Novinka

25. červenec 2023

Monitor Audio Anthra Series

Obrázek

Monitor Audio představuje sadu tří vysoce výkonných napájených subwooferů. Zvýšená flexibilita, kterou samostatná řada nabízí, umožňuje uživateli vybrat si subwoofer nezávisle na řadě na základě ceny, výkonu a požadavků jejich systému. Řada Anthra Subwoofer zahrnuje jednoduchost se třemi jasně definovanými, vysoce výkonnými subwoofery, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly hluboké, kontrolované basy s intuitivním uživatelským zážitkem. Jedná se o modely W10, W12 a W15.


W10 je výkonný a kompaktní 10” 425W subwoofer - ideálně se používá jako samostatný subwoofer nebo ve více kusech pro optimální integraci do místnosti. Model W12 je mohutný středně velký 12” 900W subwoofer - ideální nabídka pro středně velké až velké systémy domácího kina, kde je vyžadován jeden nebo více subwooferů. Nejvýkonnější 15” subwoofer W15 s výkonem 1400 W je ideální pro velké systémy domácího kina, které vyžadují přesné, muzikální a hluboké basy.

Mezi klíčové vlastnosti patří:
Aplikace pro intuitivní nastavení
Pokročilé funkce, včetně konfigurace DSP a nastavení multi-sub konektivity, jsou dostupné prostřednictvím aplikace MaestroUnite.

Špičkové drivery
Všechny měniče subwooferu Anthra jsou vybaveny technologií Rigid Surface Technology II (RST II) a keramickými kužely z hliníku a hořčíku (C-CAM).

Výkonné zesilovače
Zesilovače a jejich napájecí zdroje jsou navrženy v tandemu, takže spolu dokonale spolupracují a dosahují tak lepší účinnosti a nižšího zkreslení.

Akustický výkon
Díky použití inteligentního akustického designu a základních technologií Monitor Audio může řada Anthra Subwoofer poskytnout druh hlubokých, vysoce přesných basů schopných dramaticky zlepšit váš požitek z filmů i hudby. Jsou to řízené basy, které můžete cítit.

Dva kanály
Subwoofery představují mnohem více než jen přidávání basových efektů do filmového soundtracku. Ty nejlepší přidávají také množství low-endových detailů, atmosféry a basů do stereo hi-fi systému; a subwoofery Anthra jsou v tom nejlepší.

Domácí kino
Pokud jde o maximalizaci vašeho filmového zážitku, pak je klíčovou součástí schopný subwoofer. Subwoofery Anthra maximalizují váš požitek, ať už se jedná o přidání úderu speciálního efektu nebo vylepšení jemnosti filmové hudby.

C-CAM
Silné a lehké, extrémně tuhé C-CAM měniče mají mnohem vyšší odolnost vůči namáhání v ohybu, a proto vykazují mnohem větší věrnost v celém svém provozním rozsahu pro čistší, jasnější a přesnější realistickou prezentaci zvuku.

RST II
Toto je poprvé, co byla technologie Rigid Surface Technology II (RST II) aplikována na měnič subwooferu Monitor Audio. Výrazně zvyšuje tuhost, což umožňuje vyzařujícím plochám odolávat mechanickým ohybovým silám, které mohou zkroutit tvar konvenčních kuželů měniče, což může zkreslit zvuk.

Zesilovače třídy D
Za každým RST II C-CAM vysoce exkurzním driverem se skrývá impozantní zesilovač schopný omračujícího výkonu. S třídou D 425, 900 a masivními 1400 watty RMS na nepřetržité úrovni se špičkovou poptávkou dosahující 500, 1700 a masivních 2500 wattů každý zesilovač zajišťuje, že ovladače pracují na optimální úrovni výkonu, bez ohledu na hlasitost, což umožňuje extrémně přesný a čistý dynamický rozsah a hudební výkon.

Pevnost skříně
Subwoofery Anthra využívají extrémně pevnou MDF skříň, která se může pochlubit vnějšími stěnami o tloušťce až 1,4 palce (36 mm) a vnitřními stěnami o tloušťce 0,75 palce (19 mm) s pečlivě nakonfigurovaným vyztužením, které bylo akusticky optimalizováno pro extrémní pevnost.

Konektivita
Všechny subwoofery Anthra nabízejí širokou škálu možností připojení, jako jsou RCA s LFE a XLR vstupy pro profesionální instalaci, přičemž oba umožňují použití více subwooferů Anthra v systému. Plně barevný displej na zadním panelu s otočným voličem nabízí přístup k nabídce výběru nastavení, která spotřebitelům umožňuje nejen provést rychlou proceduru nastavení, ale také připojit a integrovat jakýkoli subwoofer Anthra do širšího systému domácího kina s naprostou lehkostí.

Aplikace Maestro Unite
Pomocí vlastní aplikace pro nastavení MaestroUnite mohou uživatelé optimálně nakonfigurovat jakýkoli subwoofer Anthra podle svého individuálního vkusu a systémových požadavků. A pokud je v jednom systému použito více subwooferů, umožňuje to stejné nastavení pro všechny současně.

www.monitoraudio.com, www.audiocenter.cz