Hifi Klub Brno

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 901
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hifi Klub Brno

Příspěvek od lidumil » 27 kvě 2012 00:29

Samozřejmě o výše zmiňovaný Akai nešlo, je to historie již starší. tuším cca 2 roky.
Kladná hodnocení na Aukru jsou pěkná, ale z vlastní zkušenosti vím, jak to většinou chodí. Spíš mi jde o hodně přestřelené popisy prodávaných strojů a ani já jsem nic nekoupil ani nekoupím. "lovím" ve vodách více na západ, kde jsem se ještě nikdy nezklamal.

jkb4
Příspěvky: 222
Registrován: 14 led 2009 20:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi Klub Brno

Příspěvek od jkb4 » 27 kvě 2012 07:44

Teď to tady teprve dostane grády. :lol:

tom327
Příspěvky: 8
Registrován: 19 led 2009 22:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi Klub Brno

Příspěvek od tom327 » 27 kvě 2012 09:33

to JKB4: jj, grády :mrgreen: ...hele já věděl proč tady do tydlectěch internetových fór nelezu/nemám lézt, jsa Beran to prostě nedávám.... ona ta česká fóra/thready dycky nakonec končí z 40ti procent soubojem ješitných individuí, typicky "nokia nebo ericsson" :)). no dyk se někdy podívejte na diskuse k článkům na idnes.cz, já se řežu :)

to pan Lidumil: hele, a já mám nápad a něco Vám doporučím! nikdy od nás nic nekupujte a nakupujte v západních vodách (kde jste se nikdy nezklamal), bo to dost možná bude (nejen) pro čtenáře tohoto threadu asi opravdu nejlepší rešení; zvažte také prosím, zda stojí za to, někoho, koho vůbec neznáte občas tak trošku pomluvit a napadnout za to, že snad nějakému Vašemu známému někdy kdysi nejspíš něco prodal, co se mu asi nějak nezdálo, leč nemaje dostatek duševního prostoru, tutlal toto v sobě dva roky, než to řekl přítelkyni na telefonu, která pak neváhala otevřít internet a vše barvitě vyklábosit, jsa skryt(a) v naprosté anonymitě
:?
hm, navrhuji mír, ale to mi musíte nějak zavolat nebo co, klidně si pokecáme, bo takhle se pracovat nedá; třeba se dá ještě po dvou letech něco s tím dělat, moje tlf. číslo 604798432 (=Ericsson T39 - opovažte se mi volat z Nokie, bo to by byl náš rozhovor předem odsouzen k čistému nezdaru!! *taktone*
.
..
...hele kápněte božskou - jaký máte telefon?!?? 8-)

hezký zbytek víkendu, du do práce (už toho nechme, ju?)
*palec*

t.d.
http://www.hifiklubbrno.cz

Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 337
Registrován: 25 lis 2010 02:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi Klub Brno

Příspěvek od Teti » 27 kvě 2012 10:53

Sorry, ze se do toho micham, ale take bych si od vas nic nekoupil Tome.
Uz jenom z podstaty me vadi vase prestrelene titulky, text. Vy proste prodavate stare krusky, ktere v te dobe byly prosta konzumka. Snazite se prodat, ale ceho je moc, toho je prilis.Take pochybuji, ze pristroje ktere prodavate jsou nejak extreme serizene, nebo zrenovovane.
Ty pristroje uz z fotek vetsinou vypadaji osuntele.

efičák
Příspěvky: 1898
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi Klub Brno

Příspěvek od efičák » 27 kvě 2012 11:51

Za sebe můžu napsat, že představení je v souladu s vyzněním z webu.

Výběr názvu "klub" vnímám jinak :

(zdroj : Wikipedie)

Klub může být:

- spolek, občanské sdružení pro podporu a organizaci společenského styku v oblasti kultury, vědy, sportu, politiky apod.

