Novinka

24. květen 2022

Monitor Audio Silver 100 Limited Edition

Obrázek

Oceňované reprosoustavy Silver 100 7G byly přepracovány v limitované edici na oslavu 50. výročí společnosti Monitor Audio. Firemní designéři dodali limitované edici Silver 100 klasický zelený povrch Heritage Green a eloxovaný zlatý basový měnič C-CAM, čímž vytvořili luxusní estetický doplněk svého ‚Golden Jubilee‘. Zadní část reprosoustavy zdobí exkluzivní zlatý odznak s efektem, který zobrazuje číslo edice a značku k 50. výročí. Každá reprosoustava bude také vybavena certifikátem autenticity.


Limitovaná edice Silver 100 stále nabízí stejnou kriticky uznávanou kvalitu zvuku jako standardní model, vytváří realistický zvuk a basy bez zkreslení. Limitovaná edice Silver 100 s využitím složitých technologií přináší nezapomenutelný zážitek z poslechu, který posluchače skutečně nadchne.

Jedná se o skutečně limitovanou edici, která se vyrábí a bude se prodávat po celém světě pouze v omezeném počtu a bude k mání u vybraných prodejců od září. Bližší informace o možnostech nákupu budou brzy k dispozici.

www.monitoraudio.com, www.audiocenter.cz