Hi-Fi studio TYKON

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Odpovědět
Sany
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Hi-Fi studio TYKON

Příspěvek od Sany » 02 zář 2012 21:49

Divím se že zde ještě toto studio nikdo neuvedl, distribuce a prodej mnoha skvělých značek, příjemné prostředí a velmi vstřícný a ochotný personál.Pro mě jasná volba. Chodím do TYKONu již zhruba osm let a vždy jsem odcházel spokojen, příjemný pokec nejen o hifi ale i nahrávkách a koncertech prostě o všem co k hudbě patří.Pan Šulc mě vždy příjemně uvítá a je ochoten splnit každé mé střeštěné přání, takže se tam člověk rád vrací a jen lituje že jeho finance jsou omezeny ve větší či menší míře.To že se do TYKONu sjíždějí zákazníci z jiných velkých měst kde mají dost svých studijí svědčí o tom že si studio získalo své zákazníky nejen z moravy.Já za sebe mohu jen doporučit a už se těším na vánoce až si opět udělám radost nějako novou hračkou. *hura* http://www.tykon.cz/

maretti
Kontaktovat uživatele:

Re: Hi-Fi studio TYKON

Příspěvek od maretti » 02 zář 2012 22:29

SANY naprosto souhlasím - jak to šalamounsky popsat abych tu někoho nepopudil.......... hmmmmm - už vím *palec*

*** Milý SANY, internet je svobodné médium, ale najdou se i na něm bohužel místa, kde proniknou možná z nostalgie praktiky minulého režimu *** *sunglases*

Než se jejich vlákno zničeho nic "zmizelo", tak tu bylo dost názorů a cenných informací - které mohli spoustě hifistů pomoct. Myslím, že i bez svolení majitelů studia TYKON, Vás můžu vřele pozvat k nim na návštěvu, poslechnout si jejich komponenty a repro - nikdy se na vás nebudou zlobit, klidně si poslechnete i sestavy, na které většina z nás nebude mít nikdy dost peněz. Aspoň si tak rozšíříte obzory a budete tak mít přehled jak hrají další značky. A nikdy nikoho nenutí, že si tam musíte něco koupit.

P.S. : abych se vyhnul hloupým rýpavým otázkám: ne nic jsem za toto nedostal - ani peníze, ani extra výhodnou slevu na nákup apod. - nejlepší reklama je spokojený zákazník - ten totiž nic nestojí :lol:

efičák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od efičák » 03 zář 2012 07:13

Maretti.
Za mého nedokonalého pokusu sloužit jako admin této komunitě, mi pan Šulc napsal, že "námi" končí spolupráci.
Na novém fóru tvrdil, že má stoplý přístup, ale současný šéf - moderátor Aleska se může podívat do panelu zásahů a adminace, že nikdy k banu Tykonu nedošlo.

Jsem schopen pochopit, že když jsem měl smůlu na vadné bedny a ne právě příjemné jednání jednoho ze tří majitelů studia, není to ještě vizitka Tykonu jako celku.

Svoboda a otevřenost internetové komunity je o sdílení zkušeností.
Ať je jakákoli.
Liberté - fraternité - hididelité. :)

maretti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maretti » 03 zář 2012 07:39

Děkuji za reakci a fěrová vysvětlení.

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska » 03 zář 2012 07:54

Do panelu zásahů se koukat nebudu (na to čas nemám) - mažu pouze neplatné inzeráty, nic jiného. Ty totiž zbytečně zaplevelují fórum a jsou na serveru zbytečné.
Naopak vše ostatní mazat nebudu, protože co je jednou psáno, je navždy dáno. Než někdo klikne na tlačítko "Odeslat", tak by si měl příspěvek několikrát přečíst a rozhodnout se zda ANO/NE.

Každé představení kameného/internetového studia je zde vítáno a taktéž vítám i představení se někoho kdo umí = takže DIY jsou zde vítáni :!:

V každém případě se omlouvám studiu Hi.Fi Tykon došlo-li v minulosti ke smazání jejich představení a věřím,
že k tomu došlo omylem.

maretti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maretti » 03 zář 2012 13:53

Kluci, rozhodně netvrdím, že došlo ke smazání - ale jsem přesvědčen, že tu kdysi bylo - možná že bylo smazáno na jejich žádost :(

palipol
Kontaktovat uživatele:

studio Tykon

Příspěvek od palipol » 03 zář 2012 16:58

Obviňovať administrátora, či moderátorov z "praktík minulého režimu" - len tak - hlavne v prípade, že nepoznáš pozadie príchodu, fungovania a prípadného odchodu niekoho z fóra je prinajmenšom neúcta k ich práci a nepochopenie pojmu "sloboda".
Mnoho myšlienok sa nedá vrátiť späť a keďže tu visia, ako Aleska píše - nafurt - zavádzajú aj po rokoch, namiesto toho, aby boli aj po rokoch zdrojom kvalitných informácií.