- formální označení pro místo vhodné pro setkávání lidí - klubovna

- mikrokolektiv"

Chválím ohlasy kupců, statistika nelže.
SamoT mi bylo líto, ten kousek Garrardu byl opravdu nepoužitelný, stane se.¨

Já měl na mysli ten nepříjemný pocit při četbě inzerátů, o kterém píší další uživatelé u slovanetu :

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=8923

Domnívám se, že styl inzerce je tak hluboko v osobě prodejce, že si vzájemně neporozumíme což nevadí a můžu klidně popřát mnoho úspěchů v dalším podnikání.

Respektuji statistiku a spokojené kupce.
Zpětné vazby na aukru jsou rozhodující.
*thumbs up*

P.S: mám starou rezavou kraksnu s dírama v blatníkách, rád bych přijel na STK do Brna, protože naši v Hrabové mě škodulku do dalších dvou let prostě nepustí.
Takový protokol by mi moc pomoh.
Rols Royce z Mladé Boleslavi.

http://img11.rajce.idnes.cz/d1102/6/625 ... .jpg?ver=2

Tak bych moh napsat, prodám legendární poslední české auto Škoda Felicia, Rols Royce socialistického plánovaného trhu, vínová příplatková metalíza, silný 50KW motor na zakázku, exklusivní mlhová světla a nevšední lakované zpětné zrcátka s nastavením ze vnitř kabiny.
Nadstandartní plastový koberec v kufru vozidla, praktický proti vzlínající vhkosti a zbrusu nové okénko zadních dveří po návštěvě nenechavce. Sbírkový stav - mimořádná příležitost.

tom327
Příspěvky: 8
Registrován: 19 led 2009 22:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi Klub Brno

Příspěvek od tom327 » 27 kvě 2012 13:08

to Teti: jasně, prostě patříš mezi lidi, kteří by si ode mě nic nekoupili, protože nakupuješ jinde a jinak (mimochodem, ty stránky jsou Tvoje? respekt!), no a takových vás zrovna na tomto fóru bude nejspíš většina; však uznávám (a mě to fakt nepřekvapuje), že už jen moje profilace samotná tu zákonitě musí vyvolávat apriori nelibost a důvody budou asi nabíledni (od komerčních po "lidsky české"), a proto se do této komunity nepletu, ani s inzercí, ani s příspěvky, ani mne nezájímá, kdo z vás provozuje jaké hifi studio. A myslím, že se vůči vám ani nepotřebuji veřejně vymezovat a komentovat nekomentovatelné... (teda pokud nebudu napadán a nebo mi z některých hifi studií nebudou docházet zmatení kupující a k sestavě za 20k žádat postříbřené pojistkové jističe, jako to sorry...)

Stran textů a popisů, zkusím se zlepšit, on už je to takový obecný aukro žargon, ale kdo má nadhled, ten to neřeší, stejně jako neřeší "vyvolávací ceny". Mmch, jsa u Aukra- můžete mi -a konkrétně- dát příklad někoho, kdo to podle vás jakože dělá dobře a "neošuntěle"? uměli bychom tu někoho takového vůbec z principu pojmenovat? a přijmout?

Nejsem si jistý, kolik aukro prodejců tráví ve svém volném čase a na úkor všeho možného hodiny času nad hifi špekama tak, aby z nich zas něco bylo a abych já se za ty svoje špeky :)) ano- nemusel stydět...a když už jsme u toho Garrarda (případ z listopadu 2010) - záruky žádné neposkytuji, ale určitě jsem samoTovi řekl (a to říkám všem), že kdyby měl během používání jakýkoliv problém (nehoda, servisní zásah, rada), že mu jakkoliv a rád pomožu. Neozval se mi s ničím a nikdy; ani stížnost, ani dotaz; Dozvěděl jsem se to teprve včera z tohoto fóra a doopravdy mě to mrzí; a ještě jednou věz, že já sám bych si nedovolil z nikoho dělat trubku tím, že se budu snažit nabízet něco, co se má rozpadnout. Takže možná to zní alibisticky, ale nemohl se v tom např. mezitím někdo jiný rýpat? nemohl ten gramec utrpět při pravě? (stači málo). A ještě jedna věc: když kupujeme 35let starou škodu felicii (ať už s vadným řazením, či nikolv), nenecháváme si 10% rozpočtu bokem? pro strýčka příhodu? jestli ne, tak jsme naivky.

