Novinka

5. březen 2019

Musical Fidelity V90 Series

Obrázek

Je to již pár měsíců co rakouská společnost Audio Tuning Vetriebs (vlastník výrobce gramofonů Pro-Ject) koupila v květnu 2018 od Anthony Michaelsona jeho společnost Musical Fidelity. Mohutná investice už začíná přinášet první ovoce… Řada dostupných, ale zvukově vysoce kvalitních krabiček V90 se vrací v plné parádě. Ne ovšem jen návrat původních produktů, ale jejich reinkarnací reflektujících současný vývoj a součástkovou základnu. Navíc celá nová řada V90 nese na krabici nápis Made in Slovakia. Musical Fidelity v této řadě nabízí muzikální zvukové produkty a zaměřené na mladší zákazníky, kteří hledají skvělý zvuk za správnou cenu.


V90-DAC
Znovu oživený V90-DAC má velmi malé zkreslení, širokou kmitočtovou odezvu a nízký šum. Technické parametry V90-DAC jsou minimálně na stejné úrovni jako v případě jakéhokoliv jiného převodníku bez ohledu na cenu. Jitter je 12 pps, poměr signálu a šumu je 117 dB, výborná linearita, přeslech mezi kanály má hodnotu -104 dB (20 Hz až 20 kHz), průběh kmitočtové charakteristiky je vyrovnaný a zkreslení je 0,004 % (20 Hz až 20 kHz).

V90-LPS
Výborný vysoce výkonný MM/MC gramofonový předzesilovač se dvěma přepínatelnými vstupy sloužící jako účinný mezičlánek mezi gramofonem (s MM i MC přenoskou) a Hi-Fi zesilovačem. Vše navrženo s cílem umožnit přepínání mezi dvěma gramofony.

V90-HPA
Oblíbený sluchátkový předzesilovač s průchozím linkovým vstupem sloužící jako účinný mezičlánek mezi předzesilovačem a Hi-Fi zesilovačem navíc vybavený asynchronním USB vstupem a převodníkem.

V90-BHA
Symetrický sluchátkový předzesilovač se dvěma sluchátkovými výstupy a přepínatelnými vstupy XLR - RCA Cinch.

V90-AMP
Zesilovač malý rozměrem s dostatečným výkonem a překvapivou muzikálností o výkonu 2x 20 W. Je vybaven vstupy včetně USB asynchronního vstupu a kombinovaného vstupu optika analog linka.

V90-BLU
Sofistikovaný Bluetooth přijímač pro streaming do Hi-Fi systému s možností zpracování PCM až 192 kHz/24 bit. Je vybaven digitálními vstupy (1 koaxiální, 1 optický) a analogovým vstupem. Vyznačuje se vynikající linearitou a separací kanálů.


www.musicalfidelity.com, www.altei.cz