Audiomat opět na scéně - www.audiomat.cz

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Odpovědět
tumplik1
Kontaktovat uživatele:

Audiomat opět na scéně - www.audiomat.cz

Příspěvek od tumplik1 » 15 úno 2012 15:23

Po krátké přestávce se na český trh vrací francouzská značka AUDIOMAT. S výrobky se budete moci seznámit na výstavě HIGH END 2012 v Praze v pokoji číslo 902. Bude zde ke slyšení nádherný systém se zesilovačem Audiomat Opera Reference, zdrojem zvuku bude nová CD mechanika Audiomat D1 v kombinaci s D/A převodníkem Maestro 2. Pro propojení byly zvoleny RCA kabely Cardas Clear a reproduktory Triangle Magellan Cello budou spojeny kabelem Kimber Cable KC3035. Návštěvníci si budou moci prohlédnout i jiné výrobky značky AUDIOMAT a to zesilovače ARPEGE REFERENCE či ARIA.
Jméno AUDIOMAT se těší velkému uznání uživatelů, z mnoha kladných ohlasů je patrné, že si tyto výrobky zaslouží pozornost fandů věrného zvuku. Veškeré informace najdete na nově spuštěných stránkách www.audiomat.cz
Výhradním dovozcem pro český trh je Weber –elektronika, Milan Weber, Čapkova 14, 737 01 Český Těšín, www.audiomat.cz

efičák
Kontaktovat uživatele:

Re: Audiomat opět na scéně - www.audiomat.cz

Příspěvek od efičák » 15 úno 2012 16:48

Tak do Prahy se k Vám těším.
Udělat dobrou sestavu a předvést je vlastní talentovaným lidem se sluchem. *thumbs up*

Nové stránky se mi líbí.

K Audiomatu vzhlížím od dob AVRevue.
S muzikálním integráčem jsem se poprvé setkal u kolegy, který nechal lampy vláčet pětipásmové JBL.

Zdá se to být nesmysl, výkonové lampy nekonkurují tranzistorovým zesilovačům v pevnosti kontroly velké plochy měničů.
A přesto si Audiomat s sloupama poradil.
Dnes ho nahradil dělený tranzistorový zesilovač několikanásobné ceny Audiomatu Solfege.

Po mých testech lampových zesilovačů Canor/ Edgar, nebo DIY rukodělků mě nepřesvědčilo skoro nic, vinou nevhodných dva a půl pásmových reprosoustav.
Tyto nevhodně konstruované bedny zvládl jen pevný silný tranzistorový zesilovač. Takže jsem jakoby ani jeden z těch zesilovačů doopravdy neslyšel.
Volba reprosoustav a dokonce reproduktorových kabelů je pro zvuk výkonových elektronek zásadní.

Jako "věřící kabelář" se domnívám, že jsou reprokabely co lampovým zesilovačům "ublíží".

Kimber Cable KC3035 s Triangle Magellan Cello. *thumbs up* Těším se.

tumplik1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tumplik1 » 15 úno 2012 19:02

já to nějak nedramatizuji, tedy ty kabely, ale věc jasná je, že pro zvuk jsou kabely důležité. Ty Kimbry se mi zdají výborné, Stavte se , budu rád a všichni si vemte své nahrávky, budeme poslouchat a vše probereme. Já teď sedím v poslechovce a vyhřívám ten převodník + mechaniku, hraje to fakt hezky. Těším se na setkání Milan

marasten
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marasten » 15 úno 2012 19:54

Taky se tam u vás jistě zastavím,, jsem zvědavej na to CD (mechanika+převodník), já sice beznadějně propad analogu, ale rád si to poslechnu i nějaké to svoje cd přinesu.

PS.: to phono 1.6 je opravdu dobré, díky *palec*

Odpovědět