Pytel

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Pytel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pytel

Příspěvek od Pytel » 30 říj 2008 09:26

Foto nového přírustku phono předzesilovače TEAC http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=slHXmrKfZf.JPG http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=bkSViScsFM.JPG

Pro propojení mezi gramcem - předzesilovačem - zesilovačem použit kabel NEOTECH KHS 321. Musím přiznat ,že pro tento typ propojení je tento kabel z mého hlediska nejlepší varianta. Samozřejmě a určitě mnohem lepší by byla varianta použít VDH 501 Hybrid Silver, ale zase v mojím případě nemám top end gramo. Nyní si užívám krásného analogového zvuku a hlavně přehrávám moje staré desky z mládí a kroutím hlavou jak to hraje nádherně a jak hrajou ty desky po tolika letech.

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB » 30 říj 2008 09:49

Je ti jasne, ze ho u mna musime vyskusat!!!!!!!! Je zazrak, ze vobec prezil 3x cestu Praha - Nemecko....

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 22 pro 2008 11:00

Krásné prožití svátků vánočních, mnoho zdraví, hodně krásné hudby a ničím nerušený poslech v novém roce 2009
přeje všem Mirek

http://www.obrazovka.cz/vanocni/altan.html

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 14 úno 2009 18:57

Konečně jsem sehnal ke své sestavě odpovídající bedny. Sice po prodeji ( NC ) a koupi nových beden, jsem postrádal takový nevím, jak bych nazval asi bas sloupových beden. Různě laboroval s umístěním, kabeláži atd.. Ale nyní už mi to hraje podle mých představ a na delší čas plná spokojenost. Budky chtěly dost času na rozehrání, cca 1.5 měsíce. Original stojany jsou nyní vysypány žulovou drtí, osazeny origo hroty. Zde chci podotknout, že se mi vůbec neosvědčilo použití Cerrabal na stojanech, na těch hrotech to hraje více dynamicky. Přitom třeba na stojanových bednách, to nemá chybu.

Ano stal se ze mě majitel Xavianů: Obrázek
chci říc že ty 250Evo hrají výšky a středy naprosto čistě, a co se týče basů na takovou budku dost, sice nejdou tak hluboko, ale zato unikatně přehledné nedunící basy, a co se týče prostoru , v této kategorií nemají mnoho konkurentů.

Nedávno jsem dělal stříbrné repro kabely HGA, a při zahořování a testu mi spadla brada jak to hrálo. Dlouho jsem neslyšel hrát např.moje oblíbené EAGLES - Hell freezes over XRCD, takový drajv a dynamiku od těchto beden jsem fakt nečekal.

Sice je pořád co zlepšovat, ale to každý kdo propadl tomuto nádhernému koníčku ví sám.

Časem bych rád použil nějaká kvalitní DAC pro můj TEAC VRDS 25X, např. Benchmark DAC1 nebo nejaký podobný. Poradte dá se od někoho zapůjčit ?

boxer

Příspěvek od boxer » 14 úno 2009 19:19

Myslím si,že by po N.C. a v tvém obýváku spíše vyhovovaly uzavřené XN 270 Evoluzione.

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 14 úno 2009 19:57

boxer

co jsem se do pytla nahučel, aby nekupoval regálovky....
nedal si říci.
ale proti těm jeho starým repro je tohle dosti jinde.
až ještě ukrojí ty 7mi metrové repro kabely (což už také plánuje asi rok).......

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 15 úno 2009 10:47

To Boxer: v obýváku dlouho nebudou, mladý se bude stěhovat ?! tak bude solo poslechovka . V obýváku bude jen DK. Na ty 250jsem dostal takovou nabídku která se nedala odmítnout

Lachim: přijd si poslechnout, myslím že vydržíš poslech Homolové *hura*

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 15 úno 2009 10:59

pytel

rád dorazím.
už máš objednané ta stříbrná lanka??
když už, tak už.

poslechovka, se tvou řemeslnou zručností, předežene kvalitou studio eso, že??

vadik
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od vadik » 15 úno 2009 11:33

to Pytel:

konecne jsi se pochlubil verejne, takze uz jsou ty Xaviany zahorene?

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 15 úno 2009 14:22

to Vadik : --takze uz jsou ty Xaviany zahorene?--
Myslím že ano, už hrají tak jak jsem je slyšel hrat v jednom studiu, kde mě dostaly jak zvukem tak neskutečným prostorem, samozřejmě na mém železe.
Porovnávám ty dva siliče, ten MKII má mnohem lepší vstup XLR, jinak ostatní dle mého na stejné urovni, ale čas ukáže.
Psal jsem Ti e-mail, ohledně tekutiny.

vadik
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od vadik » 15 úno 2009 15:07

to Pytel:

jj, tu tekutinu se ti pokusim sehnat. Ozvu se Ti az ji budu mit. Pak bych Ti to dovezl a s dovolenim si poslechl nove bedynky :)

P.S. Pochlub se tady tema hodinama. Jsou super *2thumbsup*

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 15 úno 2009 17:48

to Vadik :
Jen přijed rád tě uvidím.
Hodiny jsou na cestě.

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Pytel

Příspěvek od Svensound » 16 úno 2009 08:32

Gratuluji k dobrému kaufu! Tenhle model je fakt již vyšší liga. Stojany dělá Roberto moc pěkné! Znám 270 EVO *thumbs up* a tyhle za nimi jistě kulhat nebudou.

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 18 úno 2009 13:36

Krásný doplněk k mé sestavě TEAC : Obrázek sice to nemá vliv na zvuk ale krásně vypadají.

capouch
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od capouch » 18 úno 2009 15:50

Pytel: jó tak ty hodiny jsou luxus *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* Jinak xn250 jsem v esu slyšel a myslim že dobrej výběr.

Odpovědět