Novinka

2. prosinec 2022

ELAC ConneX DCB41

Obrázek

ELAC představuje nový ConneX DCB41, aktivní stereofonní reproduktorový systém s řadou možností připojení pro všechny myslitelné zdroje. Reproduktorový systém ELAC ConneX DCB41 definuje nový standard jednoduchého nastavení a vysoké kvality reprodukce hudby ve spojení s televizory, nebo počítači. Systém ConneX se skládá z jednoho aktivního a jednoho pasivní reproduktoru. Komplexní sestava vstupů (HDMI ARC s funkcí CEC, analogový RCA s volbou linkový / phono, digitální vstup (optický), USB a Bluetooth APT-X) usnadňuje připojení, nebo propojení se všemi zdroji: od nejnovějších televizorů, přes populární herní konzole, ikonické gramofony až po tablety, nebo mobilní telefony. ConneX jim všem udělí bezchybný a vzrušující zvuk. Pomocí přiloženého dálkového ovladače a otočného enkodéru na zadní straně reproduktoru je obsluha velice jednoduchá.


Zdrženlivě elegantní z nápadnými detaily je ConneX DCB41 dodáván v imitaci černé, nebo ořechové dýhy. Kombinace matně lakované přední částí ozvučnice s odnímatelnými látkovými mřížkami dělají z ConneXu DCB41 doplněk jakéhokoliv prostředí, ve kterém je kladen důraz na vysoce věrný zvuk. S přihlédnutím na kompaktní rozměry mají tyto reproduktory úžasný zvuk. Všechny použité komponenty jsou pečlivě sladěné. Basový reproduktor s vysokým zdvihem membrány zajišťuje uvolněný přednes v celém kmitočtovém rozsahu s přesně definovanými středy. Vlnovod výškového reproduktoru optimalizuje směrovou charakteristiku DCB41 a posílá akustickou energii přesně tam, kde je potřeba. Provedení výdechu uvnitř ozvučnice poskládaného bassreflexu minimalizuje hluk způsobený prouděním vzduchu. Ve větších místnostech, nebo v případě požadavku důraznějších basů jednoduše připojte k vyhrazenému RCA výstupu aktivní subwoofer. Snadné nastavení, snadné ovládání – snadný poslech, s ELACem.

ELAC ConneX DCB41 je k dispozici jako stereo sada od prosince 2022 s vinylovými povrchy v barvách černý jasan a přírodní ořech. Doporučená maloobchodní cena je 13500 Kč za sadu dvou reproduktorů.

www.elac.com, www.basys.cz