Primare SPA21

Odpovědět
Audio Maniak
Příspěvky: 4
Registrován: 05 čer 2021 16:27
Kontaktovat uživatele:

PRODÁM: Primare SPA21

Příspěvek od Audio Maniak »

Jedná se o elegantní a vzácný AV zesilovač referenční třídy (nemá tuner), který byl vyroben společností Primare ve Švédsku s použitím vlastní technologie, nikoliv hotových japonských desek. Výsledkem je minimalistický 5.1 kanálový zesilovač dodávající 5 * 100 krásných wattů zvuku třídy A a třídy A/B do 8 ohmových reproduktorů a bez problémů pohání 4 ohmové reproduktory (jak mi potvrdil výrobce a následně jsem to otestoval a ano, zní to úžasně).

V době, kdy byl uveden na trh, neexistovaly doslova téměř žádné AV zesilovače, které by mohly konkurovat tomuto krásně znějícímu zesilovači pro hudbu i filmy, a stejně úžasně zní i dnes!

Nezaujatou diskusi o tom, zda je Primare SPA21 dobrý pro hudbu a filmy, najdete zde: https://www.avforums.com/threads/anythi ... 21.405364/

Kompletní specifikace naleznete v uživatelské příručce zde: https://www.primare.net/wp-content/uplo ... -Guide.pdf

Původní cena tohoto zesilovače byla 90000 Kč.

Tento měl při stěhování domů ťukanec v pravém zadním rohu a byl odborně opraven, proto extrémně nízká vyvolávací cena 17000.

Vše funguje jak má.

Sound and Vision recenzoval tento zesilovač a získal, 95 bodů ze 100 celý článek je zde: https://www.soundandvision.com/content/ ... mplifier-1

Tento zesilovač byl používán k pohonu dvojice reproduktorů Celestion A Compact, a tak nebyl nikdy intenzivně provozován.

Od doby, kdy jsem ho koupil, byl pravděpodobně používán pouze 30 hodin, protože jsem začal pracovat z domova, když začala pandemie.

Bohužel nemám krabici, ale je k němu originální dálkové ovládání Primare.

Poznámka: na fotografiích je drát reproduktoru speciálně dovezený postříbřený drát. Ty zahrnu do ceny.

Cena: 17500 Kč
Telefon: 739208003
Město: Praha Stodůlky
E-mail: e-mail

Přílohy
amp_top.JPG
amp_back.JPG

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 3 hosti