Přenoska Nagaoka MP-110

Komponenty k soukromému prodeji.
Odpovědět
FusionFanatic
Kontaktovat uživatele:

Přenoska Nagaoka MP-110

Příspěvek od FusionFanatic » 05 kvě 2017 16:14

Dobrý den všem,

pouštím do světa krátce hranou (do 100 hodin) přenosku Nagaoka MP-110. Přenoska je to kvalitní, nicméně po dlouhém rozhodování jsem usoudil, že hledám jiný zvuk. Rovněž se nehodí na příliš lehká raménka, která mám na všech svých gramofonech.
Co se týče zvuku, jak lze vyčíst všude na webu, je vřelý a detailní. Kdo hledá přenosku s dunivým basem a velmi jasnými výškami, nebude spokojen. Naopak ten, kdo ocení detailní a vyrovnané vykreslení středového pásma, stejně jako celkově příjemný a při dlouhém poslechu neunavující přednes, spokojen bude. Jak jsem předeslal, střední až nízká poddajnost chvějky se dobře hodí k dnes moderním středně těžkým až těžším raménkům. Stylově si ji dokážu představit v soulu, country, komorní hudbě, skvěle na ní vyzní vokály a strunné nástroje, obzvlášť pěkná je reprodukce klávesových nástrojů.
Ohledně stavu, s přenoskou bylo zacházeno s nejvyšší pečlivostí, přítlačná síla byla vždy do 1.8g s pečlivě nastaveným antiskatingem. Bohužel nejsem schopen pořídit makro hrotu. Mohu na vyžádání pořídit zvukovou ukázku, nedisponuji však odpovídajícím adc, takže brát půjde jen s rezervou.
Nejlépe hraje do nízké zatěžovací kapacity, s předepsaným odporem 47kOhm. Osobně se mi nejvíce líbila na krátkých kabelech a dodatečnou zátěží 30pF.
Cenu bych viděl okolo 3000,-, jsem nakloněn dohodě. Originální balení s návodem a kompletním příslušenstvím. Upřednostňuji osobní předání v Novém Jičíně.

s1aw0
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenoska Nagaoka MP-110

Příspěvek od s1aw0 » 10 srp 2017 18:16

Dobry den,
Prenoska Nagaoka MP110 je jeste k mani, prosim?
Dekuji
S. Rund

Odpovědět