HIFI CZ

Studio HIFI CZ navazuje na dlouholetou tradici individuálních požadavků pro širokou škálu zákazníků. Nabízíme příjemné prostředí i personál. U nás si v klidu a nezávazně vytvoříte představu své budoucí sestavy. K poslechu nabízíme variace pro audiofily, vyznavače prostorového zvuku a příjemného ozvučení vnitřních prostor, zahrad, teras a bazénů. Součástí nabídky je i TV, nebo projekce.

Akce/výprodeje: www.hificz.cz/specialni-nabidka/

Jsme připraveni vyhovět požadavkům jak na startovací (ekonomické) sestavy, průměrným příznivcům poslechu, tak i náročným příznivcům HiFi. Většina nabízených značek reproduktorů a příslušenství je u nás připravena k poslechu. Disponujeme místností s TV, projekcí a vícekanálovým zvukem, včetně Dolby Atmos. Dále je u nás možné poslouchat stereo sestavy v široké cenové i kvalitativní škále. Nabízíme poslech, poradenství, návrh systému dle požadavků, prodej, dopravu zakoupeného zboží, instalaci, nastavení a předvedení. Disponujeme i širokou škálou instalačních komponent pro ozvučení dle nejnovějších trendů a požadavků moderních architektů. Splníme vaše představy o skvělé aparatuře pro stereo, domácí kino a to včetně TV, nebo projekční techniky s dodávkou a instalací. Naší prioritou je především spokojený zákazník.

Informace od studia HIFI CZ

HIFICZ
Příspěvky: 11
Registrován: 15 kvě 2018 13:06
Kontaktovat uživatele:

Informace od studia HIFI CZ

Příspěvek od HIFICZ »

Akční zboží
Navštivte naši sekci http://www.hificz.cz/skupiny/zbozi-akce
Zde si můžete vybrat ze zajímavých nabídek, kde se dá ušetřit a koupit tak produkty za zajímavou cenu, nebo ke zboží zjískat dárek.
Jako bonus u nás vždy dostanete upřímné odpovědi na vaše otázky a poradenství zdarma navrch *2thumbsup* :-)
Pěkný prázdninový čas *palec*