Excelia / Chrudim

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Excelia / Chrudim

Příspěvek od NA » 22 kvě 2009 23:09

Nákup to zrovna nebyl, ale stálo to za 11let dost peněz ;)
V hifi jsem proplouval až dosud naopak celkem hladce, je to o zkušenostech v konkrétní oblasti.

AM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AM » 19 bře 2010 18:06

JBL TiK 10 od pana Ročka jsou opět v prodeji http://hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=4576

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish » 10 led 2013 13:19

O vánočních svátcích jsem byl i já v Chrudimi pro CA Azur 751BD. Překvapilo mne studio v rodinném domě v řadové zástavbě, nikde žádná cedule, firma...dostal jsem pantofle, byl uveden do místnoti zvané poslechové. Představoval jsem si to všechno trochu jinak. Oproti této poslechovce je můj pokoj opravdu akusticky vyladěn. Pokojík vypadal jako u čerstvě nastěhovaných nájemníků. Usadil jsem se na pohovku, pan Roček se o mne staral jako o vlastního, poslechl jsem si nějaké Focaly, pak zaplatil a vypadl. Z pána mám velmi dobrý pocit, své věci rozumí a určitě se tam rád ještě podívám. Ta poslechovka by asi chtěla ještě ale zpříjemnit.

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish » 10 led 2013 23:10

Na žádost pana Ročka uvádím, že jsem ceduli firmy přehlédl, byla na boční straně domu. Jsem holt stará slepota, on mne ale čekal při příjezdu, tak mne hned navedl. Jak už jsem předtím napsal, odcházel jsem spokojený a jsem pořád.

Marien
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Marien » 20 dub 2013 20:11

Tak to jsem rád, že Excelia stále existuje. V 95 jsem si zde objednal tehdy můj vysněný Technics SU-A900MK2 (17K), ale muselo se dopředu poslat 1500,- šekem a zbytek pak při dobírce. Musím říct, že jsem měl trochu obavy abych nenaletěl, ale vidím, že už tehdy jsem kupoval od solidního prodejce. Možná že bych ještě někde našel i jejich leták, který k nám tehdy na zlínsko dorazil. Jo, to bylo pánové už v minulém století....

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish » 30 črc 2013 19:08

Tak jsem opět navštívil pana Ročka v Chrudimi. Potřeboval jsem nějaké RCA Cardas Crosslink a při té příležitosti jsme pohovořili a poslechli nějaké ty repráky. Revel, Kef a Sonus Faber. Šlo mi hlavně o KEF, které mám v užším výběru. Bylo to velmi příjemné posezení a zase mám naposloucháno o malinko víc, za což panu Ročkovi dík.

Libunda
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Libunda » 20 črc 2015 15:27

Taky se podělím o zážitek.
Protože jsem ve stádiu neustálého upgradování komponentů a protože vlastně pořádně nevím co chci,
tak jsem si domluvil schůzku v Excelia hifi.
Pravda je, že fotky, které tu prezentujete v roce 2008 myslím korespondují se současností.
Také jsem čekal něco jiného a ještě včera jsem myslel, že je pan Roček čerstve přestěhovaný,
protože barák nám přišel s kamarádem tak nějak "nezabydlený".
Když jsme pak vlezli do obýváku/ poslechovky a v rychlosti spočítaly celkovou sumu za bedny a komponenty, spadla nám čelist :-)
To všechno, co si tam můžete poslechnout mnohokrát převyšuje cenu té řadovky :-)

Každopádně, chtěl jsem si poslechnout Sonus Faber Olympica III, ale protože ještě nebyly vytažené z krabic, pustili jsme si místo toho
nejdříve Focal Elektra Beryllium ( myslím E 1028 Be), které mě mimochodem neoslovili ani trošku a dokonce bych řekl,
že bych je ani nedokázal dlouhodobě poslouchat.
Poté přišli na řadu Sonus Faber Cremona M, které jsou udajně téměř stejné poslechově, jako moje požadované Olympica III.

CD a zesilovač něco od Meridianu.
A to už se mi líbilo MOC :-)

Ovšem na konci poslouchání samozřejmě zazněla věta, že aby to dobře hrálo, je potřeba to i dobře nakrmit.
Takže všechno nanovo a jdu studovat akustiku místnosti, CD a zesilovače.

Celkově z místa mám pocit divný, ale z pána dobrý.
Ochotný, o nabízené věci se příkladně a v rukavičkách stará, a hlavně !! Vůbec, ale vůbec mě do ničeho nenutil.
Chci říct, že to není ten typ prodejce, který se vám snaží něco, nebo cokoliv vnutit, jen aby měl kšeft.

Za mě tedy spokojenost a po prázdninách, až bude otevírat krabice, přijedu si rád poslechnout ty Olympica III :-)

johny52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od johny52 » 26 srp 2015 11:39

???Excelia Existuje??? Už skoro měsíc posílám maily se zájmem o KOUPI nejen poslech XLR kabelů Crystal cable nebo Cardas a odpověď žádná *headbang*.Roček nebo dva čekat nehodlám takže jsem vzal Cardas golden cross z druhý ruky.Dojednáno mailem ze Slovenska *2thumbsup*
P.S.Nerad telefonuji,nechci rušit při jídle,souloži nebo nedejbože práci...

boxer

Příspěvek od boxer » 26 srp 2015 11:59

Hm, zajímavý.

Já psal v pondělí, opověď za dvě hodiny, vysvětlení požadavku a objednání a včera doručeno.

johny52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od johny52 » 26 srp 2015 13:30

No tak to je ještě zajimavější.Asi jsem se ocitnul v nějaký tajemný selekci.Ale když to není v Osvětimi tak to snad přežiju.
Zkus se ho na to prosím zeptat i když to je už pasé,tobě snad odpoví když ses neocitl v sekci Cyklon-B. :geek:

boxer

Příspěvek od boxer » 26 srp 2015 16:03

Tady Ročkova odpověď.

Ahoj Zdeňku,

žádný e-mail od Johny52, Johny.su jsem nikdy nedostal. Nevím, kde se stala chyba. Možná to spadlo do spamu.
Cardas a Crystal Cable jsou skladem dle ceníku.

Zdraví Honza

Takže i když je to passé, otázkou je, jak to tedy bylo.

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish » 26 srp 2015 21:11

Tohle je přesně problém emailů. Moji zákazníci si taky myslí, že napíšou email a všechno se vyřeší samo. Ale maily se ztrácí, padají do spamu, nebo cokoliv jiného. Pak zákazníci obviňují mě, že na ně kašlu. Telefon je jistota. Občas se mi stává, že nedojdou ani mnou posíláné maily. Důvěřuj, ale prověřuj, platí zde dvojnásob.

johny52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od johny52 » 26 srp 2015 23:36

Maily jsem posílal tři...před pár lety komunikace ohledně poslechu repro proběhla bez problémů .Kdybych byl nasměrování do spamu tak bych se tam taky dal najít.....pro mě je to zàhada,ještě se mi to nikdy nestalo.

sekal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sekal » 27 srp 2015 14:28

Všiml jsem si, že máš zřízený pošt. účet na serveru Seznam.cz. Problém by mohl být tam, neboť tato doména je v případě některých jiných serverů blokována resp. automaticky přesměrovávána do spamu. Před lety mohla být situace jiná (jiný antispam filter..), takže z toho vůbec nic nevyvozuj. Pro komunikaci zkus používat pošt. účet z jiné domény (gmail.com apod.)..

johny52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od johny52 » 27 srp 2015 16:05

OK díky,nakonec bych tam stejně zavolal,nebýt toho bazarovýho kusu. :D

Odpovědět