Pytel

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Re: Pytel

Příspěvek od davidhighend » 17 bře 2015 18:31

A co na to vseslysici lachim, ten taky neokazal poradit Mirkovi, ze by si mel koupit par prenašečů vysokých frekvenci? Nebo to proste taky neslyšel :lol:

skypi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skypi » 17 bře 2015 18:37

Ivo *thumbs up*

Křeček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Křeček » 17 bře 2015 19:12

Pánové, vykašlete se na ty rádobyvtipné pošklebky.
Díky Ivošovi za jasná slova, velice přesné a poučné *thumbs up* .
A současně i díky Mírovi za odvahu, ochotu přijmou výsledek a dát souhlas k jeho publikování *thumbs up* *thumbs up* .

Ono to totiž není úplně běžné. S několika zlatouchými kolegy jsem pár podobných testů a srovnání absolvoval, ale většinou to skončilo neochotou si přiznat pravdu, natož dát souhlas k tomu, výsledek testů veřejně publikovat... O dvou majitelích hifistudií nemluvě ...

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 17 bře 2015 20:46

Bohužel prodejce v Česku mi odpověděl, že už k těmto bednám výrobce nemá výškače. Proto je sháním jinou cestou, kdyby někdo věděl kde sehnat, tak dejte report. Díky. Jinak už by jsem je dávno vyměnil. Tento problém, i když při normální hlasitosti to není tak markantní, jsem začal pozorovat kolem Vánoc. Není pravda co píše Ivo, bedny jsem koupil od prodejce a byly v 100% stavu a v záruce. Jsem zvědav co uslyším u tebe na betonech a DPA *sunglases*

Lachim už dlouho u mě nebyl na poslechu, spíše já u něho.

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie » 17 bře 2015 20:47

:oops:
Čímpak jsi tuhle vzácnou návštěvu pohostil Mirku?
Abych se přiznal docela rád bych ve svém domě uvítal takového nekompromisního kritika.
Tohle není v žádném případě psáno ironicky!!! Myslím to smrtelně vážně.
Bohužel většina návštěv, tak jak píše Cough nemá koule na to, aby to majiteli, tedy pokud na to ta návštěva vůbec příjde, tak aby mu to nějak naznačila či dokonce "upřímně" sdělila.
Klidně bych si opatřil vybrané nápoje i pokrmy v očekávání kruté pravdy ;)

zero
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zero » 17 bře 2015 20:48

Snad nejsem po 4 dl vína ožralej a tak se ptám:
A co tím chtěl vlastně básník říci??
Že poznat poškozený výškáč, na to už musí být člověk "nějaká hifi-kapacita"??

cough
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cough » 17 bře 2015 21:45

Očekával bych následovné scénáře poslechu:

Scénář 1: "Ahoj, před tím než začneš poslouchat, je tam drobný problém, zlobí vejškáč na pravé bedně, prosím ignoruj to, dělá to neplechu v lokalizaci, však uslyšíš" - nominován v kategorii dokumentaristika života včel
Scénář 2: "Ahoj, před tím než začneš poslouchat - je tam jeden problémek - schválně jestli na něj během poslechu příjdeš" - nominován v kategorii napínavý thriller odehrávající mezi dvěma bednami. Závěr se liší pro variantu skandálního odhalení či totálního zatmění.
Scénář 3: "Ahoj, poslouchej. Po poslechu - a vůbec všiml sis, že tam je takový problém?" nominován v kategorii retrospektiva & pro pamětníky

Letošního Oscara si však odnáší Scénář 4: dvoudílný seriál inspirovaný Cimrmanovým: "Nejsem Tvůj otec, jsem Tvůj syn, tatínku!" - dekadentní tragikomedie z prostředí jednoho hifisty, jeho 2 beden, jednoho pokusného králíka a jednoho výškáče. Pokusný králík je celé 2 hodiny utvrzován v tom, že je vše v pořádku, že to co slyší je jen svištění jeho stříhajících uší a že je všude travička zelená a mrkvička červená.

Přístí den se Králík pokusný dozví pravdu, že vše je jinak. Že přece všichni věděli, že mrkvička je modrá a nebe zelené. Že už by to dávno takto natřeli nabílo, ale nejde sehnat fialová barva...

sekal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sekal » 17 bře 2015 22:32

Jsem rád, že se Cough pochlapil a nezůstal jen u svého nic neříkajícího prvního post-návštěvního příspěvku, neboť otevřeně přiznávám, že mě ta diplomacie a obezličky, které občas vídávám v různých reakcích, dosti se*ou. Good Job, Cough..*thumbs up*

bohus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohus » 18 bře 2015 22:06

Nóóó, ještě může být vada u slyšení u Cougha. Nebo to je nemyslitelné ???
Nevěřím a prostě nevěřím na n-tou, že by Lachim při návštěvě u Pytla nepoznal průser.
A pokud vím tak Pytel něco mrmlal o zvuku, a že jej něco poslední dobou doma něco štve už dlouho.
Ale nesvěřil se. :(

bubuxin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubuxin » 18 bře 2015 22:55

To akože cough prišiel na návštevu nedostatočne skalibrovaný a nedostatočne svieži? U mňa počul správne.

kite19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kite19 » 18 bře 2015 23:57

Problém bol podpísaný hosťom aj domácim, identifikovaná chyba bola priznaná, návšteva asi počula dobre. Pytel je frajer, že to uznal a nevysvetľuje to, Cough je frajer lebo to počul (výborné posluchové skúsenosti). Viac takýchto popísaných skúseností, a veľa vecí bude jasnejších.

gabik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gabik » 19 bře 2015 14:31

Jo, cough nemusel byt svezi :D. Nebo ma problem s se svym vejskacem v uchu on a u Pytla je vsechno v cajku :)

bubuxin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubuxin » 19 bře 2015 20:54

A čo všetci tí, čo doposiaľ počúvali a problém nepočuli? A tí, čo tým čo to počúvali verili, že úplne všetko ľahko počujú? Asi sa im zrútil ich hifi svet. Je mi to ľúto. Mne sa stalo niečo podobné keď som bol malý chlapec a dozvedel som sa že vláčiky mi už neprinesie Ježiško. Bol som rozčarovaný z toho, že Ježiško nemá také schopnosti. Bolo to zdrvujúce zistenie, že ani tá lokomotíva ktorú som dostal rok predtým nebola od neho. Tak som mu veril, že mi ich nosí a bol zlý na rodičov keď mi to raz povedali. Bolo to pre mňa ako malého chlapca ťažké, tak to chápem aj dnes. Riešením je možno nájsť si iného koníčka. Mne bolo nedávno odporúčané rybárčenie.

bertram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bertram » 19 bře 2015 21:24

Mne bolo odporučené , aby som si hodne odpočinul od Hifinázorov , čo som aj urobil.Som hodne odpočinutý a
názor sa mi nezmenil a ani môj hifi svet. Len som sa v niečom utvrdil.

Foxy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Foxy » 19 bře 2015 23:33

Sem hotovej do jedný slečny, je to v prdeli.. má nakonec jiného a ignoruje mě. Stějně věřím, že se vše v dobré obrátí! Existuje na to lék? PS. dobré kafe, nefunguje :D

Odpovědět