Novinka

16. listopad 2018

Nativ Vita

Obrázek

Honkongská společnost Nativ Sound konečně dodává dlouho očekávaný produkt Vita - hudební server a ovládací centrum s dotykovou obrazovkou. Vychutnejte si okamžitý přístup k veškeré vaší hudbě, vašim oblíbeným síťovým hudebním službám - například Apple Music, Spotify a Tidal, k hudbě v počítači, NAS nebo smartphonu. A to vše v dokonalé bitově přesné kvalitě. Připojíte k vašim bezdrátovým reproduktorům, USB DAC nebo A/V přijímači. Ústředním bodem Nativ Vita je krásný 11,6" dotykový displej s vysokým rozlišením a IPS technologií. Ukládejte si hudbu lokálně v Nativ Vita a zabráníte problémům s potenciálními výpadky streamů s vysokým rozlišením. Nativ Vita může být vybavena dvěma pevnými disky nebo SSD o kapacitě až 5 TB, tedy celkovou kapacitou 10 TB. Tato kapacita je dostatečná pro uložení více jak 25 000 CD v nativní kvalitě. Můžete si vybrat ze 40 000 internetových rádií z 120 zemí a 50 žánrů (plus podcasty). Dále je k dispozici výběr ze 420 000 audioknih a Google YouTube Music služba, která vám nabídne hudební videa k sledování na vašem Vita displeji, nebo přes HDMI připojené TV.


Nativ je osvěžující alternativou k monotónnímu designu mnohých audio komponentů. Je vyroben z nejkvalitnějších hliníkových profilů řady 7000, skla Asahi a amerických dřevěných masivních materiálů. Ale nejen jeho ohromující vzhled je jeho silnou stránkou. Pod svou hezkou tváří je vybaven špičkovými technologiemi, včetně 11,6 " IPS LCD s vysokým rozlišením, integrovanými obvody DAC Burr-Brown, toroidními transformátory Talema, německými kondenzátory WIMA FP Polypropylen a mnoha dalšími současnými klíčovými technologiemi.
Obrázek
Vita podporuje všechny hlavní bezdrátové repro systémy včetně SONOS, Denon HEOS, Bose a B&O. Vyhledávejte hudbu na vašem Mac, PC nebo NAS pomocí 11,6 “ LCD a inovativního rozhraní ROON (Roon softwarová licence není součástí) a přehrávejte na Nativ Vita v perfektní kvalitě. Kvalitní digitální výstupy: asynchronní USB 2.0, SPDIF (RCA, TosLink, BNC) i AES/EBU (XLR). Podpora DSD256, DXD a 32 bit/384 kHz PCM. Nabízí Wi-Fi 802.11ac, Gigabit Ethernet a Bluetooth s aptX. Podporuje Apple AirPlay, Spotify Connect i Google Cast. Stáhněte si zdarma iOS nebo Android aplikaci do vašeho chytrého telefonu a ovládejte vaši Nativ Vita odkudkoli ve vaší domácnosti. High-Resolution Audio (HRA) si razí cestu do mnoha hudebních služeb a ty nabízejí impresivní kolekce hudby v golden - master kvalitě. Nativ Vita podporuje přehrávání DSD64, DSD128, DSD256, DXD a PCM signálů až po 32 bit/384 kHz včetně AIFF, WAV, FLAC a ALAC audio formátů včetně MQA.

Nativ není jednoduše další produkt, ale platforma, která se stále vyvíjí. SDK Nativ a výkonný hardware umožňuje vývojářům z celého světa tvořit inovativní aplikace a vlastnosti, které jdou možná dále než si nyní dokážeme představit. Zákazníci a uživatelé jsou potom hybnou silou, která svými připomínkami a přáními aktivně participuje na dalším vývoji.

www.nativsound.com, www.nativsound.cz