Novinka

7. červenec 2020

English Electric 8switch

Obrázek

8switch od English Electric (značka Chord Company), je osmiportový přepínač GbE Ethernet upravený a upgradovaný na naše specifické požadavky na vysoce výkonné sítě pro streamování hudby. Osm gigabitových ethernetových portů třídy 100/1000 Base-T umožňuje připojení i těch nejnáročnějších nastavení streamování. Při přehrávání hudby prostřednictvím streamingových služeb nebo hudby uložené na NAS lze zaznamenat významná (tzn. slyšitelná) zlepšení. 8switch se vyznačuje nízkou a vysokou izolací elektrického šumu, což snižuje problémy s daty, které mohou být často patrné během přehrávání souborů s vysokým rozlišením. Patky tlumící rezonanci jsou také významným faktorem, který pomáhá oddělit 8Switch od nežádoucích mechanických vibrací.


Základní technologie
8Switch je vybaven speciálně upraveným TCXO (Crystal Compensation Crystal Oscillator), jehož přesnost je 0,1 ppm - mnohem vyšší než normální krystaly a vyšší než normální TCXO, což umožňuje 8Switchi generovat síťové signály s vyšší přesností a pomáhá zajistit stabilnější přenos hudebních dat. Obvody a napájení mají vždy dva obvody izolace elektrického šumu, které zajišťují stabilní přenos síťového signálu. Tlumič EMI (elektromagnetické rušení) pomáhá dále snižovat šum z digitálního obvodu. Porovnejte zvýšený výkon a měření chvění 8switche (o 90% méně!) ve srovnání s běžným síťovým přepínačem.

Pouzdro a napájení
Precizní hliníkové pouzdro nabízí vynikající ochranu před akustickým i elektrickým šumem. Minimalistický LED displej na předním panelu disponuje ukazateli: power, alarm a stav / rychlost spojení pro každý z 8 portů. Napájecí adaptér byl navržen tak, aby snížil elektrický šum způsobený střídavým proudem a zabránil problémům s ovlivněním kvality signálu sítě. Může se také pochlubit vysokou energetickou účinností, spotřebou naprázdno <0,075W a ochranou před zkratem, přetížením a přepětím. Switche vyžadují vysokorychlostní napájecí zdroje, takže kvůli rychlostnímu omezení nemohl být zvolen lineární zdroj energie. Energetický signál tedy dodává extrémně kvalitní zdroj na zdi. Toto čisté napájení umožňuje optimální kvalitu síťového signálu, poháněné vysoce přesnou technologií TCXO.

englishelectric.uk, www.audiocenter.cz