Pytel

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
davidhighend
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Pytel

Příspěvek od davidhighend » 21 bře 2015 18:00

Lachim
Proc mne napadaš, že napadam Mirka? Stejne jako Mirek i ty vedete debatu s lidma jako ja z pohledu vašeho názoru okolo všech tech hifi srandicek. Kdyz vám někdo zduvodni z nejake příčiny, ze se muže stát, ze se třeba pletete ve vašem názoru, začneš s hrou on mne napadá. Je to pouze psaná konverzace a v reálu muže byt celkem jiná. Jen jsem napsal názor podněcující k zamyšlení, ze ne všechno co si myslíme, ze slyšíme tak opravdu je. Čemuž se vy porad branite a jste silné přesvědčeni o své pravdě. Kdysi jsem tyhle pravdy taky hlásal, dokud jsem si na sobě nevyzkousel pravdy jine. A zacal číst a snažil se pochopit veci z jineho úhlu pohledu. Jestli jsem se Mirka dotknul svým pismovyrazem pak se omlouvam. Nemyslel jsem tim nic osobně. Jen používám vaše slova v kontextu s realitou.

hidefan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hidefan » 21 bře 2015 21:14

Jeden odpálený výškáč a jaký to vyvolalo falme.To se občas stává,že jsme v nepravou dobu na nepravém místě.

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa » 22 bře 2015 07:08

Jeden odpálený výškáč a jaký to vyvolalo falme.
Vôbec nejde o odpálený výškač, to sa stáva, normálna porucha.. Ide o to , že to je dlhotrvajúci stav (viac rokov..) pritom to počúvalo v takomto stave xxx "testérov". "Jasne" počuli vplyv káblov a iných 1000x marginálnejších záležitostí, ale vadný výškač neidentifikoval nikto, až cough, ktorého Pytel pozval na "hospitáciu", rovnako ako tých predtým, ktorí ale nič nezistili. Prečo asi?
Celé to len ukazuje , že inak jasne "počuteľné" vplyvy (nevysvetliteľné, medzi nebom a zemou, nemerateľné..) sú len chiméra a autosugescia, že mnohí nepočujú ani podstatne výraznejšie zmeny. A to je silne nežiadúce. ;)

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny » 22 bře 2015 08:11

Teda pane Bunto, to sedlo! *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 22 bře 2015 09:46

Pane Bunto co to prosím píšete za nesmysly :: Ide o to , že to je dlhotrvajúci stav (viac rokov..) pritom to počúvalo v takomto stave xxx "testérov". "

Raději se věnujte měření a rovné cháře, slyšel jsem pár vašich výrobků a nikdy jsem nepsal , že je to s...a.

Cituji : Celé to len ukazuje , že inak jasne "počuteľné" vplyvy (nevysvetliteľné, medzi nebom a zemou, nemerateľné..) sú len chiméra a autosugescia, že mnohí nepočujú ani podstatne výraznejšie zmeny. A to je silne nežiadúce. ;) jen to ukazuje o vašem egu, a asi jste se ještě nevyrovnal , že žijeme v demokracií , i když jsem si Vás jako technika vážil , dnes jste u mě propadl o několik levelů...

