Navrátil Audio / Havířov

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Lindemann
Kontaktovat uživatele:

Pozor , pánové !!! Valdes přichází..

Příspěvek od Lindemann » 12 čer 2009 17:32

V 80tisícovém horníkově si hrdina Valdemar Navrátil otevřel hifi studio na náměstí v našem největším obchodním domě Elán *2thumbsup* . Tento hrdinný čin jsme ( já a Robinson ) chtěli vidět i slyšet dnes v odpoldních hodinách. Studio je ve dvou místnostech ,které jsou jednoduše a účelně zařízené a jak mi Valda dneska zdělil odmakal to skoro sám . Valda je ochotný generální ředitel své firmy a tak jsem ho hned požádal o zapůjčení převodnku AUDIONEMESIS . Na jeho stránkách www.navratilaudio.cz najdete vše podstatné . Kdo jste z blízkého okolí ,neváhejte ,vemte cd do kapsy a souseda který ještě žádnou muziku nemá a chtěl by mít . :D . Přejeme mu,aby úspěšně prosperoval v této krizové době.. Ps: Bacha ,Valdes je rafinovaně ukryt v prostorách marketu ,čili nejednodušší řešení je zeptat se na cestu zřízence zewlujcího u pohyblivého schodiště. S pozdravem Lindemann

Rowing
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor , pánové !!! Valdes přichází..

Příspěvek od Rowing » 12 čer 2009 20:50

JJ Valdo, ať se daří. Někdy si budu muset přijet poslechnout PrimaLuny *thumbs up*

davidhighend
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od davidhighend » 15 čer 2009 14:38

Ja se taky pripojuji ke gratulantum a drzicum palcu. Valda je fantastickej clovek a prima kamarad, ochotny vzdy ve vsem poradit a pomoci. Ma velkej prehled jak v hifi, tak v muzice jako takove. Pamatuji se, jak jsem z nej tahal rozumy v dobe, kdy jsem s hifi zacinal a uz to skoro bude dvacet let. Vlastne do dneska z nej informace taham. Uz se tesim jak se stavim az prijedu. Hodne pevnych nervu a zakazniku Valdo...

mesires
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mesires » 15 čer 2009 15:07

Protože bydlím ve vesnici kousek u Havířova, tak se určitě stavím. Držím odvážnému podnikateli palce *thumbs up*

Valdes
Kontaktovat uživatele:

Navrátil Audio / Havířov

Příspěvek od Valdes » 08 zář 2009 21:21

Poslechové studio:
OD ELAN
Dlouhá Třída 860
736 01 Havířov
2. patro (podél pokladen BILLA, přes prosklené dveře k vrátnici OD, pak výtahem do 2.patra)

Provozní doba:
Po – Pá: 10-12h, 14-17h
nebo dle dohody

web. stránky: http://www.navratilaudio.cz/
mail: navratil.valdemar@homecity.cz
Tel: 737 821 360

Nabízené značky:
PrimaLuna, Luxman, Usher, Xavian, Koda, Crystal Cable, Pioneer G-Clef, Cambridge Audio, Xindak, Pro-Ject, Supra Cables, Obifon,

Přijďte si popovídat o hudbě, o zvuku, rádi Vás přivítáme, poradíme, pomůžeme.

tom
Kontaktovat uživatele:

Re: Navrátil Audio / Havířov

Příspěvek od tom » 23 lis 2009 20:38

byl jsem, pohoda klídek, spokojenost.
Můžu jen doporučit, můj tip se nezměnil, CA340+SíriusII se opět projevil na *thumbs up*
Už mám našetříno ;)

efičák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od efičák » 23 lis 2009 21:13

tom píše:byl jsem, pohoda klídek, spokojenost.
Můžu jen doporučit, můj tip se nezměnil, CA340+SíriusII se opět projevil na *thumbs up*
Už mám našetříno ;)
Sirius 2, *thumbs up* to bude výzva pro Tvůj vyšlechtěný analog.
No, kdyby ses potřeboval zbavit své vydatné sbírky vinylů, dej vědět. Pomohu rád. :twisted:
Ne, krotitel MC HO přenosek, Tom, to jen vezme jako výzvu k dalšímu zdokonalení zvuku gramofonu RPM-9.2.
Jen sladká japonská Sumiko Blue Point, dostane digitální kamarádku Siraél. Plynulý pohyb cívky Moving Coil žádný, sebelepší výpočet převodníků nenahradí. Nebo ne?

