Hifi Klub Brno

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
jkb4
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi Klub Brno

Příspěvek od jkb4 » 28 kvě 2012 21:09

text inzerátu uráží všechny, co hifi aspoň trochu rozumí, správně efičák linkoval vlákno na Slovnavtu, chybí už je zaklínací slovíčka, TOP, JAPAN a ZNALCI ... :lol:

PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PavelDosko » 28 kvě 2012 22:26

shodou okolností sháním gramofon, na inzeráty HiFi klubu na Aukru jsem narazil, jejich forma mne naprosto odradila. Konec hlášení

magictechnics
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od magictechnics » 15 čer 2012 12:01

Sám jsem s HiFi klubem komunikoval, bez problemu. Zbozi jsem odebiral osobne bez problemu. Na druhou stranu pokud neco jako hifista chci, musim vedet co a co neni rollce royce v hifi. A nechat si poslat gramec balikem a jeste s Ceskou postou, to je poukazka na odvoz do srotu.

Stepaan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepaan » 16 srp 2012 14:43

Na Aukru se najdou i horší případy jako např. Audio_Class_A (překupník z Polska) nebo jarosak1 (překupník ze Slovenska), který aktuálně nabízí jednopásmové repro pocházející z mikrosystému JVC UXMD9000 a vydává je za high end s cenou předahující 2500 Kč! Hi-Fi Klub Brno na mě naopak působí, jako že se opravdu zajímá o to, co prodává. Osobní zkušenost mám jen s Polákem. Alespoň mi za ten krám, co mi poslal, vrátil peníze... :-D

http://elektro.aukro.cz/jvc-sp-uxmd9000 ... 49857.html

Jechino
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jechino » 08 zář 2012 18:39

Dobrý den,
nejsem žádný Hifi profesionál, příbuzný či jinak spřátelená osoba s Hifi klubem Brno. Ale po přečtení celé diskuze se domnívám, že by nebylo od věci sdělit rovněž svoji zkušenost s tímto Hifi subjektem:

takže dlouho jsem listoval na bazarech i aukčním portálu Aukro a hledal nějaký CD přehrávač do mé velmi skromné domácí sestavičky (repro Yamaha NS 777 + reciver Yamaha HTR 3064 + DVD player LG RHT498H).

Na aukru jsem pár modelů co by se mi líbily viděl a psal prodejcům jak jsou na tom tyto bazarové produkty po kvalitativní i reprodukční stránce. Když jsem chtěl konkrétní odpověď, vždy byla spíše vyhýbavá. V titulcích bylo napsáno, jak jsou to výbroné značky s velmi silným a čistým zvukem, ovšem po dalším kontaktu již prodejci nebyli tak svorní se svoji původní nabídkou.

Nakonec mě zaujal CD player YAMAHA CDX860RS od prodejce Hifi klub Brno. Cena i popis byly pro mě zajímavé a tak jsem mailem oslovil prodejce a zeptal se na pár detailů. Po zpětné odezvě jsem prodejce ještě ten den oslovil telefonicky. Prodávající mi nejen zodpověděl všechny mé všetečné dotazy, ale dokonce nabídl určitou slevu. Dohodli jsem se tedy, že CD player vezmu. Zboží mi zaslal na dobírku a bylo doručeno během dvou dnů.

Zde je třeba dodat, že po zkušenostech s ČP, jsem ještě žádal prodejce, aby zboží řádně zabalil. I když vrchní obal vypadal po přepravě ČP, jako by na něm někdo skákal, tak zboží uvnitř bylo opravdu řádně zabaleno v několika obalech.

Po rozbalení jsem vytáhl designově nádherný a nadčasový CD player, který by se nemusel stydět jít dnes na prodejnu. Čelní panel a display absolutně bez šrámů. Pouze na vrchním víku lehký šrám. Funkčnost absolutní, velmi rychlé načítání CD i přepalovaných. Zvuk opravdu velmi pěkný. Neveřil jsem, že přístroj starý 20 let, může takto vypadat a hrát.

Takže shrnuto: Hifi Klub Brno - velmi solidní jednání, nabídka odpovídá realitě, značná rychlost dodání, navíc Hifi poradenství bez arogance a klínů do hlavy.
Nevím jakou měl zde kdo zkušenost, ale já rozhodně pozitviní. Když jsem si přečetl později recenze na Aukru, tak se po této zkušenosti mohu připojit k těm pozitivním.
S pozdravem Jechino

jouda

Příspěvek od jouda » 10 zář 2012 16:37

Stepaan píše:Osobní zkušenost mám jen s Polákem. Alespoň mi za ten krám, co mi poslal, vrátil peníze... :-D
Ma babicka zijici prevazne v 19. stoleti rikavala: "Polak a svina jsou jedna rodina". Od tech dob se v tomto smeru roznodne nic nezmenilo :|

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown » 10 zář 2012 16:42

no to je trochu drsné vůči našim severním sousedům, nemyslíš ?

jouda

Příspěvek od jouda » 10 zář 2012 17:06

Ja ne, ale zarazme tenhle *offtopic* hned v zarodku.

efičák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od efičák » 10 zář 2012 20:17

jouda
jsi hovado
jsem zaražený hned v zárodku . *bravo*

jouda

Příspěvek od jouda » 10 zář 2012 20:30

Napodobne :lol:

sostakovic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sostakovic » 11 zář 2012 08:26

jouda píše:Ma babicka zijici prevazne v 19. stoleti rikavala: "Polak a svina jsou jedna rodina". Od tech dob se v tomto smeru roznodne nic nezmenilo :|
Tento názor se dá pochopit, a asi i omluvit, u babičky žijící na vesnici v 19. století. Ale od člověka kupujícího si v 21. století hifihračky za statisíce bych čekal větší rozhled...

Mimochodem, kolik je ti let, když Tvoje babička žila převážně v 19. století?

jkb4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jkb4 » 11 zář 2012 09:32

jouda je 95letý jouda. :lol:

Odar

Příspěvek od Odar » 11 zář 2012 10:30

jouda

Příspěvek od jouda » 11 zář 2012 11:08

sostakovic píše:
jouda píše:Ma babicka zijici prevazne v 19. stoleti rikavala: "Polak a svina jsou jedna rodina". Od tech dob se v tomto smeru roznodne nic nezmenilo :|
Tento názor se dá pochopit, a asi i omluvit, u babičky žijící na vesnici v 19. století. Ale od člověka kupujícího si v 21. století hifihračky za statisíce bych čekal větší rozhled...

Mimochodem, kolik je ti let, když Tvoje babička žila převážně v 19. století?
Tahne mi na sedmou dekadu. A hracky za statisice? :D To si zde mohou dovolit jini. Pokud jsem nekoho pohorsil, omlouvam se, mam tzv. "papiry na hlavu" a jsem alkoholik, coz nekdy vede k ventilaci zkusenosti me moudre babicky *klanimse*

sostakovic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sostakovic » 11 zář 2012 11:20

Tak dobře, vyšší rozhled bych čekal tedy i od někoho kdo si kupuje hračky za desetitisíce.
Ale pokud jsi alkoholik s "papíry na hlavu" tak to chápu.
Desetiletí prolévání mozku alkoholem udělá své.
Když to vidím, přestávám pít.

Odpovědět