Pytel

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
pasul
Kontaktovat uživatele:

Re: Pytel

Příspěvek od pasul » 26 srp 2009 07:53

boxer píše:kdo tam taky vidí chybu, (dvě)

No jasně,místo Lucidů tam jsou Xavy,ne? :o
A místo WLM tam dáme BVaudio ne? To je zcela to samé a ten samý přístup. :roll: Akorát to zase šlápne na kuří oko .........

[EDIT by Rowing]

boxer

Příspěvek od boxer » 26 srp 2009 08:38

pasul.

Ale nebude,neboj. Ale mě to u NA fakt napadlo.

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidhighend » 26 srp 2009 09:17

pasul píše:

A místo WLM tam dáme BVaudio ne? To je zcela to samé a ten samý přístup. :roll: Akorát to zase šlápne na kuří oko .....
Ty mas asi nejake komplexy z mladi ci co? Kdyz nevis o cem mluvis, tak to radsi nepis a nezasirej nekomu vlakno nadavkama. Ty uz si ani nepamatujes, do ktereho vlakna co napsat a jak koho napadnout co? Chovej se jako kultivovany clovek a ne jako primitiv.
Timto se Mirkovi omlouvam za OT a pochvalit za moc peknou sestavicku. Ty urcite sam vis dobre, co je ci neni treba udelat pro vylepseni zvuku ve sve poslechovce. Dulezite je, ze nejakou mas a muzes neasledne vylepsovat.

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA » 26 srp 2009 09:59

ANO KÁPNUL JSI NA TO NAPROSTO PŘESNĚ. Přejde Tě to někdy?

Nechce se mi věřit, že to nevidíte-nevíte.
Podle autorova vysvětlení jsou ty hrůzostrašně dlouhé kabely jen provizorium, ale co ta krásná cívka co z nich za bednou vyrobil. U kabelového guru bych tuto chybu nečekal, mě to teda hned praštilo do očí. Netvrdím, že to musí nutně vygumovat výšky, ale z technického hlediska je to jasná školácká chyba.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul » 26 srp 2009 10:37

davidhighend píše:
pasul píše:

A místo WLM tam dáme BVaudio ne? To je zcela to samé a ten samý přístup. :roll: Akorát to zase šlápne na kuří oko psychopatům jako Davidhighend či jak se jmenuje...
Ty mas asi nejake komplexy z mladi ci co? Kdyz nevis o cem mluvis, tak to radsi nepis a nezasirej nekomu vlakno nadavkama. Ty uz si ani nepamatujes, do ktereho vlakna co napsat a jak koho napadnout co? Chovej se jako kultivovany clovek a ne jako primitiv.
Timto se Mirkovi omlouvam za OT a pochvalit za moc peknou sestavicku. Ty urcite sam vis dobre, co je ci neni treba udelat pro vylepseni zvuku ve sve poslechovce. Dulezite je, ze nejakou mas a muzes neasledne vylepsovat.
Jediný primitiv jseš tady ty, ty kašpárku. Proč lezeš jen tam kde je nějaký spor co? Komplexy máš evidentně pouze ty. Ovšem nevím jestli zrovna z mládí. Jediný kdo začal napadat jseš tady ty. Svým inteligentním výpadem ze tmy. Víš o tom velké kulové a akorát se snažíš být za toho hodného. Tak se laskavě uklidni a odjeď mezi své oblíbence. Primitive... *headbang*

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 26 srp 2009 10:59

No tak chlapci, to chce klídek a pohodu. Foto jsem dal na forum,protože kamarádi chtěli vidět, jak to u mě pokračuje, bohužel tam byly zapojené dlouhé ViaBlue, což je na fotce vidět. Samozřejmě budou krátké 2 x 2m nebo 2 x 3m podle rozmístění beden. *sunglases*

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidhighend » 26 srp 2009 10:59

Pasul
Psychiatr se jmenuje ten pan, ktery ti pomuze. A treba taky ne, ale zkusit by jsi to mel. A taky si treba kup prirucku "Jak se slusne chovat na verejnosti a mezilidske vztahy". Ta by ti taky mohla pomoct. Muzes si ji vzit treba i do vlaku nebo do resataurace, kdyby te zase prepadl nejaky ten zachvat.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul » 26 srp 2009 11:26

Pytel - Máš pravdu. Omlouvám se, že zrovna tvoje vlákno to zchytalo. Rowing to určitě promaže.

