Excelia / Chrudim

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
boxer

Re: Excelia Chrudim a Focal Scala

Příspěvek od boxer » 03 led 2009 13:08

Ať se bavíme taky v číslech,ohledně Scal.

Přesto,že nebyly rozehrány, a Isophony jsem neslyšel,ale Revely U.S.2 ano,tak bych například s výsledkem testu až 100 % nesouhlasil,ale dle chár to odpovídá. Až bodou rozehrané,tak je porovnám znovu. Ale dle všech výsledků co jsou z jinud k dispozici,slyším "trávu růst". *palec*

Obrázek

Obrázek

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul » 03 led 2009 13:16

Já si ty Scaly pojedu poslechnout. A očekávám lepší zvuk než Revel Ultima Saloon 2. Ty mám opravdu hodně naposlouchané a jsou to špičkové reprosoustavy s naprosto famózním zvukem. Zesílení bude samozřejmě na ML. Takže to půjde velice dobře porovnat. Osobně se mi ty nové fekály líbí velice a už na výstavě ve Varšavě to bylo velice dobré i zvukově. Ale bylo to na lampových monoblocích. Myslím si, že Focal ušel velký kus. Ale uvidíme po poslechu. A možná se mnou pojede i potenciální kupec těchto nových špičkových reprosoustav. Co? ;)

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul » 03 led 2009 13:20

A jak koukám, tak i zdroj bude stejný. Lindemann 820S. Já vím - Sony XA50 to není, ale snad to nebude moc vadit. :mrgreen: Snad jen ty kabely budou chybět. Kraut je Kraut... :mrgreen:

Zdeno1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeno1 » 03 led 2009 13:29

Pašul
Krautwire je vynikající Pašule,máš pravdu.
Pokud by jsi opravdu měl zájem si to spíše poslechnout na Sony XA 50 ES,mužu ti nabidnout zapůjčení přehrávače oproti záloze.Velmi si ho cením a tak by jsi mi musel slíbit velice šetrné zacházení.Když tak napiš zprávu a já se rozhodnu ještě dnes.

davidhighend
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od davidhighend » 03 led 2009 13:34

Zdenku ty jsi s tim Sonarem opravdu, ale opravdu nesmrtelny...

boxer

Příspěvek od boxer » 03 led 2009 13:41

Pasule,můžeš mi,až to poslechneš a budeš mít jasno,napsat SZ kde by jsme si mohli nějaké ty nuance či velké nesrovnalosti společně objasnit?

Jo a na ten Soňák nezapoměň. Je zbytečné zkoušet na plečkách Lindemann 822 nebo G8 případně G 8O2.

Byl by to ztracený čas.

Zdeno1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeno1 » 03 led 2009 13:57

Víš Davide,byl jsem tak trochu průkopník tohoto přístroje u nás ve městě.Nebylo to lehké,ale nakonec XA 50 poslouchá a vlastní polovina Českého a veliká část Polského Těšína.
Pašul nebydlí daleko a tak jeho honbu za konečnou už nějaký čas sleduji.Vím že je to koníček,radost z bádáni,poznání a občasné euforické pocity,ale také to musí stát obbrrovské nasazení a určitě i nemalé finanční výdaje.Napadlo mě,že bych tomuto milému krajanovi nějak pomohl,upozornil ho ještě na jiné možnosti a v neposlední řadě i nabídl konzultaci,případně zapůjčení přístroje.Vidím však,že je to nelehký úkol.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul » 03 led 2009 14:03

boxer píše:Pasule,můžeš mi,až to poslechneš a budeš mít jasno,napsat SZ kde by jsme si mohli nějaké ty nuance či velké nesrovnalosti společně objasnit?

Jo a na ten Soňák nezapoměň. Je zbytečné zkoušet na plečkách Lindemann 822 nebo G8 případně G 8O2.

Byl by to ztracený čas.
Boxer - Není problém. Určitě to proberem.

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB » 03 led 2009 14:08

Zdeno1:

Daj uz prosim ta pokoj...XA50ES je skurvena sunka v porovnani s pristrojmi, ktore pouziva alebo pouzival pasul.

1,pokial mu zavidis, ze na to ma, tak zacni pracovat a prestan kecat
2,pokial si nemal moznost pocut nic lepsie ako XA50ES, tak si vlastne stastny clovek a ja ti hodne zavidim...

v kazdom pripade, uz zacinas byt s tou XA50ES trapny a mne ako espritakovi a to nielen na tomto fore z teba zacina byt trosku spatne...

davidhighend
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od davidhighend » 03 led 2009 14:31

OFF TOPIC. Zdenku nepracoval ty jsi nahodou u Milana Webera v Sony shopu, ze jste to porozprodavali pulce Tesina?? To se pak nedivim, ze jsi presvedceny o vysoke kvalite toho pristroje. Se zakaznikem si to nesmis rozhazet.
To je jedno... Ty Scaly vypadaji opravdu skvostne a skoda, ze do Chrudimi to mam trosku dal, jinak bych si je sel stoprocentne poslechnout. 31.1. az 1.2. se v Manchesteru kona Sound and Vision Show, kde bude mit taky Focal sve zastoupeni. Tady jeste link k uvedene akci http://www.chestergroup.org/index.php?o ... d=31&id=14.

boxer

Příspěvek od boxer » 03 led 2009 20:29

původní WAS (2001+) novější (faceliftové 2) nemám

Obrázek
Obrázek

Mih
Kontaktovat uživatele:

Re: Excelia / Chrudim

Příspěvek od Mih » 21 led 2009 13:26

Boxer - trochu OT. JBL Ti 10 mají na www.hifi4me.de za 2.990€ (ale v černé).

boxer

Příspěvek od boxer » 21 led 2009 14:48

Takhle narvaný v rohu bych je chtěl slyšet. *thumbs down*

Jinak díky.

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska » 24 bře 2009 19:24

Mih píše:Boxer - trochu OT. JBL Ti 10 mají na http://www.hifi4me.de za 2.990€ (ale v černé).
Rarita: 13.března byly prodány někomu do Česka ( Nick: m_bukovy) za neskutečných 975 liber + 90 liber dopravného do Čech !!!

A pak že na ebay se nedá udělat kup století !!!!!!!!!!!!!!!!!! *hura* *hura* *hura*

agavel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od agavel » 25 bře 2009 07:21

Viděl jsem je, tak se asi někomu podařilo přemluvit prodejce. Myslím, že tam bylo UK only. Za ty love jsem to teda měl sledovat.
Tak ne, bylo to teď někdy v poslední době. Ale hodně dobrá cena, něco neskutečného za tyto bedny. Vzhledem k tomu, jak často se objeví... super kauf.

Odpovědět