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa » 22 bře 2015 11:34

Ale no tak..
Pytel zkontroluje, poslechne a tvrdí, že je vše v pořádku.
Pytel se během mé návštěvy vůbec nezmínil, že “ví o načatém výškáči” a že “to řeší”. ...
...Lepší je koupit sobě z druhé ruky bedny s poškozeným měničem a několik roků to tak poslouchat. Tento problém s "načnutým" měničem doladit kabeláží a jejím důlkladným zahořením. Následně několik roků pozývat slovutné hifislušce na testování rozdílů mezi podložkou z wenge nebo z dubu. Vše je díky dokonalému zahoření kabeláže perfektně slyšet - všichni slovutní hifisté slyší, že podložka z wenge má lepší zvuk. Z této pozice radit jiným hifistům aby šli raději na ryby, když vidí změřenou charakteristiku jejich beden v prostoru bez smothingu - přičemž mít doma úplně lautr to samé, ba mnohem mnohem horší, jen o tom nevědět.
Cough si vymýšľa?
A že to tak počúvali aj iní a nič nezistili hovorí aj toto
Nevěřím a prostě nevěřím na n-tou, že by Lachim při návštěvě u Pytla nepoznal průser.
Tak mi nehovorte nezmysly o egu a demokracii (ako súvisí s vadnou technikou?), ja nie som presvedčený o neomylnosti svojich uší , práve naopak (preto trvám na dôležitosti overania meraním) a nikdy som netvrdil nič podobné ako Vy tu
Rozdíl před a po 20. hodinách u mě slyšitelný.....to není měřitelné, ale bohužel je to nepřeslechnutelné..
Toto nemá nič spoločné s demokraciou a technikou. Nepočuť chybu techniky je normálne a ľudské, nenormálne je nepriznať takúto možnosť a "zatloukat, zatloukat, zatloukat"..

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 22 bře 2015 12:14

Tak ještě jednou a naposled : Cough píše .... Pytel se během mé návštěvy vůbec nezmínil, že “ví o načatém výškáči” a že “to řeší”. ... ano je to moje chyba, měl jsem mu to před poslechem říci.

Ale toto : ...Lepší je koupit sobě z druhé ruky bedny s poškozeným měničem a několik roků to tak poslouchat.
Toto si Ivo domyslel, prostě lže !!! Chce prostě vypadat jako vítěz....

Pane Bunta, ty změny zvuku se nezkoušelo jen u mě, ale i na jiných sestavách a v nezávislém prostředí. A mrzí mě , že tenkrát jste mohl ( kdy jste byl pozván ),ale odmítl možnost slyšet rozdíly sítových kabelů, atd... Bylo to tenkrát v Rožnově, kdy se zkoušel Federman , byl test vůči Dudkofonu a PMA ( který tam byl osobně přítomen ).

sekal

Příspěvek od sekal » 22 bře 2015 13:50

Je zajímavé, jaký má na některé jedince vliv dosazení do funkce moderátora. Je rovněž zjevné, že v této diskuzi hrají poměrně významnou roli i určité komerční vazby. Bláhově jsem si myslel, že alespoň na technicky (byť populárně) zaměřených fórech se budeme bavit otevřeně. Jak vidno, tak i přes několikeré změny ve vedení fóra je to stále velký problém. Škoda..

boxer

Příspěvek od boxer » 22 bře 2015 14:01

zde hrají poměrně významnou roli i určité komerční vazby.

Ano, to jsi Sekale klepl hřebíček po hlavičce. Kdo z nás ví, tak se nediví a kdo neví, tak se diví, co že se to děje. Rozmazávat to tady však nikdo nebude.

Nevím, jak kdokoliv, co se osobně nezúčastnil, ihned ví co a jak přesně bylo a dovede dedukovat jak dlouho je co poškozené a jak ostatní jsou blbci.
Měl by klidně dotyčný napsat, že už při koupi těch beden věděl o tom výškáči, ne? Je přeci jedno jaký počáteční časový bod se od PC určí, ne?
Navíc vyjádření obou účastníků se od sebe (pro nás v klice) liší. My někteří si ho poslechli prakticky krátce po uvedeném poslechu a dost jsme se divili následnému popisu.

Nemá cenu se k tomu už ale jakkoliv vyjadřovat, protože je to tak akorát obligátní šťourání Balouna klacíkem v hovně.

Pytel si jistě vezme ponaučení, že ač je zcela nekonfliktní, hodný a vstřícný člověk, jak si jedním neuváženým krokem udělat nejen najednou nepřátele, ale i otrávit si sobě svoje hobby.

