HIFIpartner - Dolní Břežany (Praha - Západ)

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Odpovědět
hifipartnercz
Příspěvky: 10
Registrován: 15 čer 2013 11:18
Kontaktovat uživatele:

HIFIpartner - Dolní Břežany (Praha - Západ)

Příspěvek od hifipartnercz » 04 črc 2013 18:59

Dobrý den,

rád bych se zapojil do přehledu zde prezentovaných studií, které nabízí a konzultují nákup HIFI techniky.
Naší společností, kterou bych Vám zde rád přiblížil, je od roku 2011 (do té doby berounský) HIFIpartner.

Pro více informací o hlavních změnách po roce 2011 doporučuji zájemci přečíst článek u nás na webu "HIFIPARTNER PO ROCE 2011" (aneb proč děláme to co děláme, tak jak to děláme a neděláme to tak, jak by to dělali jiní) - http://www.hifipartner.cz/po-roce-2011

Obrázek

Z pohledu tradice značky HIFIpartner s.r.o. jsme firmou s dlouhou tradicí. Z pohledu nás samotných jsme firmou novou, která staví na rozumných základech původní společnosti a v našem novém HiFi Studiu v Dolních Břežanech (jsme zde od dubna 2012) se snažíme kromě standardní nabídky starého HIFIpartneru prezentovat i něco nového - kupříkladu ovládání Inteligentní domácnosti za souběžné integrace různých komponentů do tohoto systému inteligentního řízení.

Co u nás naleznete zejména - pro ty, kteří se nechtějí prokousávat naším již zmíněným článkem - jsou reproduktory značek Wharfedale (od Diamondů, přes Pacific Evolution, Onyxy a Dentony až po Jade), Xavian (od nové řady Dolce Musica (Bonbonus, Delizzia), přes Gran Collony až po řadu XN, kde "končíme" u červených Virtuoz) a Dynaudio (od základní řady DM až po největší Focusy 380). Kromě těchto značek, které jsme se snažili pojmout obsáhleji se tu a tam u nás objevuje i jen kusově zastoupená jiná značka reproduktorů (AdamVox, Piega, KEF, Klipsch, Pro-Ject, Scandyna, Tannoy). Brzy budeme mít na ukázku vystaveny i výborné stavebnice širokopásmových reproduktorů hornové konstrukce za rozumné ceny s použitím (jedněmi chválených, jinými zatracovaných) reproduktorů TB-speakers od nového českého distributora (prorepro.cz).

Pokud jde o komponenty - je naší hlavní značkou zřejmě Advance Acoustic, kterému se na pár stojanech věnujeme, dále u nás naleznete malé komponenty Pro-ject, ale i FireStone Audio, na něž po té co jsem měl BigJoe III asi tři roky ve svém obýváku u mých hornových repro - nedám dopustit. Další značkou, kterou u nás naleznete v hojnější míře je "lepší Denon" tedy Marantz a poslední velmi zásadní značkou, kterou na poslechovce používáme celkem aktivně je Electrocompaniet (konkrétně ECI 5 Mk II, již nyní však zvažujeme jeho obměnu vzhledem k současným trendům za ECI 6 DS - tak, pokud by někdo chtěl ECI 5-ku za rozumnou cenu a s plnou zárukou, ať si ji přijde poslechnout.

Jediné co nám tu ZATÍM chybí jsou gramofony a elektronkové zesilovače. Ačkoli i ty tu v blízké budoucnosti budou zastoupeny. Již delší dobu velmi reálně koketujeme s myšlenkou - prezentovat špičkovou slovenskou značku CANOR (dříve EDGAR) - obzvláště proto, že jejich lampy skvěle zahrají i s Dynaudii a Xaviany, ke kterým se mnoho "lamp" jiných značek prostě nedá použít.

na závěr našeho krátkého představení si dovolím připojit "krkonošské" - Přijďte pobejt !

S přáním hezkého dne a čistého zvuku všem, kteří dočetli až sem - Řeřábek Michal

Uživatelský avatar
akim5
Příspěvky: 89
Registrován: 12 pro 2014 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: HIFIpartner - Dolní Břežany (Praha - Západ)

Příspěvek od akim5 » 19 kvě 2016 18:24

Nevím, jestli nějak neporuším pravidla fora, ale narazil jsem na něco, co by se mohlo líbit jedincům, kteří zvažují nákup nějakého modelu od Xavianu.

http://www.hifipartner.cz/novinky-u-nas ... vian-konci

S hifipartnerem bývá dobrá a rozumná domluva, alespoň takovou mám já zkušenost...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host