Adam Vox

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
BVa

Re: Adam Vox

Příspěvek od BVa » 28 říj 2017 09:07

2 jimmi
Robíš im medvediu službu..

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi » 28 říj 2017 09:11

Dobre viete ako u Vás zákaznici tlačia na pilu.Kolko nervov a potom vyfajčených cigariet Vás to stojí. 8-)

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi » 28 říj 2017 09:29

FS píše:
27 říj 2017 07:58
Myslím, že nemá cenu to zbytečně moc řešit. Z popisu repsosoustav na webu vyplývá, že se jedná o zakázkově sestavované repro, ve kterém si zákazník v rámci jakéhosi základního modelu vybírá materiál, dokonce výhybku, možná i finální repro. A jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, pak se cena byť i stejného modelu může lišit od zákazníka k zákazníkovi - třeba jen tím, že někdo si rád připlatí za expresní termín dodávky.
Na webu je spousta výrobců nábytku na zakázku a cenu si prostě musíte domluvit. Pro někoho tento způsob obchodu je, pro někoho ne.
Ano niekdo to trocha pochopil. :)

bacil2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bacil2 » 28 říj 2017 09:35

jimmi píše:
28 říj 2017 08:59
Pre ostatných čo to nepochopili prečitajte si znova čo som hore napísal poprípade na začiatku znova moje príspevky a pozrite si aj prečitajte napisane a rozkliknite si dalšie na strankach u http://www.adamvox.sk/ .
... tak som si, ako ostatní, rozklikol ten adamvox.sk ... "odscrolloval" som sa na stránke dole a pozrel na odkaz čo tam je úplne vravo dole ... mám taký intenzívny pocit, že som konečne "pochopil" úplne :lol:

BVa

Příspěvek od BVa » 28 říj 2017 11:13

2 jimmi
Dobre viete ako u Vás zákaznici tlačia na pilu.Kolko nervov a potom vyfajčených cigariet Vás to stojí.

Nemám taký problém.. Podmienky (ceny) sú jasné a fajčiť som prestal pred 9 rokmi :) .

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi » 28 říj 2017 12:04

BVa tak to gratulujem. Ten čas tak strašne letí ako dnes to vidím tie cigarety.

....

Ku tým cenám.

Konkretne čo viem ano až na výstave budu zverejnené ceny noviniek a robia to bežne napriklad výrobcovia aut.
Teda to že zverejnia ceny noviniek až priamo na výstavách a autosalonoch.

Spoločnosť Adam Vox predstavuje priaznivcom kvalitného zvuku nové typy reproduktorových sústav Ashkelon a Zefat. Uvedené sústavy budú v dňoch 17 – 19.11.2017 predstavené na výstave AUDIO VIDEO SHOW 2017 vo Varšave, kde budú mať svoju premiéru. Tešíme sa na Vašu účasť a podporu.

http://www.adamvox.sk/

BVa

Příspěvek od BVa » 28 říj 2017 12:10

2 jimmi
U noviniek by sa to dalo pochopiť .. Ale nikde som nevidel ani ceny starších , dávno ponúkaných typov.

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi » 28 říj 2017 12:22

Dávno ponukané typy su už pravdepodobne modifikované a niektore vyradené z výroby a predaja.Lepšie výhybky a asi aj káble ,technologia výroby a lepenia , vodiče vo vnutri ,terminály atd.Cenník sa tiež asi prerába.Všetko je v pohybe a vývoj napreduje.
Priebežne vylepšenia v kvalite a zvuku. Na mna tieto dalšie otázky nesmerujte ako som písal na začiatku. Treba kontaktovať výrobcu.Ohladom Adam Vox ja som len fanušik tejto a aj iných" domácich"značiek. 8-)

PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PavelDosko » 28 říj 2017 12:36

no jimmy, argument "bedne mas tak ich kupovat nebudes" je logicky jako vsechno co tady smolis, uz jsi slysel o medvedi sluzbe ??

PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PavelDosko » 28 říj 2017 12:45

vedle, ale co uz, mej se

BVa

Příspěvek od BVa » 28 říj 2017 12:47

význam: akce či rozhodnutí, kterým někdo chce pomáhat, ve skutečnosti však škodí
Rčení o medvědí službě však pochází z Krylovovy bajky Poustevník a medvěd z roku 1808. Poustevník se spřátelí s medvědem, vzájemně si pomáhají, až jednoho dne poustevníka ve spánku obtěžuje moucha. Medvěd ji tlapou odhání, aby poustevník mohl klidně spát, ale moucha je neodbytná. Hloupý medvěd tedy vezme do tlapy kámen a mouchu zabije. Moucha však zrovna seděla na poustevníkově hlavě, a tak byli zabiti oba.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha » 28 říj 2017 13:18

jimmy:
Dokola opakujes, ze koho zajimaji ceny, ma kontaktovat vyrobce. Lachim to udelal a odpoved byla "udelejte si dva dny cas, jedte za nama 1500 km a pak vam to povime".
Tezko bych vymyslel vetsi aroganci a ignoraci zakaznika. V segmenu jednotek tisic Eur za bednu je nastesti dost jinych, slusnych, vyrobcu, kteri projevuji zajem o sve zakazniky.

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi » 28 říj 2017 13:44

PítrsPraha debatovať s Tebou nemienim.Nemáš presné informácie a potom je to ako jedna tetka povedala.Teraz som telefonoval priamo z Lachimom a on sa konkretne pýtal na ten nový model: http://www.adamvox.sk/produkty/p21-ashkelon .

A máš to tu uvedené už som to viackrát dával:

Spoločnosť Adam Vox predstavuje priaznivcom kvalitného zvuku nové typy reproduktorových sústav Ashkelon a Zefat. Uvedené sústavy budú v dňoch 17 – 19.11.2017 predstavené na výstave AUDIO VIDEO SHOW 2017 vo Varšave, kde budú mať svoju premiéru. Tešíme sa na Vašu účasť a podporu.

http://www.adamvox.sk/

Takže až tam budu zverejnené ceny ako píšu a bežne to robia napriklad výrobcovia aut.
Teda to že zverejnia ceny noviniek až priamo na výstavách a autosalonoch.

:roll: :)

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha » 28 říj 2017 14:16

Za sebe ze vseho, co pises, vnimam snahu se vykrucovat a hledat jen dalsi a dalsi vymluvy. Takovy styl komunikace neni jen tak. Vzdy je za tim neco, proc to dotycny ma za potrebi a ja nechci byt ten, kdo na to pri vzajemnem obchode dopadne.

Takze stejne jako drtiva vetsina tady rikam, dekuji, obratim se na duveryhodnejsi firmy...

Odpovědět