bacha, co ale eficák (tímto děkuji za reakci) řekl trefně a s čím souhlasím jen ten nick, možná matoucí. To přiznávám byla taková trochu možná drzá nerozvážnost, s tím už ale teď nic nenadělám, ledaže by se chtěl někdo nějak přidružit (o nějaké formě jsme s kolegem z práce v ranném stadiu přemýšleli, ale zřejmě by nic dlouho nepřežilo, jak organizačně, tak komerčně). Jo, tak taťka byl členem HKB, počítal si bedny (na bázi ARO835 v 2x 200ltr ozvučnic +externí satelity, stále je mám, ale nedám-jsou dost ošuntělé :))), gramofon (ramínko lepené z balzy, precizní ložiska ze sálových počítačů+VM2103), vše si i sám konstruoval a vyráběl, všude samý AR/A a AR/B, ale to už je minulost....možná jsem to jeho členství tak trochu zdědil a povýšil na vlastnictví této domény. Každopádně nerůznější další členové bývalého hifi klubu tu pravidelně nakupují a drží mi taknějak i snad palce. Akorát asi netráví čas v internetových diskusích... kua chlapi, kde ste dyž vás potřebuju? :))

čau a ještě jednou dík za všechny připomínky, beru to jako výzvu

tom

boxer

Re: Hifi Klub Brno

Příspěvek od boxer » 27 kvě 2012 13:27

Když to tak čtu, tak já bych tento nechutný a prodávající (nebojím se ho nazvat reklamní)thread s vlezlým VŠ prodejcem prostě zamknul.
Myslím,že na Aukru a jinde je prostoru dost.

sekal
Příspěvky: 1290
Registrován: 11 bře 2010 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi Klub Brno

Příspěvek od sekal » 27 kvě 2012 13:56

Souhlasím s uzamčením vlákna. Nějakého šibala z Aukra zde nepotřebujeme..

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2678
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi Klub Brno

Příspěvek od Aleska » 27 kvě 2012 14:08

Nejsem si jistý, zda uzamčení vlákna něco vyřeší.
Nebude-li odpověď, nebude mít s kým diskutovat a vlákno upadne v zapomnění samo.

MartinSt4
Příspěvky: 136
Registrován: 03 úno 2010 09:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi Klub Brno

Příspěvek od MartinSt4 » 27 kvě 2012 14:13

Celá věc má několik aspektů
Jednak způsob prezentace zboží, která mi hodně připomíná Horsta z TVshopu. Na druhou stranu prodejce má právo prezentovat zboží dle svého uvážení a představ pokud uvádí pravdivé informace. Nakonec podobným způsobem jsme masírováni denně z reklam. Ani HiFi není výjimkou, všichni známe "nejlepší bedny na světě". Pokud se mi způsob prezentace nelíbí, nebudu nakupovat.

Další věc je to, že to některým kupujícím vyhovuje a jsou se zbožím spokojeni, viz pozitivní hodnocení.

A nakonec v rámci objektivity, pokud kritizujeme prodané zboží, tak buďme konkrétní jako Efičák na začátku.

A dál bych to už nepitval.

tom327
Příspěvky: 8
Registrován: 19 led 2009 22:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi Klub Brno

Příspěvek od tom327 » 27 kvě 2012 15:23

5.45 ráno: Nad ospalou džunglí se vznáší mlžný opar. Stejně jako první záblesky světla nad vrcholky stromů se i ptáci pomalu probouzejí do ticha. Strnulost ranního ticha nenarušují ani vojenské stany a zamaskovaná těžká technika. Na strážní věži podřimuje hlídka zachumlaná do bavlněné deky nasáté všudypřítomnou vlhkostí.

