Pytel

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Pytel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pytel

Příspěvek od Pytel » 02 dub 2010 07:44

Tomáši, díky za dobrý tip, nejen pro mě ale i pro další kluky. Cena je velmi rozumná. Díky *thumbs up*

Máš to doma instalované ?

Jsem zvědav jak ti bude hrát Vincek, Daniel Vrana fakt umí *bravo* . Časem mu chci poslat mého TEACa k instalaci ( Sirius ).

Tomáš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš » 02 dub 2010 15:12

Tak jsem se trochu přepsal,ta pěna se nejmenuje firefox ale fireflex,ty výchozí hranoly jsou o šířce 50 cm,takhle jsem si to nechal nařezat
(maximální využití pěny,téměř žádný odpad,počítají to na dm3):
Obrázek
takhle to vypadá:
Obrázek
v rozích jsem vyrobil takové malé poličky,na nich to je volně položený,aby mi to ladilo s interiérem,tak jsem to nakonech potáhl
jutou(pytlovinou :D ) koupenou v prodejně pro kutily na Florenci:
Obrázek

Tomáš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš » 02 dub 2010 16:44

Obrázek
Obrázek
Obrázek
bude už to v pořádku?

Tomáš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš » 02 dub 2010 20:07

Obrázek
Obrázek
Obrázek
tak jsem zkusil jiný server

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 02 dub 2010 20:12

Tomáš,
podla fotky to vyzera, ze je otoceny sikmym do priestoru. Nemalo by to byt presne naopak - dutinou k stene???

Tomáš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš » 02 dub 2010 20:34

to Tony
nene,ke stěně je to přiložený tím pravým úhlem,jinak u basových pastí nezáleží až tak na tvaru,může to být třeba i válec,důležitá je tloušťka té pěny,čím je větší,tím to zasahuje hlubší kmitočty,tady to je v tom nejsilnějším místě asi 25 cm,zasahuje to kmitočet asi od 60-70 Hz.Důležitá je taky velikost toho útlumu v dB.Někde na netu jsou zobrazeny grafy -síla materiálu versus útlum.Nějaký 5 cm silný panely nemají význam,to je tak nastředy.A taky,pokaď to nemá zároveň působit ještě jako difuzor na vyšší kmitočty,může to být hladký

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 02 dub 2010 20:41

Takze to zrezanie je skor z esteticko-praktickeho hladiska. Pokial by bolo miesto a bolo to schovane cele za zavesom, potom by bol najucinnejsi plny stvorec ;)
Este otazka - netusis, ci to vedia urobit aj v bielom prevedeni? Myslim priamo ten molitan.

Tomáš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš » 02 dub 2010 21:06

Tony prosimtě,žádnej molitan to neni,molitan by ty akustický vlny pouze odrážel od povrchu,tady protože to má tu otevřenou strukturu,tak to proniká skrz,odráží se to ode zdí a zpět a díky tomu se snížuje energie těch akustických vln-což je útlum.Je to pouze v tomto antracitu,potom ještě existuje podobná pěná basotect,ta je taková světlounce šedívá,hodně křehká,použil jsem ji do beden,je o něco dražší (před dvěma lety) a myslím,že má o malinko horší vlastnosti http://www.ma-dona.cz/

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 13 dub 2010 20:12

Tomáš : Díky za tip, objednáno, až přijde napíši, zda to pomohlo *sunglases*

boxer

Příspěvek od boxer » 24 dub 2010 23:05

Vzhledem k tomu,že Lachim už zde vlákno nemá,pístnu to k jeho pravé ruce.Snad se zlobit nebude.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak jsem dnes neodolal vábení Lachima, abych poškádlil svá citlivá a vytříbená ouška
u něj, na jeho DK
(Denon-Denon-Acon-Ego-Panasonic-Onix Rocket - Xavian Trionfa p.b. MKII-Xavian Mia-Xavian Cuore -HGA-Pytel-Diffenbachie-Ficus Benjamin)

Pouštěny byly majitelem úryvky těchto DVD:

Michael Jackson – This It is
David Gilmour - Remember That Night: Live at the Royal Albert Hall
Petr Gabriel – Growing Up
Pink Floyd – P.U.L.S.E.
Richard Miller - 44

Co na ten zvuk říci.
Rozdíl v kvalitě zvuku jednotlivých DVD je obrovský. A to patří jistě k tomu skoro nejlepšímu.
Trionfy po úpravě výškáče jsou opravdu slyšitelně lepší.
Basují sami o sobě tak vehementně,že jsem si nechal vypnout 2x sub a musím říci,že se mi to bez subu líbilo více.
Zadní Mia-e vesele přizvukují koncertní atmosféru.
Množství nastavení DK je tolik,že by se v tom jeden zamotal.

Nic naplat,když je DVD dobře nahrané,je to bezva.
Když špatně,tak se to násobí proti stereu.
Centr Onix je parádním kusem nábytku,ale především skvělým nástrojem zvuku.

Díky za pozvání,bylo to fain.

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 27 dub 2010 09:05

Tak včera přišla zásilka :Obrázek. Mám to nyní na balkoně, protože to hodně je cítit po r ..., tak až to pořádně vyčichne tak testnu a dám vědět jak to pomohlo nebo také neeee. Jinak perfekně uíznute dle mojich rozměrů *thumbs up* .

Zdenku normálné piš , poslední dobou nějak nestíhám, tak aspoň si sem tam něco přečtu. *sunglases*

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 27 dub 2010 09:05

Tak včera přišla zásilka :Obrázek. Mám to nyní na balkoně, protože to hodně je cítit po r ..., tak až to pořádně vyčichne tak testnu a dám vědět jak to pomohlo nebo také neeee. Jinak perfekně uříznute dle mojich rozměrů *thumbs up* .

Zdenku normálné piš , poslední dobou nějak nestíhám, tak aspoň si sem tam něco přečtu. *sunglases*

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 27 dub 2010 09:13

Také mi přibyl do sbírky TAEC 1000M, v luxustním stavu, ale u mě celkově rozebraný, vyčistěn a nastaven : Obrázek.

Nyní už na své pozici, takový zvuk jsem z Master pásků ze států dlouho neslyšel :Obrázek. Hold ten analog má pořád co nabídnout. *bravo*

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB » 27 dub 2010 09:37

Kam to všetko budes Mirku davat? To ti do posluchovky čoskoro dorazi další krasavec...

boxer

Příspěvek od boxer » 27 dub 2010 09:39

Jednoho dne to Mirek trochu osolí,sesype se to na něj a už ho nikdy nenajdeme.

Odpovědět