Bis Audio - Bratislava

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Tony
Kontaktovat uživatele:

Re: Bis Audio - Bratislava

Příspěvek od Tony » 15 zář 2011 18:48

Obrázek

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 04 úno 2012 17:49

Dnes doobeda som sa zastavil u chlapcov v Bis Audio.
Dali sme dobrú kávičku, trocha popočúvali a urobili zopár foto.
B&W 800 D2 sú vynikajúce boxy. Ak máte väčšiu miestnosť, je to výborná voľba *thumbs up*

Obrázek

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 04 úno 2012 17:50

Obrázek

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 04 úno 2012 17:51

Obrázek

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 05 úno 2012 15:22

Při mé poslední návštěvě Bratislavy jsem měl možnost navštívit tuto firmu a musím říci, že na mě udělali velký dojem, ochotou, přátelským přístupem.
Měl jsem tak možnost poznat téměř veškerý výrobkový sortiment a taktéž velmi příjemné a nadšené zaměstnance této firmy.
Hmm musím uznat, že někteří by se u nás mohli hodně učit :)

Děkuji tímto za milé přijetí a přeji hodně spokojených a nadšených zákazníků.

S pozdravem Petr Svoboda.
Amarock Studio | Naim Studio

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 05 úno 2012 15:22

*thumbs up*
Amarock Studio | Naim Studio

lubos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lubos » 05 úno 2012 16:55

Tony nadherne fotky, ani v katalogu lepsie nemaju, chlape mal by si za tie fotky uz zacat vyberat €. :D

Simmons
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Simmons » 04 úno 2014 18:59

Moje návštěva v Bratislavské prodejně předčila moje očekávání.
Jejich přístup k zákazníkovi je naprosto ukázkový.
Team pracovníků je velmi pohodový a velmi vstřícný. Jistě hodně z vás má dost negativních zkušeností s prodejci High Endu v kamenných obchodech, ale tady v BIS Audio je to opravdu přesně jak má být – perfektní profesionální přístup, alespoň dle mé zkušenosti.
Na prodejně mají velký výběr komponentů značek, které BIS Audio nabízí. V jedné z poslechových místností mají dokonce zapojené nejdražší modely od B&W (Nautilusy – šneky) http://www.bisaudio.sk/Produkt.aspx?pr=00000409 což je model beden za 70.000 éček. ;)

Simmons
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Simmons » 04 úno 2014 19:02

Uvažuji o monoblockách k mým B&W800D. :cool: Takže jsem kontaktoval BIS Audio neb mám v hledáčku
McIntosh MC501, nebo CLASSE audio CA-M400 (u obou modelů byla ovšem ukončena výroba) , takže tyto modely BIS Audio již nemá skladem, ale v nabídce a přímo na prodejně mají již nové modely McIntsosh MC601 http://www.bisaudio.sk/Produkt.aspx?pr=00003519 a CLASSE audio CA-M600 http://www.bisaudio.sk/Produkt.aspx?pr=00003826 . Takže jsem se rozhodl si oba modely porovnat jak zahrají na Bowersech 800 Diamond http://www.bisaudio.sk/Produkt.aspx?pr=00000077.
Dohodnul jsem si tedy přes email poslech mnou vybraných komponentů a do Bratislavy vyrazil s kámošem Lubinem, aby na poslech byly raději čtyři uši a abych neměl tendenci směřovat k McIntoshovii jehož design naprosto zbožňuji.
V Bratislavě bylo vše připraveno přesně dle dohody. Již nás očekávali na dohodnutý čas a ještě jsme měli krásný rezervovaný parking před prodejnou. ;)
V jedné z akusticky upravených poslechovek byly nachystané B&W800 Diamond zapojené McIntosh kabelem do páru monoblocků CLASSE CA-M600. McIntosh MC601 měly být poslouchány až jako druhé, takže zatím vyčkávaly, až na ně dojde řada. *sunglases* Zdroj zvuku jsme měly připravený CD/SACD přehrávač MCIntosh MCD1100 http://www.bisaudio.sk/Produkt.aspx?pr=00003526 zapojený napřímo do monoblocků XLR kabelama, takže jsme to hrnuli z CD přehrávače rovnou do konců bez Pre Ampu.
Co jsme poslouchali:
Pink Floyd – The Wall (verze z Box Setu „Shine On“ - Columbia ‎– CXK 53180)
Mike Oldfield – Tubular Bells II (US version Reprise Record – 9 45041-2)
Lee Ritenour – The Very Best of (Universal Music Company – 589 281 – 2)
AC/DC – High Voltage (Remastered version – Epic Austria – 510759 2)
Youn Sun Nah – Voyage
Shelby Lynne - Just A Little Lovin'