5.50 ráno: Téměř neslyšně jako hadi se prodírají zeleným tichem tři muži. Krátký pohled přes hledáček dalekohledu, několik posunků rukou a ti tři se rozdělují. Mladý odstřelovač, na jehož chlapecké tváři se ještě nestačila džungle podepsat, hbitě proklouzne do větví, odkud má výhled na celý tábor, a naučenými pohyby do sebe uzamkne jednotlivé části zbraně. Z této pozice má všechno jako na dlani. V nitce jeho zaměřovače se za několik minut ocitne podřimující hlídka.
Zbylí dva rozvinují klubko drátu a opatrně spojují pod koly těžkých nákladních aut výbušné nálože. Tohle dělal starý rotmistr již mnohokrát, zapojení se zdá být dílem okamžiku. Velitel mezi tím tiše proklouzne listím a s nožem v zubech se jako šelma protahuje nahoru na strážní věž. Náhle se rozhrne vchod jednoho ze stanů a objeví se dva vojáci. Je čas na cigaretu. Šramot vytrhne strážného z dřímoty právě včas, aby stihl zaregistrovat šedozelený stín, který se přehoupl přes dřevěné zábradlí věže. Výstřel do vzduchu je to poslední co stihne udělat, než ho umlčí zubaté ostří. Štěknutí dvou přesných krátkých výstřelů srazí do bláta oba kuřáky, ale to již je tábor na nohou. V tom okamžiku tlaková vlna detonace zvedne nákladní auta do vzduchu a promění džungli v ohnivé peklo…

více zde: http://www.audiodrom.cz/recenze/reproso ... n-796.html

...žijeme totiž ve světe, který si sami - jako konzumenti - vytváříme.
a stejně tak budeme číst takové thready, jaké si sami nadělíme (ať už jako čtenáři, nebo jako přispěvovatelé těchto fór)


s pozdravem, Váš Horst,
Lactobacilus Bifidus s.r.o.
:-)

boxer

Re: Hifi Klub Brno

Příspěvek od boxer » 27 kvě 2012 16:46

Lactobacilus Bifidus s.r.o.


Jo taky jsem se z těch inzerátů málem posral. :roll:

Já bych nekoupil ani vyhořelou sirku.

Je to stejný jako u toho blábolila osiwek-a .

Keef
Příspěvky: 35
Registrován: 06 lis 2009 10:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi Klub Brno

