Novinka

1. únor 2019

Nativ Wave

Obrázek

Honkongská společnost NativSound nyní uvádí další z dlouho očekávaných produktů - Wave. Nativ Wave je plně symetrický USB DAC a sluchátkový zesilovač převádějící vaši digitální hudbu na reálný příjemný zvuk. Obsahuje špičkové komponenty a způsoby zapojení i zpracování používané pouze ve skutečně audiofilských zařízeních. Výsledkem je nádherně muzikální DAC s vynikajícím detailem, precizním stereo obrazem a explozivní dynamikou. Srdcem Nativ Wave je referenční převod digitálního signálu na analogový postavený na základě plně symetrického diferenciálnho D/A převodníku se spřaženou dvojicí dvouformátových (PCM a DSD) čipů Burr-Brown DSD 1792A s inteligentním filtrem. Výsledkem je extrémně nízký práh šumu, fenomenální linearita a vynikající dynamický rozsah >127 dB.


Na úrovni návrhu tištěných spojů Nativ Wave perfektně zajišťuje integritu signálu za všech okolností pomocí spojů z čisté mědi a udržováním co nejkratších drah signálu mezi DAC a analogovým výstupem. Všechny komponenty, které jsou kritické pro zvukovou kvalitu jsou elektricky a galvanicky odděleny, s dodatečným stíněním pro eliminaci interferencí uvnitř šasi na absolutní minimum. Levý a pravý kanál jsou odděleny, každý s vlastním lineárním napájecím zdrojem, oscilátory a analogovými obvody. Tím je maximalizována separace kanálů a eliminovány přeslechy.

Nativ Wave připojí bez problémů všechny vaše digitální zdroje. Jeho asynchronní USB 2.0 interface s nejnovějším 16jádrovým DSPod XMOS je navržen pro perfektní zpracování hudby z vaší Nativ Vita nebo PC/Mac počítače. Další zdroje jako např. TV mohou být připojeny pomocí dalších S/PDIF (RCA, TOSLINK, BNC) a AES/EBU (XLR) vstupů. Všechny digitální vstupy jsou navázány na precizní zdroj časové základny a jsou elektronicky i galvanicky oddělené pro zajištění integrity signálu. Nativ Wave zpracovává zvuk z digitálních vstupů v bitově přesné kvalitě nebo upsampluje do 128x Fs DSD. Převzorkování DSD je řešeno proprietárními algoritmy a výkonným SHARC DSP čímž je minimalizován jitter a umožněna implementace jemných analogových filtrů s vysokou slew rate (rychlostí přeběhu) a přesnou tolerancí. Výsledkem je nízká úroveň šumu a fantastická linearita.

Obrázek

Design Nativ Wave je svěží alternativou k množství neinspirujících elektronických krabic. Wave je vyráběna v malých sériích manufakturně z exkluzivních materiálů včetně premium grade 7000 Aluminia s anodizovaným povrchem, japonského Asahi skla a amerického masivního dřeva. Balení obsahuje Nativ Wave USB Dual Mono DAC, stolní stojan (dub), uživatelskou příručku (ENG), IR dálkové ovládání a síťový napaječ.

www.nativsound.com, www.nativsound.cz