Elektro Křižíkova

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Man5on
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektro Křižíkova

Příspěvek od Man5on » 23 bře 2010 19:38

petrix99 píše:jinak k dalsi nepravde u Denonu jsou uvedeny tyto podminky
Proč nakupovat u nás?

Doporučíme Vám přístroje přesně dle Vašich požadavků
Možnost vyzkoušení přístroje u Vás doma
Možnost nákupu na splátky bez navýšení
Nejdelší záruční doba 24 měsíců + navíc 24 měsíců bezplatný servis
Poplatek za likvidaci elektroodpadu je u nás započítán v koncové ceně
Instalace po Praze a doprava mimo Prahu je započítána v koncové ceně.

takze ne dopravava zdarma

tohle je napsano na uvodni strane
1)Informaci o tom, že je "Dopravné po celé ČR zdarma" jste smazali z Vašich stránek až na základě této diskuze
a přepsali na "Instalace po Praze a doprava mimo Prahu je započítána v koncové ceně"!

2)Předpokládám, že stejný postup prodělaly i Vaše Obchodní podmínky, protože na mé faktuře z 13.1.2010
stojí: "Pokud je zboží koupeno pomoci komunikace na dálku, může zákazník bez udání
důvodu kompletní nepoškozené zboží vrátit dodavateli, pokud tak učiní náleží mu
vrácení kupní ceny za zboží, ne však za služby s prodejem zboží spojené."

Žasnu, jakou máte drzost!!!

petrix99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrix99 » 23 bře 2010 20:56

Takze abych odpovedel na vsechny dotazy, vytky

1. dekuji Kreckovi, ze posvetil alespon rozepsani na cenu zbozi a dopravu a naklady s tim spojene i kdyz castka mu prijde vysoka.
2. pro eficaka, pokud nekdo chce zbozi, ktere prodavame zapujcit, pujcujeme ho proti zaloze pres vikend zdarma. Pokud si nekdo zbozi objedna a vrati ho, nevidim duvod proc si nenapocitat praci spojenou s prodejem, jestli si ale myslite, ze zbozi se opet prodava jako nove, pletete se a vetsinou se na tom zbozi, ktere dale prodavame jako bazarove jeste prodelame, to je ale nase vec. Jinak vydelavat na vracenem zbozi je nerealne navic pokud mate velky sklad plny zbozi a navic platite najem na Praze 1 u Vaclavskeho namesti, kde mame prodejnu
3. pro sostakovice zbozi si lze u nas pujcit zdarma na vikend, pouze proti zaloze, kterou v plne vysi po vraceni zbozi vracime zpet, takze zapujcky u nas nejsou placene
4. pro pana Lukase Kudrnu [Man5on] Vase vypady myslim hranici s pomluvou, Vam osobne bylo telefonicky kolegou slibeno ze Vam bude castka vracena, pokud jste se citil, tak strasne podveden, nebylo nic snazsiho, nez zajet na prodejnu, kde by Vam byla castka vracena.....
na strankach Denon, zadna Vami popsana zmena provedena nebyla, Vami zaslany odkaz dokonce na uvodni stranku, kde je tohle uvedeno neodkazoval, obchodni podminky maji vzdy na konci uvedeno od kdy jsou platne, vetsinou se meni pri zmene zakona/provadeciho predpisu

Jinak nejsme klasicky internetovy obchod, stranky slouzi jen k prvotnimu vyberu, obecne zakaznikum doporucujeme at se zastavi na prodejne si zbozi poslechnout, kazdemu se pak radi venujeme. Nevadi jestli je to vez od Denonu za 15.000 a zaroven k ni muzeme zakaznikovi predvest dalsi alternativy, tzn Cambridge Audio, Teac, Marantz a o tom by prodej mel byt, protoze kazdy ma jine usi.