Příspěvek od Keef » 27 kvě 2012 19:13

Hifi Klub Brno

Musím reagovat na Váš příspěvek . Vážený Pane,že Vás pusa nepálí,takhle si vymejšlet.Jedná se o gramo AKAI.který jsem od Vás letos koupil. Po přijetí balíku a zapojení, jsem Vám okamžitě zavolal,že gramo hraje potichu a vaše reakce byla, že u Vás hrál v pořádku. Žádná nabídka z Vaší strany nepadla a tak jsem řekl,že se ještě ozvu. Gramo jsem odnesl do studia ESO /viz vlákno Potřebuji poradit - Pre amp? /kde po přeměření zjistili,že přenoska je totálně v čudu a tak jsem nechal gramo osadit novou přenoskou / přece nebudu mít gramo které nehraje,že?/. Potom jsem Vám znovu zavolal a a řekl jsem Vám že je přenoska pryč a že by bylo dobré domluvit se s Vámi na nějaké kompenzaci a navrhl jsem cenu 1000Kč. Na to jste mě sdělil že takhle to u Vás nechodí že to by jste zkrachoval,že ten kdo to měřil /řekl jsem Vám studio ESO/tomu nemusí rozumět a že je také možné, že jsem to poškodil sám. Po mých výhradách na Vaše absurdní zdůvodnění, jste mě nabídl abych Vám poslal přenosku zpět a když vůbec uznáte, že je špatná tak, že se pokusíte sehnat podobnou a nebo stejnou.Na moji odpověd, že přenosku už mám a tudíž jinou nepotřebuji,jste mě řekl,že jiná možnost není. Tak jsem zavěsil. Není pravda,že jsem po Vás chtěl 2000Kč. Chtěl jsem se s Vámi pouze domluvit a řekl jsem Vám svoji představu a to zhruba 1000Kč.Koupil jsem od Vás gramo s nefunkční přenoskou a tudíž si jsem si myslel,že by nefunkční přenoska měla být odečtena z ceny.Zjistil jsem si že samotný hrot do této přenosky stojí 30Us a tak se mě zdálo, že celá přenoska bude někde okolo 1000Kč. A že jsem Vám neposlal tu nefunkční přenosku? No přece si nemyslíte,že půjdu na poštu,zaplatím poštovné a Vy mě pak řeknete, že Vám přenoska hraje normálně.Z toho už jsem vyrost. Co se týče balíku, podle Pošty vážil 9.30Kg tak že šel poslat křehce. Máte pravdu, že balík je i tak pojištěný ale pakliže je balík vizualně nepoškozený a přesto je obsah poškozený není reklamace zs strany Pošty uznána a zůstane neproplacená.Na závěr Vám chci říct,že až na tu přenosku gramo je v pořádku.Jde pouze o principialní vyřízení reklamace a k tomu jste se podle mě nepostavil čelem. mějte se

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 901
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hifi Klub Brno

Příspěvek od lidumil » 27 kvě 2012 20:55

tom327 píše:to pan Lidumil: hele, a já mám nápad a něco Vám doporučím! nikdy od nás nic nekupujte a nakupujte v západních vodách (kde jste se nikdy nezklamal), bo to dost možná bude (nejen) pro čtenáře tohoto threadu asi opravdu nejlepší rešení; zvažte také prosím, zda stojí za to, někoho, koho vůbec neznáte občas tak trošku pomluvit a napadnout za to, že snad nějakému Vašemu známému někdy kdysi nejspíš něco prodal, co se mu asi nějak nezdálo, leč nemaje dostatek duševního prostoru, tutlal toto v sobě dva roky, než to řekl přítelkyni na telefonu, která pak neváhala otevřít internet a vše barvitě vyklábosit, jsa skryt(a) v naprosté anonymitě

Nikdo v sobě nic dva roky netutlal, jen se tady objevilo vlákno o Vašem Hifi-Klubu, tak jsem reagoval. Setkal se s Vaším stejným postojem, který popisuje Keef - lehce přezíravě odmítavá reakce víceméně výsměšná. Nemám potřebu někoho špinit, pouze jsem popsal zkušenost kamaráda. Asi totho bude ale víc. Vaše "bombastické popisy Rolls Royců a high endových aparátů" ve mně vyvolávají úsměv, ne snad, že bych doma měl opravdový Hogh-end, ale proto, že jsem na tomhle světě již něco o a z high-endu slyšel. Je mi úplně jedno, jak jsem psal výše, kdo u Vás nakupuje, mám k tomu identický postoj jako teti. Prodáváte "masovku" z dob minulých navíc většinou s pochybnou minulostí, jak sám píšete z Holandska a bůhvíodkud (myslím, že i Německé ekodvory budou jedním ze zdrojů - mimochodem viděl jsem z nich krásné kousky vintage strojků) a prezentujete je jako jedinečné .... koneckonců sám víte jak zboží popisujete.

Tímto diskuzi končím.

