Adam Vox

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
jimmi
Kontaktovat uživatele:

Re: Adam Vox

Příspěvek od jimmi » 28 říj 2017 14:32

http://www.adamvox.sk/kontakt

Zvuk našich reproduktorových sústav je jedinečný. Ak si chcete overiť našu kvalitu, objednajte sa u nás na návštevu telefonicky alebo mailom.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha » 28 říj 2017 14:53

Hehe, dobra reakce na otazku, proc se vyrobce boji uvest ceny.
Klidne v podobe tebou vzyvanych automobilek: zakladni model obsahujici to a to stoji xy Eur. Nejluxusnejsi verze obsahujici to a to stoji zy Eur.
Na tom samozrejme neni nic sloziteho. Kdo ale ma co tajit, duvody si najde. I timhle je tva obhajoba silne odrazujici - hledani zastupu irelevantnich vymluv namisto toho to proste udelat. Coz v pripade naceneni konkretniho modelu repro s popisem jejich vlastnosti je banalita.

Howgh

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi » 28 říj 2017 15:07

jimmi píše:
28 říj 2017 13:44
PítrsPraha debatovať s Tebou nemienim.Nemáš presné informácie a potom je to ako jedna tetka povedala.Teraz som telefonoval priamo z Lachimom a on sa konkretne pýtal na ten nový model: http://www.adamvox.sk/produkty/p21-ashkelon .

A máš to tu uvedené už som to viackrát dával:

Spoločnosť Adam Vox predstavuje priaznivcom kvalitného zvuku nové typy reproduktorových sústav Ashkelon a Zefat. Uvedené sústavy budú v dňoch 17 – 19.11.2017 predstavené na výstave AUDIO VIDEO SHOW 2017 vo Varšave, kde budú mať svoju premiéru. Tešíme sa na Vašu účasť a podporu.

http://www.adamvox.sk/

Takže až tam budu zverejnené ceny ako píšu a bežne to robia napriklad výrobcovia aut.
Teda to že zverejnia ceny noviniek až priamo na výstavách a autosalonoch.

:roll: :)

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha » 28 říj 2017 15:14

Po x-te... Nepisu o novinkach :-D .

Byt majitelem Adam Vox, byl bych ti velmi "vdecny" za to, cos tu vyvedl..

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 28 říj 2017 15:25

Jimmy
Když už se na mě odkazuje...
Já jsem se ptal v e-mailu na náhodne vybrany 1 model. Jeden jsem si proste vybral. Přišel mi jako rozumný v poměru odhad cena/kvalita.
A i když je to novinka, tak jsem fakt nečekal pobídku k cestě do varsavy.
Většinou se člověk dopatra ceny značně jednodušeji.
Ale rozesmalo mě to. Komické.
Tím bych téma kolem tajných cen uzavřel, ne?
😀

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi » 28 říj 2017 15:43

V tom máš trocha pravdu ale ked je to novinka a cenu až po výstave uvedu tak treba asi počkať za 3 týždne a potom sa možno bude vedieť. :ugeek:
Máš dobrý odhad a vkus. Ten model sa najviac aj mne páčil. *2thumbsup*
Dizajnom, prevedením ale hlavne zvukom.

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera » 28 říj 2017 16:57

Vážený jimmi
Nemám nic proti tobě ani značce Adam Vox
Jediné,na co jsem poukázal,je nedopatratelnost cen pro mě jako normálního smrtelníka,který při výběru zboží tohle aspoň informativně požaduje
Napsat proto o potenciálním zákazníkovi,že je natvrdlý,troll,závistiví apod. je podle mě arogantní a tím pádem místo zjištění cen(která je pro mě důležitá,ať vím do jaké kategorie mám výrobce zařadit),se dopátral pouze informace o me natvrdlosti,zavistivosti atd
Přeji značce mnoho úspěchů a nenatvrdlych trollů,kteří jen závidí jako já
P.s. Ještě že jiné značky fungují jinak,neb si nedokážu představit stavbu celého řetězce způsobem ježdění po celém světě na výstavy,abych se něco o značce dověděl

Horizon
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Horizon » 28 říj 2017 17:17

Někdy během roku 2015 jsem psal do Adamvox o cenu asi 3 repro,regál+2 modely myslím ty nejvyšší verze sloupových 3p,ale bohužel jsem vše už dávno smazal,tehdy jsem tak vysoko nemířil,sloupové 3p.repro bylo +- 5tisEur,a vyšší model tuším 7tis Eur ale už nevím jestli bez DPH nebo s DPH,komunikace tehdy v pohodě,s pozvánkou na poslech+dohoda na ceně -bohužel jsem to tehdy nedal.......ale jsou vzhledově nádherné,proti xavianu (což se materiálově nabízí)se mi líbí o hodně víc.......
Jimmi-na stránkách nemají žádně ceny,ani starších modelů,když si vyměnuješ informace telefonicky s majitelem firmy tak stačí jeden dotaz,e-mail,a orientační ceny jsou na světě,obhajuješ jen svoji verzi.....dlouho a marně...

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi » 28 říj 2017 17:28

Ved to presne tak píšem, kdo má zaujem nech si tam zavolá alebo napíše.
Len to tu tažko dokážu viacerí pochopiť. 8-)

timcs
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od timcs » 28 říj 2017 18:27

Trochu starší inzerát, ale možno niekomu pomôže s cenami. http://www.hifionline.cz/hifibazar/?hle ... ox&x=0&y=0

fotolaik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fotolaik » 28 říj 2017 18:27

to jimmy : myslim, ze za vytecne promo Adam Vox by Ti mel majitel firmy podekovat - takhle dopredu "popravit" firmu, to chce hodne sikovnosti ...
btw porad dokola zduraznujes - napiste si do firmy ... Lachim napsal a vysledek zname - ma si zajet na high emd Varsava .. inu proc ne .. uz ted sam musis vedet, ze obhajujes neobhajitelne
respektuji vsak prodejni politiku vyrobce Adam Vox - je to jen jejich vec - jen je pro vetsinu lidi tezko srozumitelna ( logicky )
asi je to skoda, jejich vyrobky nevypadaji spatne - bohuzel pristup je tak nejak jiny ...

Sany
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Sany » 28 říj 2017 21:16

Taky nejsem nadšený z téhle hry na schovávanou, někde jsem to již tady v nějakém vlákně řešil, ovšem na obhajobu Adam Vox musím napsat že loni na dotaz ohledně cen mi přišla okamžitá odpověď z kompletním ceníkem.

kychtax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kychtax » 28 říj 2017 21:22

Hra na schovavanou vznikla mozna trochu umele. Tady. Jestli to chteji rict na vystave pri uvedeni, proc ne? Ze ma nekdo prijet do warsavy, mohla byt i neprima (nestastna)pozvanka? Dobre myslena, hloupe provedena? Nebo podrazdena reakce na pranyrovani zde..? Nechal bych je.. nikdo zde je nezna. Od jimmiho to bylo dobre mysleno, predstavuje tyto cz/sk veci a osvetu pravidelne.

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera » 28 říj 2017 23:40

Zase kecy jak kráva a k ničemu,už to nemá smysl řešit, absolutně *headbang*

Odpovědět