Novinka

20. září 2023

REL Acoustics Classic 98

Obrázek

Firma REL Acoustics uvádí nový subwoofer Classic 98. Srdcem subwooferu je 10” dolů vyzařující měnič, vytvořený tradiční technikou papírového kužele, oživuje vintage zvuk tohoto RELu. Tento měnič, zkonstruovaný tak, aby zvládl množství výkonu nabízeného v Classic 98, zajišťuje zvuk, který není jen silný, ale také čistý a hluboce rezonující. Zatímco Classic 98 zachovává estetiku historických modelů REL, hraje hlasitěji a hlouběji a nabízí zvukový zážitek, který spojuje spolehlivost a technologii moderních subwooferů REL s retro vzhledem a zvukem.


Paper Cone Mastery: Za tepla lisovaný, lehký papír tvoří vnější 2/3 kužele. Vnitřní kryt je prémiový vzduchem sušený papír, který zpevňuje měniče a umožňuje Classic 98 překonat mnoho našich produktů z minulosti. Přírodní butylový rám vytváří jemnou, dobově správnou dynamiku, která vydrží.

Zesilovač Excellence: V 90. letech byla nabídka 300W zesilovačů za dostupnou cenu významnou výzvou. Dnes REL využili jeden z jejich nejnovějších návrhů zesilovačů – vysokoproudý, bleskově rychlý zesilovač třídy D. Tato moderní síla je nejen dynamická, ale je také důkazem závazku poskytovat špičkový výkon bez kompromisů v cenové dostupné výši.

Vysoko úrovňová konektivita a filtry: Toto výkonné zařízení bylo spárováno s vysokoúrovňovou konektivitou a moderní technologií vstupních filtrů. Tyto filtry s rychlou odezvou 8 ms jsou intuitivní a účinné. A pokud jste přemýšleli o starých, matoucích ABC filtrech, dobře, některé věci je lepší nechat minulosti! Aby byl zážitek ještě lepší, došlo k začlenění jedinečné verze limiterů LimitLess a Perfect Filters, které zajišťují, že zesilovač Classic 98 je harmonickou směsí moderny a vintage.

V rámci produktové řady REL si Classic 98 vytváří své jedinečné místo, jehož cena je těsně pod pořizovací cenou T9/x. Zatímco oba modely představují vzor špičkového výkonu, nabízejí odlišné zážitky. Classic 98 je navržen pro milovníky, kteří touží po vintage REL zvuku a stylu, který nabízí nostalgickou cestu zpět do zlatého věku sterea, přesto je naplněn pokroky a spolehlivostí moderních technologií. T9/x je naproti tomu ztělesněním síly a hloubky, zabalené do elegantního moderního designu. Je přizpůsobený pro ty, kteří hledají špičkový výkon, je to všestranný partner jak v hudbě, tak v prostředí domácího kina, což zajišťuje komplexní zvukový zážitek. Pro ty, kteří mají zálibu v čistě domácím kině, je naše Serie HT správnou volbou. Je vytvořen pro špičkový výkon 0,1/LFE a je ztělesněním filmového pohlcení, které zajišťuje, že každá filmová scéna vyzní stejně dobře, jako když ji vidíte.

Classic 98 může nabídnout hned dvě bezdrátové možnosti přizpůsobené různým potřebám:
AirShip II – AirShip II, vytvořený pro referenční modely, je majákem pokročilé bezdrátové technologie. Pracuje na frekvenci 5,8 GHz a podporuje vysokoúrovňové připojení i .1/LFE, a to i současně. To zajišťuje špičkový divadelní výkon, takže je volbou pro ty, kteří požadují to nejlepší.

HT-Air MKII Wireless – HT-Air MKII, jako příklon k modelům HT, nabízí elegantní a cenově výhodné bezdrátové řešení. Vysílá na frekvenci 5,8 GHz a bezchybně přenáší buď stereo nízkoúrovňové signály nebo signály .1/LFE bez komprese. Je však třeba poznamenat, že vysokoúrovňové připojení není podporováno s HT-Air MKII. rel.net, www.audiocenter.cz