Pytel

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Pytel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pytel

Příspěvek od Pytel » 04 srp 2009 11:47

To Lachim

Michale ve svém věku beru vše z nadhledem, ale kdo nic nezkusí nic nepokazí a jestli se bude kdosi smát tak to je jen jeho názor. Proto třeba fandím Peerovi, také jsem vše za mlada testil, jo to byly doby,nic nebylo a vše se dělalo v domácích poměrech. Dnes je vše možné i nemožné sehnat a okusit, rád čtu jeho články. *bravo*

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA » 04 srp 2009 12:44

Moc pěkně jsi si vyhrál s těma kabelama na fotkách, co to máš za síťové zástrčky?

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 04 srp 2009 14:19

To NA :

Síťové zástrčky jsou SUPRA,na které nedám dopustit, krásně se s nima dělá a vypadají hezky, v této cenové relaci nemají konkurenta, samozřejmě kupované u Milana ( Svensound )

boxer

Příspěvek od boxer » 04 srp 2009 14:25

Tak. *thumbs up* *2thumbsup* *palec*

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA » 04 srp 2009 14:48

Tak to musí být nějaké nové, já mám jiné, ale kupoval jsem je od Milana již před řadou let. Chtěl jsem se juknout na jeho stránky, ale neběží mu :(

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 21 srp 2009 10:44

Tak včera jsme byli s Lachimem navštívit a poslechnout dospělé bedny v Brně. V prvním případě sestava MATRIX + SROLL, krásné bedny v mahagonu a v malé místnosti, čekal jsem trochu problémy s basy, ale po prvních tonech. Nic nepřebývalo, vše srovnáno, krásný mohu říc pohodový zvuk, který se dá poslouchat dlouho a dlouho. Při dalším poslechu opět SROLL + JBL 250 + Sony CD1, nádherné *bravo* , provedené v dýze ( poprvé jsem je viděl na živo ), asi stejná místnost. Poslech , no nevím komu dát jedničku, ale tady pro mě osobně o kapičku lepší, krásný detail, zvuk super. SROLL - výborný zesilovač, v Brně velmi rozšířen.
Děkuji Syčákovi za krásný večer *palec* *bravo* . Úplně se bojím zapnou moje Xaviany *sunglases*

boxer

Příspěvek od boxer » 21 srp 2009 11:26

Až pojedu za Syčákem,Matrixem na kole a Machalíkovou,tak vás taky nevemu sebou. *taktone*

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 21 srp 2009 12:08

To Boxer:

Zdenku tam jsme Tě mohli svést, ale zpět by ses nevešel , vezli jsme Machalíkovou *2thumbsup*

boxer

Příspěvek od boxer » 21 srp 2009 12:11

No a to jste jako jeli bez jednoho sedadla? 2+1=3 a nebo mě něco(někdo) uniklo? :o

Machalík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Machalík » 21 srp 2009 15:33

Lachime, ty seš ale proradnej parchant! Proč jsi to vyzradil??? Přece jsme byli domluvení, že to neřekneš - proč si myslíš, že jsem tě nechala mi sahat na nohu, ty prasáku? Si myslíš, že bych se jinak nechala omacávat od teplouše? Vy chlapi jste všichni stejní hajzli, teplí nebo ne :((( Už sem nebudu chodit :(

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA » 21 srp 2009 16:01

Tady je zase "veselo" se z vás po...u. :)
Pytel píše:Tak včera jsme byli s Lachimem navštívit a poslechnout dospělé bedny v Brně. V prvním případě sestava MATRIX + SROLL, krásné bedny v mahagonu a v malé místnosti, čekal jsem trochu problémy s basy, ale po prvních tonech. Nic nepřebývalo, vše srovnáno, krásný mohu říc pohodový zvuk, který se dá poslouchat dlouho a dlouho. Při dalším poslechu opět SROLL + JBL 250 + Sony CD1, nádherné *bravo* , provedené v dýze ( poprvé jsem je viděl na živo ), asi stejná místnost. Poslech , no nevím komu dát jedničku, ale tady pro mě osobně o kapičku lepší, krásný detail, zvuk super. SROLL - výborný zesilovač, v Brně velmi rozšířen.
Děkuji Syčákovi za krásný večer *palec* *bravo* . Úplně se bojím zapnou moje Xaviany *sunglases*

Tak Matrixovi ty obludy už konečně hrajou, chlap špatná, nejdřív otravuje, tahá rozumy a zdržuje přes telefon a pak ani nedá vědět, že už je vyřešeno, ty ty ty ;)

ten soňák je patrně SCD 1 , co o něm furt básní Barbora Škrlová aljas třináctiletý Adam :lol:

Brňácí dostávají v této době krize často výplaty v naturáliích, proto tolika těchto zesilovačů tama :)

Machalík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Machalík » 21 srp 2009 16:11

V Brně jsou dvoje osmistovky, jednalo se o ty druhý.

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA » 21 srp 2009 17:09

Tedy ještě ty oné nejsou v pořádku? :(

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 23 srp 2009 20:57

Cestou z Brna jsme ještě poslechly tyto, bohužel foto jen z mobilu viz.: Obrázek a hrály *thumbs up* *palec* .

To NA: nevím zda je má už Matrix v pořádku, ale naposled když jsme byli v Brně tak moc dobře nehrály.

Kurňa já se snad na staré kolena přestěhuji do Brna, tam mají hoši neskutečný potenciál, a takové naturálie bych bral také :)

boxer

Příspěvek od boxer » 23 srp 2009 21:57

Už mu Mirku došly?

Odpovědět