Finale Audio / Praha

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Re: Finale Audio / Praha

Příspěvek od Zdeny » 03 srp 2012 06:35

paolo píše:*thumbs up*
nechápu zdeny co se ti na tom nezdálo. V dnešní době dostaneš něco zadarmo?

zapůjčení proti záloze či bez by mělo být samozřejmostí, ale bohužel to u nás neplatí.
Já pracuji v obchodě od roku 1995. Sice v trošku jin é branži (strojařina/chemie) a nepamatuji - NEPAMATUJI!!!, že bychom si mohli říct o hrazení nákladů spojených s nabídkovým řízením, dovozem celé technologie - NE JEN JEDNÉ KRABIČKY - na místo, její instalaci (práce naněkolik dní, třebas), lítáaní kolem zákazníka dny, týdny, či dokonce iměsíce a ten se pak stejně rozhodne, že si to nekoupí... To se mě na tom nezdá!!! A docela mě to nasralo, sorry, nechci zase prudit, ale byznys je byznys a prostě ne každý den máš bingo! Tož tak to vidím já. Prostě obchodník musí kalkulovat s tím, že něco musí zákonitě připsat á konto ztrát. Tak to prostě chdoí. Jen někteří ****** si myslím, že propstě za každých okolností budou dřít zákazníka z kůže. Ale proč ne, když on se nechá?

A prosím, už to nekomentujte, tohle by bylůa zase jen válka slov, která by mohla skončit tím, že už bych dostal BAN i sem:-) jen se ,prosím, nad tím zamyslete a hlavně, rozvažte situaci, kterámůže nastat - to, že se vám obchdoník snaží prodat 10x předraženou věc, na které by v případě prodeje vydělal hromadu peněz - to vám jako divné nepřijde??? Takže jeden neúspěšný prodej dokáže takový obchodník zamáznout ze svého a má b ýt rád, že v době tlakuna trhu je o jeho zboží vůbec zájem!!!

A tím už fakt končím, nebo to zase blbě dopadne.

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska » 03 srp 2012 14:56

Názor moderátora: Zdeny, je to tvůj osobní názor (a zkušenost) - za to se zde BAN dostávat nebude (tedy dokud budu moderátorem :lol: )

bobo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bobo » 03 srp 2012 15:58

On má každý svou pravdu, jak prodejce, tak i zákazník. Nejlepší, domluvit vše předem ....

Kristen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kristen » 06 srp 2012 21:46

Přátelé HI-fisti, co zde píšete , mohu podepsat. V tom krámu sedí hovado nelidský - k vosině v prdeli by se možná choval lépe, než-li k zákazníkovi. Protože vážně uvažuji o koupi McIntoshe CD+ integráče, chtěl jsem si ho poslechnout u ofiiálního dovozce. Musím říci, že po vstupu do krámu mě fascinovali bedny od Serblina. Ku-va, ta neochota předvést mi regály versus stojanovky, ta by se dala mazat na chleba! Všem, kteří uvažují o McIntoshi doporučuji návštěvu PP HI-Fi Otrokoviíce, byť není pan Procházka oficiálním dovozcem, jeho přístup k zákazníkovi je super a jeho poslechové místnosti nemají v ČR příliš konkurence.
Opravdu nechápu, jak může taková značka jakou MCIntosh je, mít v ČR zástupce, kterého bych označil za odrazujícího prodejce od koupě zboží, fakticky jsem odcházel z prodejní pasáže s pocitem obtížného hmyzu, jenž není vítán podruhé.
S pozdravem
Kristen

kacafear
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kacafear » 07 kvě 2014 13:58

Kolegové,
s velkomožným panem Źaloudkem jsem měl čest komunikovat mailem.
Opravdu se divím, že vzhledem k "specifickému přístupu k zákazníkovi" doposud nezkrachoval.
Asi je to proto, že "Pražáci" jsou více otrlí *2thumbsup*

kacafear

boxer

Příspěvek od boxer » 24 zář 2014 21:43

Asi už někteří dýl vědí, že prodejna (studio ;) ) Finale audio se přestěhovala.

Nijak daleko, pouze do 2.p. stále v Černé růži.

Mají inovovaný web. http://www.finale-audio.cz/

Odpovědět