Jo a mám Nokii, takže Vám samozřejmě volat nebudu, bo by se Váš Erikson mohl urazit :lol:

tom327
Příspěvky: 8
Registrován: 19 led 2009 22:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi Klub Brno

Příspěvek od tom327 » 28 kvě 2012 07:06

to KEEF:
takže to ještě jednou shrneme, zde odkaz na inzerát
http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=cz

všimněte si fotky, kde je gramofon vyfocen přímo po testu. zapojen do zesilovače Akai (vidiíte ty dráty v pozdadí?), zesilovač v poloze "phono", hlasitost někde mezi jedničkou a dvojkou, na zesilovači jsou napojena studiová referenční sluchátka Sennheiser HD25mkII, v pozadí kalibrační deska Supraphonu (antiskating), a někde vedle beztak nějaká lasické elpíčo, stejně jako moje nádobíčko. Gramofon je právě po testu a nastavení, s vyplněným protokolem s mým vlastnoručním podpisem. Konkrétně tento gramofon mi vyrazil dech, jak sofistikovaně má navržený antiskating (že držel rovnoměrně od začátku do konce, podobně jako to dělají gravitační systémy, a rozhodně to nebylo tím, že by byla zatuhlá ložiska v raménku), Stejně tak jsem byl fascinován vysokým, praktiky neslyšitelným odstupem hluku z motorku. To vše ale bylo dovršeno zvukem přenosky, který byl jednoduše fantastický a opravdu hodně nadprůměrný. Od nafocení, zveřejnění a zaslání uběhl týden, možná dva. V tomto stavu jsem gramofon odesílal. V tomto stavu musím být připraven takovýto a jakýkoliv jiný gramofon kdykoliv předvést při osobním převzetí. A věřte, že nároky kupujících jsou stále vyšší, a že musím být připraen i na hodně nesnesitelnými pedanty. A nemám nejmenší zájem se dostávat do trapných a konfliktních situací, či dostávat negativní komentáře.

Vězte, že ke svým reklamacím (ano, mám reklamace) se stavím chlapsky; je těžké po telefonu hodnotit lidi, kteří si stěžují, zvláště, když se vůbec neznáme a ani nemohu podívat na jejich obdržené komentáře. loni mi po prodeji gramofonu (zaslní poštou) volal kupující, že mu nehraje jeden z kanálů. stejně jako u tohoto AKAI jsem měl 100% jistotu, že ode mne odcházel v pořádku, takže když ten člověk vyhrožoval právníky, řekl jsem "klidně", ale stále se snažil mu nějak pomoct (diagnostika na dálku atp) ale byl to celkem hustoles. Ale neměl jsem z principu důvod přijímat jakoukoliv vinu; asi za měsíc přišel email, že závada byla v jeho MM/MC přepínači na zesilovači, a že gramfon už hraje, a že je maximálně spokojený. Hlavně se však maximálně se omlouval a já si toho maximálně vážil.

sorry, ale o nejrůznějších opravnách si po velmi špatných vlastních zkušenostech myslím své, hlavně když je předmětem servisu "cizorodé těleso" (konflikt zájmů?)....možná bych se stále a rád na tu nešťastnou přenosku podíval, je to možné? dokáže někdo jiný najít nějaké jiné rozumné vysvětlení?

hmotnost balíku - ano máte pravdu, gramofon samotný (teprve teĎ jsem se díval má hmotnost 6,1kg, takže jsem hmotnost balíku nad 10kg přestřelil, činila 9,3kg...mno a myslíte, že byl gramec dobře zabalený, když došelv intaktním stavu? co myslíte, že je při přepravě gramofonu důležitější - bezcenná nálepka "křehké", nebo pečlivé zabalení? jste jinak s gramofonem spokojen?

text inzerátu - myslím, že text tohoto inzerátu nemohl nikoho urážet.

ale jak vidíte, i tak mne podobné situace samozřejmě vadí/mrzí/nedají spát a byl bych rád, pokud bych Vás mohl nějak přesvědčit, jen už nevím jak.

t.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: liboraudiotechnika a 1 host