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 03 zář 2012 17:54

A ja pridám jedno foto za všetky. Fotené 06.08.2011

Obrázek

maretti
Kontaktovat uživatele:

Re: studio Tykon

Příspěvek od maretti » 03 zář 2012 19:51

palipol píše:Obviňovať administrátora, či moderátorov z "praktík minulého režimu" - len tak - hlavne v prípade, že nepoznáš pozadie príchodu, fungovania a prípadného odchodu niekoho z fóra je prinajmenšom neúcta k ich práci a nepochopenie pojmu "sloboda".
Mnoho myšlienok sa nedá vrátiť späť a keďže tu visia, ako Aleska píše - nafurt - zavádzajú aj po rokoch, namiesto toho, aby boli aj po rokoch zdrojom kvalitných informácií.
Asi nemá smysl už dále rozebírat proč tu vlákno bylo a co se odehrálo na pozadí - prostě došlo k nějakým neshodám a už tu není .... uzavřeme to takto a budeme se raději věnovat tomu co nabízí a jaké máme s nákupem a službama zkušenosti ;)

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska » 03 zář 2012 20:33

palipol píše:....
Já nevím - ale za svůj život jsem zažil tolik přepisování historie (školní učebnice jsou názorným příkladem), že jsem na nějaké přepisování či mazání alergický. To, co je dnes uznávanou (oficiální) pravdou, zítra být nemusí a to nejen ve společnosti, ale i v exaktních vědách jako je matematika, fyzika, chemie natož v něčem tak nespecifickém a mlhavém jako jsou společenské vědy.

Přesto ale nic z toho co bylo v minulosti pro někoho pravdou mazáno být nemá a má být uchováno pro budoucnost, neboť i chyby by měly zůstat známé, aby se neopakovaly.

Mazat něco na fóru je pro mne totéž jako když jezuité pálili evangelické knihy a Hitler podobně o pár století později - každý kdo stiskne tlačítko "Odeslat" si musí být vědom toho co dělá a nést si i následky toho stisknutí.

maretti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maretti » 03 zář 2012 22:04

Koukám, že z toho je zajímavá diskuze ..... vše se má uchovávat - z historie lidstva - aby se z toho další generace poučila nebo vyvarovala ......

palipol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palipol » 04 zář 2012 09:42

to Aleska:

..."za svůj život jsem zažil tolik přepisování historie"...história sa prepisuje stále, podľa potreby. Bohužiaľ.

...."zavádzajú aj po rokoch, namiesto toho, aby boli aj po rokoch zdrojom kvalitných informácií"....dbať na to, aby to tak bolo ešte neznamená, že admin prepisuje históriu a dopúšťa sa zločinu voči budúcim generáciám. Naopak, učí členov fóra k spomínanej zodpovednosti - v prípadoch, keď je to nevyhnutné.

Sany
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Sany » 22 čer 2016 16:35

Tak jsem po dlouhé době byl na návštěvě, no a když jsem vyřešil co jsem potřeboval poslechl jsem si nové produkty Audio Research na Sonus Faber, no a co k tomu napsat? Velmi dobré, zvuk byl plný a přitom detailní, prostě hifi na nejvyšší úrovni se vším všudy, samozřejmě i s ochotou a přístupem p.Šulce. *palec*

Sany
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Sany » 09 říj 2016 12:22

Koukám že změny v TYKON neberou konce, po ztrátě WB přibyly dvě luxusní značky a to reprosoustavy ESTELON : http://www.tykon.cz/novinky/reprosoustavy-estelon.html a předzesilovače BESPOKE AUDIO: http://www.tykon.cz/znacky/bespoke-audio.html ovšem na druhou stranu se ztratila značka SONUS FABER která pokrývala výraznou část repro nabídky společnosti a nahradit ji nebude asi žádná legrace když si uvědomíme že SF vyráběl repro od nějakých 15tis až po reprobedny v řádech několika miliónů.Velmi vydařené byly série střední a vyšší třídy Chameleon, Venere a Olympica které teď ve studiu asi nemají náhradu. *fnuk*

Odpovědět