Finale Audio / Praha

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Martinp
Kontaktovat uživatele:

Re: Finale Audio / Praha

Příspěvek od Martinp » 06 úno 2010 13:45

Rok 2004 zhruba. Přijel jsem bez ohlášení, že si jen něco jdu poslechnout. Nakonec jsem i koupil a řek, že to nemám jak odvézt. Tak jsem to zaplatil a pan Žaloudek mě bedny zdarma poslal poštou. Druhý den jsem je měl doma.

Mamut
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mamut » 06 úno 2010 15:20

Bohužel mám také špatnou zkušenost s přístupem tohoto i jiných prodejců na dobré adrese.Možná je to i moje chyba,páč nechodím v kvádru s kravatou a netvářím se seriozně neb sem buran z vesnice co mu čouhá sláma z bot a oblékám křiváka a džíny.Tenkrát mi pan Žaloudek po dotazu co si přejem(otevřeně sem se zeptal,jestli si něco mohu zblízka prohlédnout jak je to udělaný) doslova řek,že nemá rád hifikutily a nenechal nás už nic očíhnout natož pustit a také hned vypoklonkoval stím,že čeká důležitou klientelu.

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 06 úno 2010 15:40

Nikdy som v tomto studiu nebol a pana Zaloudka nepoznam.
Kazdopadne tolko negativnych nazorov uz nebude nahoda a o niecom to svedci...
Bolo by dobre, keby si to tu precital a urobil nejaku sebareflekciu.

Inak v tom profile na Hi-Fi Voice si tak trocha protireci.
Tiez to zdovodnenie preco vymenil AR za McIntosh - no neviem...

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 06 úno 2010 16:05

panu žaloudkovi křivdíte.
znám ho léta.
kdo s ním jedná zcela "na rovinu", tak pochodí výborně.
vážně.
nemá rád takové to české furiantství.
na to pak reaguje velice nepříjemně. viz. popsané zážitky.
ceny nehodnotím!
označil bych spíše toho jeho prodejce jako problém v komunikaci...

bohus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohus » 06 úno 2010 16:10

Nesouhlasím Lachime, nejsem furiant a mám osobní zkušenost.

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer » 06 úno 2010 16:11

označil bych spíše toho jeho prodejce jako problém v komunikaci...

To máš pravdu, to je taky katastrofa.

bohus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohus » 06 úno 2010 16:24

Michale, až budu v Praglu, tak se převleč do "nepoznána" a pojď se mnou do Černé růže.
Uvidíš jaký vliv má "kratky zobak" na nafoukance.

to Tony : k McIntosch
značka "vo.e" to byla odpověď kdysi normálního kluka z Vinohrad než jej pomátla firma Penta.

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 06 úno 2010 17:14

Hmm - Penta - kde som to len pocul... ;)

Pajuna
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Pajuna » 08 úno 2010 12:59

ja to osobne slysel o nekolik ctvrti dal , tusim nekde u Zizkovske prisery :lol: . Sice nevim co to znamenalo, ale trochu me to u.....o. Ze by nam to nekdo vysvetlil?

hampejz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hampejz » 20 led 2011 13:26

Já nevím jestli jsem mluvil s pane Žaloudkem nebo někým jiným, ale právě vybírané repro jsem slyšel zde a spokojenost. Přišel jsem, řekl co mám za problém, bylo mi nabídnuto kvalitní regálové řešení, řekl jsem, že chci satelity a design, byl puštěn MA Radius, telefon mi připojil k zesíku a nechal mě vše kompletně vyzkoušet a hodinu poslouchat. Cenu mi udělal o 3 tis oproti katalagu (na netu jsem našel o 15 dráž, ale jelikož je to v ČR jediný eshop co to nabízí, tak pravděpodobně nemá aktualizovanou cenu). Ve velké Británii je cena zhruba 20% níž plus GBP 100,- poštovné. Jelikož to kupuji do firmy, vyplatí se mi tedy koupě zde.

Takže za mě, amatéra, doporučuji.

midge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od midge » 02 srp 2012 16:42

Tak já nejsem ani pan doktor, ani nechodím v kvádru a musím popravdě říct, že z kšeftů v Praze mi v době, kdy jsem pořizoval vercajk vyhovoval nejvíc právě tento. Především jsem jednal vždycky s panem Žaloudkem, a ne s tím moulou, co v Černé růži už několik let nehnutě sedí (je vůbec živej ?). Přístup pana Žaloudka je mi sympatický právě tím, že nemele o tom, jak jedině jeho zboží hraje. Nechal mne vždycky poslouchat, nemluvil mi do toho a obrázek jsem si udělal sám. Především ale nepomlouvá konkurenci, což se zdaleka ne o všech prodejcích dá říct. Také nemlaská, jako Slanec, a nevydává hraná LP za nové, jako se mi stalo v KAS Audiu. Co se týče vstřícnosti, tak musím říct, že mne doslova šokoval, když mi zapůjčil na domácí zkoušku bez koruny zálohy napřed Jadis Orchestra Reference za skoro 80 litrů, a asi o rok později dokonce Jadis Drive CD 3 za 160 litrů. Stejně tak jsem od něj měl za další rok půjčené Sonus Faber, kabely atd. Poslední nákup ve Finale Audio jsem udělal asi před 10 lety, a musím říct, že pro mě je to opravdu finale audio, od té doby nic neřeším a už jenom poslouchám muziku. Všechny věci fungují a hrají stále skvěle a zbavil jsem se nemoci audiophilia nervosa. A to jsem předtím těch vercajků vystřídal taky docela dost.
Takže co se mne týče, tenhle prodejce je velký sympaťák a má ode mě palec nahoru. Pravda je, že mu to kazí ten polomrtvej prodavač.

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny » 02 srp 2012 17:02

Tak tohle je Pan Prodejce. V dnešní době přístup zcela nevídaný, resp. já jsem ho nikde neviděl a dokonce se mi stalo, když prodejce přijel ke mě domů prezentovat výrobek, který jsem zamýšlel kupit a já ho nakonec nekopil, musel jsem mu zaplatiti náklady na benzín!!!!! Tohle nemá obdobu a Pánovi přeji, aby se mu v kšeftu dařilo a hlavně - aby jednou nenarazil. Lidé jsou holt různé...

JJR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JJR » 02 srp 2012 19:24

No... mně kdyby prodejce přivez něco až domu na vyzkoušení a já si to nekoupil, tak bych mu ten benzín zaplatil sám a nečekal bych až si o to řekne... :oops: a ještě bych mu hoodně poděkoval.

paolo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paolo » 02 srp 2012 19:31

*thumbs up*
nechápu zdeny co se ti na tom nezdálo. V dnešní době dostaneš něco zadarmo?

zapůjčení proti záloze či bez by mělo být samozřejmostí, ale bohužel to u nás neplatí.

bohus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohus » 02 srp 2012 21:06

Tak to si tam opět dojdu.
S panem Žaloudkem mám jedny z nejhorších zkušeností, né li nejhorší.
Možná jsem vypadal jak čtvrtá kategorie, ale i tak. Můj první a jediný rychlý kup za cca 45-50 litrů (nepamatuji) na ruku!
No nevím, byl to děs. Jen už aby mě měl venku.
Je to pro něj škoda, neb jsem koupil dost drahé produkty které sám prodává raději o pár set kilometrů na západ i když by mě to vyšlo stejně.

Odpovědět