Novinka

22. leden 2020

Primare NP5 Prisma

Obrázek

NP5 Prisma je chytré malé zařízení, které poskytuje technologii síťového přehrávače Primare Prisma prakticky každému systému s digitálním vstupem. Systém NP5 Prisma obsahuje kromě funkcí pevného disku připojeného k síti všechny funkce, které najdete v modelech s podporou Prisma, včetně AirPlay 2, Bluetooth, vestavěného Chromecastu, Roon Ready, Spotify Connect. NP5 Prisma byl speciálně navržen tak, aby byl dostatečně malý na to, aby mohl být nenápadně zakomponován do sestavy jakéhokoli systému. NP5 Prisma může být ale použít s jakýmkoli produktem s digitálním vstupem, stereofonním i vícekanálovým zařízením Primare nebo jinými značkami, pro zajištění plné konektivity a systému řízení Prisma, což z něj činí síťový přehrávač pro kohokoli a jakýkoli systém. NP5 Prisma také umožňuje nastavení hlasitosti a výběr vstupu pro předchozí modely Primare se vstupy RS232, to vše pomocí komplexní aplikace Prisma.


NP5 Prisma společnosti Primare je novým řešením pro celý dům, poskytující vysoce věrné řízení a připojení. Prisma poskytuje připojení a ovládání ve více místnostech - více zónách pro přehrávání uložených a streamovaných médií, připojených kabelem či bezdrátově, vše řízené z jakéhokoli mobilního zařízení prostřednictvím specializované aplikace pro řízení systému. Kromě technologií AirPlay 2, Bluetooth, Roon Ready a Spotify Connect obsahuje Prisma také vestavěný Chromecast, jedinečný portál pro streamování, který umožňuje snadné přímé připojení ke stovkám aplikací pro streamování, aby byl zajištěn co nejlepší výkon a uživatelský dojem.
Obrázek
Program aktualizace Prisma NP5 nabízí majitelům modelů PRE60, NP30, I32 MM30 a PRE32 MM30 Prisma zařízení NP5 s 50% slevou z doporučené maloobchodní ceny při předložení originální faktury anebo ověřitelného sériového čísla. Doporučená maloobchodní cena je 12.990 Kč.

www.primare.net, www.audiocenter.cz