Navrátil Audio / Havířov

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
korys
Kontaktovat uživatele:

Re: Navrátil Audio / Havířov

Příspěvek od korys » 08 led 2011 00:15

Připojuji se ke gratulantům. Ocenění je ve správných rukou, neb to co Valda u nás a pro nás denně ochotně nabízí vyladěné k poslechu, to si hned tak v nějakém krámě český fanoušek neprohlídne ani na prospektu. *palec*

Valdes
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valdes » 31 led 2011 13:08

Zveme k poslechu soustav Dancer Diamond se zesilovači Luxman...

Obrázek

marty5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty5 » 31 led 2011 18:04

Dnes jsem byl navštívit Valdu a při této příležitosti jsem si poslechl nové repro Dancer Diamond s integrovaným zesilovačem luxman L-590A.Z tohoto poslechu jsem si odnesl VELMI pozitivní dojmy a doporučují všem příznivcům čisťounkého muzikálního zvuku, aby si danou sestavu zašli poslechnout.(určitě to stojí za to!!!)

PavelLuPa
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PavelLuPa » 08 úno 2011 15:54

Po necelém roce jsem opět vyrazil do studia pana Navrátila, tentokrát pro síťový kabel k zesilovači. Nakonec jsem koupil dle rady pana Navrátila kabel Van Den Hul a hned večer vyzkoušel a můžu vřele doporučit. O čem bych chtěl ale napsat je zážitek z poslechu reprosoustav USHER Dancer CP-8571 II. Reprosoustava vypadá již od pohledu skvěle a stejně skvěle i hraje. Postupně jsem vyzkoušel několik CD od Jazzu přes folk, rock až po oblíbený Death a byl jsem velmi mile překvapen sebejistým podáním a perfektním detailem. Velmi příjemný hudební zážitek. Doporučuji si udělat chvilku a do Havířova se podívat a reprosoustavy si poslechnout, stojí to opravdu za to. *palec*

Valdes
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valdes » 19 pro 2011 19:26

Nové modely zesilovačů Luxman L-590AX a L-550AX již k poslechu v našem studiu:
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Valdes
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valdes » 08 úno 2013 09:43

Chtěl bych představit nový přírůstek do našeho studia, který tentokrát opravdu stojí zato.
Jde o TOP CD/SACD player LUXMAN D-08:

Obrázek

Dva poslední ročníky prestižní výstavy v domácím Tokiu přinesly spojení Luxmanu se soustavami Sonus Faber Cremona M
a Franco Serblin Accordo. Pokud Vám tato výstava unikla, máte možnost stejnou konstelaci slyšet i v našem studiu:

Obrázek

Obrázek

Valdes
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valdes » 08 úno 2013 09:48

Ještě doplnění o český překlad testu D-08 od W. Paculy, který najdete zde... http://www.luxman.cz/data/test/test-cz- ... taudio.pdf

Davidus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidus » 08 úno 2013 10:00

Ta D-08 vypadá moc hezky. Jestli hraje tak dobře, jak vypadá (a věřím, že ano), tak by mohl poskytovat dvojí potěšení (pro oči i uši).

Valdes
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valdes » 18 črc 2013 17:51

Pokud někdo nebyl v Mnichově na HIGH END 2013, může si již nyní novinky od Sonus Faber poslechnout a osahat u nás v Havířově....

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Valdes
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valdes » 20 srp 2015 20:50

Zajímavá kombinace k poslechu:
Novinka Xavian Orfeo + lampový Jadis i35

Obrázek

johny52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od johny52 » 12 říj 2015 13:02

Tak jsme se u příležitosti poslechu nových Xavian Orfeo a koupě signálového Crystal cable konečně dopracovali k návštěvě hf studia v Havířově (i díky nepružnosti a neochotě našeho regionálního prodejce Cc).Hlavním motivem byl ale poslech novějších produktů mojí oblíbené značky Luxman od který mám v provozu"jen"vintage dělený zesilovač.
Nehodlám se rozepisovat a hodnotit protože si vždycky spíš zvykám na nový zvuk,a většinou se mi jako osvěžující nový líbí.Mám doma sice Xavian ale uzavřený XN-270ky,k tomu i ten starý Luxman a dokonce i pre Audia kterou jsme integrovanou poslouchali s Orfey první.Stručně jen v pořadí poslechu stoupala spokojenost:
int Audia...Luxman AB...Luxman A starší verze...Luxman dělený.Zvuk Áčka svým charakterem vybočuje plností a čistotou ale vítězem je u mě dělenec.Číselná označení neznám a momentálně pro mě nejsou podstatná, každopádně je na co střádat.Orfea taky rozhodně nezklamaly.
Přidanou hodnotou studia je laskavý a vstřícný přístup majitele s vizáží ostříleného rockera p.Navrátila,
takže "Valdo" díky a doufám že až jako bard něco nastřádám přijdu a zúčtujem spolu... *2thumbsup*

Odpovědět