Na poslech jsme měli naprostý klid v uzavřené akusticky upravené místnosti, kde nás nikdo nerušil a k poslechu jsme dostali výbornou kávu v McIntosh šálcích (že by nenápadné sympatizování k určité značce ;) nevím ;) asi neee….prodejci se chovali fakt profesionálně.)
Tak jsme se pustili do poslechu robustních monoblocků Classe CA-M600, které do Bowersů tlačili na každou stranu 600W. Podle mých uší hrály CLASSE extrémně detailně s pevným spodkem a s naprostým přehledem. Po prvním puštění to byl až skoro šok z množství informací, které se hrnuly z beden a k tomu všemu výborná prostorovost.
Při poslechu jazzu a nebo vokálních věcí to byla nádhera, slyšet tolik konkrétních detailů, ale jakmile se do šuplíku v CD přehrávači zasunuli rockové věci, tak ten velký přiliv detailů začal být až trošku protivný. Řekl bych, že CLASSE tak trošku tlačili na pilu.
Po cca hoďce poslouchání jsme si nechali přehodit kabely do McIntoshů, které mě dostali hned jak se rozsvítili. U nových modelů MC601 McIntosh výrazně zvětšil modré LEDkami posvícené „budíky“ což prostě vzhledu Highendové legendě ještě více pomohlo. Prostě ten design McIntoshe je pro moje oči naprosté žrádlo. Teď ovšem jak dopadne se svým soupeřem od CLASSE?
Ze začátku se McIntosh rozehrával a zahříval, takže po cca 15 minutách se začal zvuk zásadně zklidňovat na středech. Ihned od začátku byla okamžitě cítit síla McIntoše na spodku. Bas byl naprosto pevný a hluboký. Pro moje uši byl celkový zvuk mnohem více přirozenější než u CLASSE. Po bezprostředním přepojení jsem měl až pocit, že Mekáčovi chybí trochu detail, ale to bylo tím, že CLASSE těch detailů měl fakt až moc, až to bylo nepřirozené. Po cca hodince poslouchání stejných věcí jako na CLASSE jsem musel konstatovat, že na B&W800 Diamondech mi více chutnal zvuk McIntoshe, hrozně mě to bavilo poslouchat a vůbec poslech neunavoval a to ani u trvrdého soundu jako je AC/DC ;)

Takže ještě jednou palec nahoru studiu BIS AUDIO, měl jsem z celé návštěvy super pocit. *2thumbsup* *palec*

Simmons
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Simmons » 04 úno 2014 19:14

A ještě pár obrázků z akce v BIS AUDIO ;)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

DRVOŠTĚP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DRVOŠTĚP » 04 úno 2014 23:01

Tak to muselo být super. *2thumbsup* Ale malá otázka, zkoušeli jste i normální cd? Tím nemyslým audiofilské ale běžné ...

lubin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lubin » 06 úno 2014 10:42

Myslím, že to nebyly "audifilská" CD. Alespoň poslední dvě placky v seznamu jsou moje a jsou to obyčejné CD, samozřejmě s kvalitním zvukem. Sestavy se nezdály vybíravé, přehrály poutavě vše, co se v nich "točilo".

DRVOŠTĚP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DRVOŠTĚP » 06 úno 2014 14:23

Díky,ptal jsem se proto jestli mašinky nebyly vybíravé *sunglases*

feco64
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od feco64 » 21 úno 2014 13:23

17.2.2014 som si bol v BIS Audiu vypočuť vopred dohodnutú zostavu McIntosh MA 6700 s Sonus Faber Venere 2,5. Chcel by som sa zamestnancom predajne poďakovať za ochotu, pohostinnosť a výborný prístup k zákazníkovi. Je vidieť že ich hudba baví. Ešte raz dík. *palec*

Odpovědět