Pytel

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
lachim
Kontaktovat uživatele:

Re: Pytel

Příspěvek od lachim » 10 říj 2009 14:51

pytel

pokud vezmu poměr výkon/cena.
tak, máš nejlepší sestavu co znám.

máš to moc pěkně vymyšlené. krásně nainstalované
na gramec se velice těším. porovnáme s cdp teac... schválně!...??

bubuxin

těch pár "polštářů" tak výrazně vylepšilo zvuk místnosti, že je to až neuvěřitelné.
bylo to poznat už jen na našem rozhovoru v poslechovce.

bubuxin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubuxin » 10 říj 2009 17:28

Že to pomohlo, to verím. Sám som bol prekvapený čo spravilo zavesenie závesov za bedne v mojej cimre. Ale vyriešením akustiky by som to rozhodne nenazval, pozri ako to riešil napr. bery. Dosť pochybujem, že pytel dosiahol rovnaký výsledok. Ale hlavné je že sa to páči domácemu.

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 10 říj 2009 18:27

Lachim

Jsem zvědav na to jak to uslyšíš, ten gramec hraje neskutečně, včera se u mě stavil na pokec Štefan a jako zapřísáhlý gramofonář si přinesl své top LP a po poslechu, povídá že to není možné jak hrají Xavian.

bubuxin

ty jak říkaš "polštářky" jsou už je ta třešnička na dortu, samozřejmě to mám vymyšlené od samostatného přívodu, přes odděl.trafo a filtry, vyzkoušeno několik desítek různých kabelů, jak sítových tak signal. Ani nebudu psat k jakému konkrétnímu komponentu mám jaký kabel, každý chce své a to by ses divil jaké jsou rozdíly, samozřejmě akustiku, mám skříňky dělané ,aby sloužily nejen jako uložné prostory, jsou symetricky polouzavřené a volné regály, zakulacené rohy v místnosti, atd.... Samozřejmě vytuněný rack, vysypán žulovou drtí,carrabal, ale to bych mohl pokračovat.

Podotýkam že místnost slouží i jako moje kancelář, takže v případě pouze poslechovky bych cosi udělal i jinak, ale zatím plná spokojenost.

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 10 říj 2009 22:48

pytel

jojo. gramec ti byl dobře poraděn, že?
mimochodem... na té fotce vypadá lépe než ve skutečnosti.
:-)
v neděli lze slyšet?

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 25 říj 2009 18:45

Děkuji za příjemně strávený víkend na Valašsku, poznal jsem moc prima lidí. *thumbs up* *bravo*

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 20 lis 2009 12:57

Tak včera jsme navštivili s Lachimem Mladou Boleslav na pozvání poslechnout dospělé aktivní bedny IKON AVALL + Audioaero. Krásný desing, skvělá povrchová úprava, zvuk přesný jako břitva na ten žánr co majitel poslouchá vynikající. Přivezl jsem si nějaké naposlouchané CD, dobrý, ale osobně mi chyběli ty krásné středy ( jak říkám analogové hedvábí ) asi, nebo možná malinké zkreslení na jaké jsem zvyklý tam chybí?!?! Ale jinak bomba, lepší aktiv jsem fakt ještě neslyšel. I předzesilovač od P.Macury se snaží až na ten obal. Děkuji Zděnkovi za krásný večer a pokec v nádherné restauraci. Nesmím také zapomenout na skvělou dopravu Pha-MB-Pha.Škoda že už sem nepíše Lachim určitě by něco napsal.

ciba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ciba » 20 lis 2009 13:15

Ahoj Mirku , s potěšením jsem si ted přečetl tvůj příspěvek a i já musím poděkovat za vaši návštěvu u mně doma a za příjemný večer s tebou a Michalem (Lachimem) . Mrzí mne však , že jsem vám však zapomněl pustit zvuk přes lampový výstup z Audio Aero , myslím si , že by se ti to líbilo , charakter zvuku je pak diametrálně odlišný , řekl bych typicky lampový , tak snad někdy příště .. . Ostatně , určitě jsme se neviděli naposledy , nachystám tu návštěvu Vintageaudia domluvíme se a můžete opět přijet , zároven už bude u mne k dispozici Audio Research DAC 7 a porovnání bude jistě velmi zajímavé . Takže již se moc těším a ještě jednou Díky , zvláštní poděkování ode mne patří také Michalovi . *thumbs up*

PMA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PMA » 20 lis 2009 13:44

To víš Zdeňku, většina lidí je zvyklá na "mazadla", no a ten obal - že Ti není hanba!! *2thumbsup*

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Svensound » 20 lis 2009 14:31

Maže všechno, něco více, něco méně.
Stát se může také to, že spojíš dohromady NEmazadla a zvuk je nepříjemný a nutí tě po 3 skladbách ubrat. Kumulované Mazadla stojí také za h........
Podle testů v Superhighendextrasound magazínech to má 6 hvězd z pěti a výsledek je tristní. Je holt potřeba to vhodně poskládat........ / všeobecně /!!

PMA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PMA » 20 lis 2009 15:41

Milane, je to všechno velmi individuální, a systém u ciby znám (nevím, jestli jsi u něj byl na poslechu).

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Svensound » 23 lis 2009 08:43

Myslel jsem to s tím větším a menším mazáním všeobecně.
U Ciby jsem nebyl, takze zvuk jeho sestavy si netroufám samozřejmě komentovat.

monte
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monte » 27 lis 2009 11:30

Velmi pěkné, ale ta ženská výzdoba, já doma řekl ne, prostě dávat na Wotany květináč hrůza boží ! Snaha byla !

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Svensound » 27 lis 2009 12:00

Monte: jsem asi trochu mimo, ale co máš na mysli tou ženskou výzdobou?

monte
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monte » 27 lis 2009 12:11

Svensound píše:Monte: jsem asi trochu mimo, ale co máš na mysli tou ženskou výzdobou?

Jo na tom prvním obrázku, překrásný magnetofon, zlaté desky a vedle palma, svíčka , soška, jinak jestli tě to urazilo tak promiň i trochu srandy musí být jinak člověk zblne.

Nedávno jsem na Rakouském Ebay zahlédl zlatou desku Falca, chudák se musí obracet.

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 27 lis 2009 12:39

monte: ten první obrázek je dávná minulost, to bývalo v obývacím pokoji , nyní mám svoji poslechovou kancelář, viz. pozdejší fotky. Bohužel v obýváku naše drahé polovičky musíme tolerovat *sunglases* .

Odpovědět