Davidhighend - Jen doufám chlapče, že my dva se někdy potkáme. Již teď se na to těším.

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA » 26 srp 2009 12:08

To pasul
nevím přesně co jste si vy dva a v kterém vlákně udělali, a čím to přesně začalo, ale tedy jsi to vyvolal Ty tím naprosto mimo mísovým výkřikem a urážkou. Davidhighend se jen brání. Tedy je Tvá omluva Pytelovi zcela na místě.

To Pytel
Přešel jsi ten kiks pěkně diplomaticky, mam se co učit. ;)

Jinak je velmi smutné, když upozorním na chybu, kterou nikdo nevidí, ale hned přiběhne jeden s projevem svého problému s mou osobou a další se do té „pranice“ přidají se svýma averzema. :(

bohus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohus » 26 srp 2009 13:15

Já bych chybičku viděl v umístění grama a kotoučáku. Ty bych určitě přehodil. Gramo na samostatnou polici na zdi *thumbs up* .
Jinak *klanimse* .

Pajuna
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Pajuna » 26 srp 2009 13:22

Mam pocit, ze nekteri se snazi povysit toto forum na "uroven" ostatnich. Myslim, ze neni prilis vhodne v tom pokracovat a predvadet se tady...
Pytel píše:To Lachim

Michale ve svém věku beru vše z nadhledem, ale kdo nic nezkusí nic nepokazí a jestli se bude kdosi smát tak to je jen jeho názor. Proto třeba fandím Peerovi, také jsem vše za mlada testil, jo to byly doby,nic nebylo a vše se dělalo v domácích poměrech. Dnes je vše možné i nemožné sehnat a okusit, rád čtu jeho články. *bravo*
...jeste ze Pytel bere vse s nadhledem jak pise. Musel jsem se pousmat Tve vzpomince na mladi, domaci kuteni a neprime srovnani s Peerem a jeho ´pokusy.´ Skoro to vypalo, ze Peer je jeste mladicek :lol: (doufam, ze me nezbije). Jelikoz patrim do stejne kategorie, beru to s nadhledem i ja... ;) , nicmene vcera jsme se s Peerem shodli, ze jsme vazne jeste mladi., na pokusy urcite.
At nam to vydrzi :)...trocha odlehceni neuskodi.

Pajuna
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Pajuna » 26 srp 2009 13:27

...a abych nezapomnel. Ta sestava vypada moc hezky, libi se mi to. A nenech si do toho moc kecat.
Btw - co je to za rack?

vadik
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od vadik » 26 srp 2009 14:25

To Pytel: Mirku, svuj nazor na Tvoji sestavu jsem Ti psal do emailu. Tesim se az si to u Tebe zase poslechnu. Jsem hrozne zvedavy jak to bude hrat po vymene zesilovace a taky u jakych reprokabelu nakonec zustanes.

boxer

Příspěvek od boxer » 26 srp 2009 14:43

Jinak je velmi smutné, když upozorním na chybu, kterou nikdo nevidí, ale hned přiběhne jeden s projevem svého problému s mou osobou

Kdyby jsi četl pozorně,tak Mirek o dlouhých kabelech již mluvil,navíc je prodává a je každýmu jasný,že právě on by to tam tak nenechal.

Jinak já s tvojí osobou nemám žádného problému,jen jsem v tvém podotknutí ..chyby(dvě)... najednou viděl Machalíkovou vzpomínanou guerilla marketing.

Toť vše.

Jinak sorry za zasrání vlákna Mirkovi a Pavlovi se omlouvám za napadení,bylo to z legrace.

david
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david » 26 srp 2009 16:02

pasul píše: A místo WLM tam dáme BVaudio ne? To je zcela to samé a ten samý přístup. :roll: Akorát to zase šlápne na kuří oko psychopatům jako Davidhighend či jak se jmenuje...
To je skutecne zajimave, ze kdyz jsem jinde zcela nevazne napsal o jednom nasem kolegovi, ze udelal z hifinazoru kompost, byl jsem editovan s komentarem "zadne napadani"... ale rikat to o nekom, ze je psychopat, se asi muze, co? Mozna bude na case se venovat necemu produktivnejsimu, nez pobytu v takove prijemne spolecnosti...

Odpovědět