PMA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PMA » 22 bře 2015 14:11

Pytel píše: Pane Bunta, ty změny zvuku se nezkoušelo jen u mě, ale i na jiných sestavách a v nezávislém prostředí. A mrzí mě , že tenkrát jste mohl ( kdy jste byl pozván ),ale odmítl možnost slyšet rozdíly sítových kabelů, atd... Bylo to tenkrát v Rožnově, kdy se zkoušel Federman , byl test vůči Dudkofonu a PMA ( který tam byl osobně přítomen ).
Už se snažím na hifi fóra vůbec nepsat. Nic mi to nedává a je to pořád totéž. Přestalo mě to bavit psát a číst na fórech. K tomuto vyjádření se ale musím ohradit.

1) do Rožnova jsem na zmíněný test přijel až po poslechu DPA, ten proběhl dříve, než jsem přijel.

2) Nevím nic o nějakém testu slyšitelnosti kabelů, když jsem byl v testovací místnosti. Slyšel jsem Federmannův zesilovač, můj zesilovač, Cello a něco dalšího s lampami, co přivezl hoch, který se specializuje na poslech varhanní hudby. O testu kabelů nevím nic.

davidhighend
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od davidhighend » 22 bře 2015 14:42

Zdenku a na co jineho mame jako reagovat než na to co je napsáno. To se mame kromě učení se poznat rhodium na konektoru nebo kryogenu ve spoji naučit i číst myšlenky přispívajících? Protože někdo neřekne jak se cela vec ma otevřené a upřímně, následně reaguje podle toho jak se vec vyvine a ještě se cítí byt dotčeny a pak s nim následně jeho blízcí, to je docela smutné. Kdybych si někoho pozval a klidne kdo chce muže přijít, ikdyz je to ke mne trochu z ruky, tak nebudu nikoho přece pohlavkovat za to ze řekl jak se veci mají, ikdyz je to třeba trosku ostřejší. Cele Tohle divadlo kolem vzniklo na základě Mirkovy osvěty ohledně hifi prkotin a poučovaní ostatních o jejich výjimečnosti a slysitelnosti pri svých soukromých testech. A pak následného zjištění viz příspěvek od Iva.

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 22 bře 2015 15:32

Pavle byla to AA 2010.

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa » 22 bře 2015 16:37

A mrzí mě , že tenkrát jste mohl ( kdy jste byl pozván ),ale odmítl možnost slyšet rozdíly sítových kabelů, atd... Bylo to tenkrát v Rožnově, kdy se zkoušel Federman
Vyhľadajte si tú debatu, odmietol som robiť "křoví" a stretnúť sa osobne človekom, ktorý na svojich stránkach sprosto a vedome klame a ohovára, počúvať jeho nezmyselné teórie. O nejakom teste počuteľnosti vplyvu káblov nebola reč. Ak by aj bola, asi by som s rovnako odmietol. Takých pokusov mám už za sebou dosť...

cough
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cough » 23 bře 2015 18:18

Pytel píše:Ale toto : ...Lepší je koupit sobě z druhé ruky bedny s poškozeným měničem a několik roků to tak poslouchat.
Toto si Ivo domyslel, prostě lže !!! Chce prostě vypadat jako vítěz....
Pouze tato jedna jediná věta je z mojí strany spekulace a domněnka a za uvedení této jediné věty se omlouvám.

tom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom » 23 bře 2015 19:51

Mirku,
opravdu ale opravdu jsem se držel zpět.
Jako majitel a pořád součastný majitel oné DPA 330 zkoušené na AA 2010
se bohužel musím ozvat ( ono Dpeačkovo fluidum ) od toho dne poslouchám ke
své velké spokojenosti. Je možné, že nehrálo super ale já fakt seděl při poslechu
Fe.... zesu za dvouma hifisty zdejšího ( new ) fóra a dodnes mám v uchu slova
: ty vole to jsou silonový struny, to tam před chvilkou nebylo ( DPA ) ano
dudek není super ale tohle páni Lachim a Boxer řešili mezi sebou
( hoj Lachime sis rochnil nad saunou prej byla super i bazén, nebo se pletu?

Odpovědět