Novinka

3. říjen 2022

Métronome Classica

Obrázek

Francouzský výrobce Métronome Technologies inovoval kompletně celou sérii přístrojů Classica. Métronome se vrací ke svým základům s Le Player 4, což je CD Transport s horním vkládáním, navržený tak, aby dokonale ladil s druhou generací převodníků Le DAC 2. Kombinací obou přístrojů vznikl CD přehrávač s D/A převodníkem a možnosti streamování Le Player 4+.


Přehrávač Le Player 4 je CD transport s horním vkládáním a nabízí možnost streamování, díky kterému se může stát univerzálním digitálním zdrojem zvuku. Obsahuje zcela novou snímací mechaniku SUOS a zcela novou elektronickou konstrukci, stejnou jako u převodníku Le DAC 2, čerstvě přepracovanou kolem převodníku ESS. Ideálním propojením mezi oběma zařízeními je připojení HDMI přenášející kvalitní signál I²S. A pro dokonalý vzhled mají obě zařízení stejné obrazovky a inovované citlivé dotykové rozhraní.

Le Player 4+ byl navržen pro všechny audiofily, kteří potřebují všestranný digitální zdroj. Poslouchat CD a také digitální alba uložená v počítači nebo na NAS nebo procházet streamovací služby, to nyní umožňuje jedna krabička s přehrávačem. Jeho D/A převodník je k dispozici prostřednictvím asynchronního USB s podporou PCM až do 32 bitů / 384 kHz a DSD až do 512.

Všechny přístroje jsou dostupné v černé a stříbrně barvě za níže uvedené doporučené ceny: Le Player 4 za 199 990,-Kč, Le DAC2 za 184 990,-Kč a Le Player 4+ za 249.990,-Kč.

www.metronome.audio, www.amarockstudio.cz