Petr Sedlak

Man5on
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Man5on » 23 bře 2010 21:10

to petrix99: Pane Sedláku, Vy i já víme, jak se věci mají a jaká že je pravda. A také, že takováto diskuze
nikam nevede. Ja si stojím za svým, ostatní nechť si udělají názor svůj.
Každopádně u Vás nakupovat už nebudu.

P.S.: Jen pro pořádek, telefonicky mi nebylo nic slíbeno, psali jsme si mailem ;)

Man5on
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Man5on » 24 bře 2010 11:44

to petrix99: Když už mě jmenujete ve veřejné diskuzi, říká Vám něco odstavec "Ochrana osobních údajů"?
Vyjmuto z Vašich stránek: "...Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží ."

Doufám, že mé jméno a bydliště z Vašich příspěvků odstraníte.
...další ukázka Vaší serióznosti.

petrix99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrix99 » 24 bře 2010 21:34

Osobni udaj, ktery Vas plne identifikuje to je rodne cislo pouzit nebyl, ja vystupuji take pod svym jmenem, probihala korespondence, ve ktere jste vynucoval prepsani faktury pak jste s kolegou mluvil, v te chvili jsme byli na instalaci a stal jsem vedle nej, takze vim ze Vam odpovedel ze je to Vase pravo, ze zbozi muzete zaslat, nebo privezt a ze Vam preje prijemny den. Jinak Vam prejeme at pristi prodejce splni Vase prani a dobre Vam s dalsim nakupem poradi.

Petr Sedlak

kritik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kritik » 09 bře 2011 09:30

Tak jak si to tady pročítám, rozhodně v Elektro Křižíkova nakupovat nebudu.

chemik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chemik » 09 bře 2011 13:38

ono to neni zase tak horky, ja tam nakupoval (aniz bych tohle cetl) a vsechno probehlo uplne normalne. Komponent mi byl (oproti zaloze) zapujcen, zadny poplatky za pujceni nebyly. Kdyz se mi muj strojek porouchal, tak jsem dostal nahradni, nez se reklamace vyridila. I paragon a cesky navod mam. Panove co to tu resi, jsou asi nejak moc utlocitny nebo co...

santru
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od santru » 29 zář 2012 01:52

Mih píše:Vezměte veškerou korespondenci s touto firmou a navštivte Obchodní inspekci ve Štěpánské. To, že probíhá soud, neznamená, že by praktiky této prodejny neměly být prověřeny a případně finančně ohodnoceny. Mimochodem, byl podán proti platebnímu rozkazu odpor? Pokud ne, navštivte příslušný soud, odd. výkonu rozhodnutí a požadujte naplnění platebního příkazu. Jestliže odpor podán byl, nechal bych se zastupovat pěkně drahým advokátem u soudního jednání.
Mimochodem, co to byl za zázrak elektroniky že byla požadována záloha předem?
Na inspekci jsem nepochodil, musil jsem řešit občansko právní spor a normálně přes soud. K soudu protistrana na jednání nepřišla (proč asi,že?)
U přelíčení mi soudce ukazoval jen jejich fakturu s údajným mým podpisem o převzetí (na OP mám úplně jiný) A že jsem si odebral jiné zboží jako kompenzaci! Což byl výmysl a sfalšování mé asignace.U autorizovaného prodejce k nevíře.
B Bohužel i po mém vítězství a vydání platebního rozkazu+úroků z prodlení+nákladů řízení povinného Elektro Křižíkova jsem si skoro rok počkal než mi naněkolikrát částka přistála na účet. Bylo to zdlouhavý,ale zaplať pánbůh. Takže nakupuji už jinde. Mimochodem před tímto případem jsem k repro dostal obyč paragon, sotva čitelné údaje a pod. Ale už neřeším, repro jsem prodal a vzal jiné. Jinak zálohu vyžadují, pokud si vyberete třeba barvu repro, kterou dodavatel nemá a musí se objednávat u výrobce.

Odpovědět