma poznaju a maju prehlad, co mam doma. Posledne roky sa toho moc nemeni. Takze to povazujem za zbytocne. Par ludi poznam aj osobne. No nemozem sa poznat s kazdym a tak isto nie je mozne, aby som bol s kazdym kamarat. Taky je zivot. Niekomu pridu moje prispevky ako podpichovanie, inemu ako pisanie pravdy do oci a vyjadrovanie vlastnych nazorov bez "politickej kokektnosti". Skupinu si si vybral sam - nemam s tym problem. Ja sa nehram na take tie veci typu "ja tam radsej nic nenapisem, lebo ten a ten sa urazi". Nemam preco. S hifinou sa nezivim, nepotrebujem tu drzat "formu". Niekedy to skus aj ty. Je to oslobodzujuce.

Samozrejme v ramci slusnosti. Vulgaritu vobec nemusim a trebars sa cudujem, co tu hladaju doteraz uzivatelia, ako Vyblíz. Ten clovek sa tu behom par dni prejavil dostatocne. MOD timu to ale evidentne nevadi. Radsej budu riesit zabomysie vojny o vtakovinach z dreva a ohladom hrotov. Ale tak nie je to moj problem. Vypoveda to len o urovni moderovania tohto fora. V konecnom dosledku - kazdy sa moze rozhodnut, ci toto forum chce navstevovat v aktualnej forme, alebo nie.

A medzi nami - nemysli si, ze som tak naivny, ze by som si myslel, ze si ma aktualne vladnuci moderatori pustia do kosiara :mrgreen: Ale vies ako sa hovori - za opytanie nic nedas. "Konkurzu" sa moze predsta zucastnit kazdy, nie? *jupi* O to je ale potom zaujimavejsie citat tie reakcie *hura*

sekal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sekal » 05 srp 2017 15:44

V návaznosti na Odara bych jen poznamenal, že je docela úsměvné, že mě (nás) tady obviňuje z absence vlastního názoru člověk, který tady opakovaně edituje svoje příspěvky, většinou formou výmazu. Z toho je vidět, jak si dotyčný stojí za vlastním názorem a je schopen ho obhájit...

Pokud jde o požadavek na představení se, (který mi byl nejdříve sdělen formou SZ a zde, až se to hodilo, zveřejněn), tak nevím, proč bych to měl dělat. Představuji se obvykle v situacích, kdy je to společensky vhodné. A vhodné je to prakticky výhradně při osobních jednáních či setkáních. Zde ovšem o nic takového nejde. Diskuzní fórum nemá charakter osobního kontaktu. Všichni zde vystupují pod náhradními identitami a to, že tady pár lidí zveřejnilo určité údaje o sobě, je jejich věc. Já si kvůli účelovým požadavkům některých jedinců svoje soukromí rozhodně narušovat nehodlám.

sonofstars
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sonofstars » 07 srp 2017 21:10

Já do toho moderování nejdu, tak jen píšu, aby se mnou náhodou někdo nepočítal, bo tomu nerozumím. :)

A teď vážně, musím potvrdit základní smutnou zprávu serveru Hifiroom - je tady opravdu občas zbytečně dusno - hrubosti jak při zápase K1 v ringu, ...
Jsem pro více tolerance mezi uživateli, pochopení, pokory a raději třeba i odpověď nepišme okamžitě, ale s větším odstupem (i když nás ten druhý strašně naštval).
hezké léto všem :)
Mermaid Anchore. Casea Cassiopeia. Sroll Epos DAC. ProPower PT15.
SROLL Purity Kapton repro, Purity Kapton RCA, USB Purity Kapton, síťové Purity Power Cables.
Zdroj: HD Tracks z NUC Sroll

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kocmeister » 08 srp 2017 15:59

Zvýšená agresivita, útočnost, pichlavé až sprosté příspěvky, to bohužel patří ke všem českým hifi fórům bez výjimky. Proto jsem nikdy na žádném nenašel odvahu se představovat ze strachu co mě zase ti "zlí hifisté" udělají. Ano i písemné útoky bolí. Tím spíš, že se člověk většinou provinil jen tím, že má "špatné hifi" nebo trochu jiný názor. Zajímavé, že v reálném životě jsou všichni jako beránci dokonce se někdy bojí, jak jsem se párkrát přesvědčil :-)
Bowers & Wilkins 801 Matrix SII, Sennheiser HD800

kychtax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kychtax » 09 srp 2017 23:10

Chlapi, omlouvám se, jestli jsem někoho nutil do něčeho, co mu není libo nebo někomu řekl něco zlého. Proto sem na forum nechodím. Asi to bylo nezvládnuté z mé strany. *headbang*. Máme všichni větší starosti, než se tady sr*t do sebe, že jo.
..a za admina navrhuju sonofstarse, Jardu69, PavelDoska, Zabinyho a vlastně i Odara. Ale oni to stejne nikdo nevezmou, že jo.. ;)
Nejvíce aktivní fórum:Kabely :-)

kite19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kite19 » 09 srp 2017 23:50

Tak sa mi zdá, že sa tu predsa len moderuje. Tak nech sa tie káble a podložky predávajú! Všetko ostatné mazať a bann - ovať!
baví ma hifi, nie som tu kvôli konfliktom.

Renown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renown » 10 srp 2017 11:16

kite19 -ty nezklameš nikdy :-(
Project Audio Systems

kite19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kite19 » 10 srp 2017 12:56

Vzhľadom na nosné témy tohto fóra, "objektivitu moderátorov" a tvoje sklamanie, si rád odpustím ťukanie do klávesnice.
Hlavne že máte subjektívny dojem o vlastnej objektivite.
Tiež som sklamaný.
baví ma hifi, nie som tu kvôli konfliktom.

LawIAR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LawIAR » 14 srp 2017 16:44

kychtax píše:
09 srp 2017 23:10
..a za admina navrhuju Zabinyho a vlastně i Odara. Ale oni to stejne nikdo nevezmou, že jo.. ;)
*thumbs up*
Hudba je našou láskou a zvuk sexom. A čím je uspokojujúcejší, tým nás to viac baví.

Odpovědět