Novinka

9. listopad 2022

Devialet Mania

Obrázek

Francouzský výrobce představuje svůj první inteligentní a přenosný Hi-Fi reproduktor s označením Devialet Mania. Integrovaná inteligentní funkce a „cross stereo“ umožňují metamorfózu zvuku. Mania byla navržena tak, aby šířila stereo zvuk ve všech směrech, takže se můžete volně pohybovat po místnosti. Patentovaná technologie Active Stereo Calibration (ASC) mapuje polohu reproduktoru v reálném čase a aktivuje nejvhodnější režim pro pohlcující poslech. ASC využívá čtyři mikrofony a umělou inteligenci. Při umístění do středu pokoje se automaticky spustí 360° stereo režim a homogenní distribuce zvuku. Když však nový model položíte blízko stěny, tak se aktivují dva hliníkové širokopásmové reproduktory vzadu, aby posílily funkci dvou širokopásmových reproduktorů v přední části zařízení, čímž se rozšíří dosah zvuku.


Devialet Mania zdědila také patentovanou technologii SAM, která dokáže přizpůsobit zvukový signál specifikům tak, aby originální nahrávka a akustický tlak generovaný samotným reproduktorem byly v dokonalé harmonii při vysokých i nízkých frekvencích, eliminovalo se jakékoli zkreslení a zlepšilo se basové spektrum. Pro dokonalé basy poslouží dva push-push basové měniče.

Nezaměnitelná estetika Devialet byla navíc nyní přetvořena do přenosné podoby. Rukojeť usnadní přenos 2,3 kg vážícího modelu a reproduktor je odolný i proti postříkání vodou. Výrobce zařízení doplnil také o svoji první nabíjecí baterii, která vám přinese až 10 hodin streamování přes Airplay 2, nebo Spotify Connect bez nadbytečných kabelů.

Doma oceníte kvalitní Wi-Fi streamování a když Manii vezmete ven, tak se automaticky aktivuje Bluetooth 5.0. Užijte si zábavu na terase nebo v zahradě s rodinou a přáteli. Nabíjení baterie na plnou kapacitu trvá přibližně 3 hodiny. Reproduktor můžete nastavovat přes aplikaci Devialet a podporuje také ovládání hlasovým asistentem Alexa. Reproduktor poskytuje rozsah 30 až 20 000 Hz při maximální hlasitosti 95 dB SPL. Úplnou samozřejmostí jsou basy, které cítíte až v kostech.

Není všechno zlato co se třpytí, ale podobně, jak jsme již zvyklí u modelu Phantom, bude i Mania dostupná také v luxusní edici Devialet Mania Opéra de Paris. Na počest partnerství s mýtickou pařížskou operou Opéra Garnier. Vybrané části této luxusní verze reproduktoru jsou zality 24karátovým zlatem, příjemným na pohled i na dotek. Klasická verze reproduktoru bude dostupná v barvě Light Grey a Deep Black.

www.devialet.com, www.audiocenter.cz