Valda to s Caseou vychytal. Kluci šikovní. *thumbs up*

korys
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od korys » 25 lis 2009 18:56

*hura* Čus chlapi!!! Valdovi to hraje parádně. Též jsem mu to tam byl před nějakým tím pátkem ( safra, ten čas ale letí :) ) skouknout a musím jen chválit. *thumbs up*

tom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom » 25 lis 2009 19:09

to korys, šak sem ti volal ať ho přepadnem spolu, pak že dáme točený. Ale ty nic ani telefon jsi nebral *thumbs down*
Jó vyfocenej v horníku tak jsi hvězda có :mrgreen:

korys
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od korys » 26 lis 2009 09:19

Tomíku, fčil si mě dostal. Moc se Ti omlouvám *klanimse* , že jsem se na to... zapomněl :roll: . No snad teď přes zimu bychom to zas mohli napravit.

Patmann
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patmann » 26 lis 2009 10:57

Jé,Tome,škoda,že jsem to nevěděl,rád bych tam zajel s tebou poslechnout. :cry:

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson » 26 lis 2009 21:28

Taky jsem už u Valdy byl poslouchat a bylo to opravdu pohodové odpoledne. Se mnou byl ještě Lindemann a Robinson a už je to pár týdnů, takže tam Valda ještě neměl CA-340 s modulem Sirius II., ale jako zdroj dobře posloužil CD player Pioneer PD-D9

Obrázek

Na co jsem byl nejvíce zvědav bylo zesílení. Lampová PrimaLuna DiaLogue TWO si krásně rozuměla s novinkou od Usher - Dancer mini two. Mně se líbila možnost přepínání triodového a ultralinearního režimu z dálkového ovládání normálně při poslechu, tím byl jasněji slyšet rozdíl mezi těmito režimy. Každý režim byl jiný a nebyli jsme jednotní v určení jak je to lepší, vliv na to určitě měla novinka, ještě ne plně rozehrané Dancery.
Proto jsme se domluvili, že se musíme zastavit později, po jejich rozehrání.

Obrázek
Obrázek

Na závěr musím se zpožděním ještě poděkovat Valdovi za výběrové CD Usher II., po získané I. z výstavy jsem chtěl ochutnat i další jejich počin. Je skvělé!

korys
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od korys » 14 led 2010 15:13

*fnuk* Milí chlapci, včera večer se mi stala nemilá věc, přestala mi šmakovat hudba z mého domácího ozvučovacího koutku... Že já nešťastník si radši nedal špunty do uší a nevyhnul se Valdovu studiu 5km obloukem. Ale to já neee, cestou z Frýdku sem se řek, že zaskočím opět nakouknout, co je nového a tak, však to znáte. Pro ten připad sem si sebou sbalil 2cedla,bo co kdyby a tak sem se odpoledne ohlasil. No mělo mě to trknuť hned jak jsem spatřil škulícího se Valdu, že má cosik echt.

Luxman D-05 Luxman L-550AII hrající do USHER MiniDancer1 a to celé pospojované přes Crystal Cable

Po shození kožucha jsem opatrně prozkoumával terén a málem jsem zakopnul o jakysik střibřity zvonkovy dratek tahnoucí se od bedny - si asi robi srandu, řikam si, nebo žeby skušal tyn dadaftuv smaltovany drát v teflonu? - no nic, drahé mašinky na blbnutí, se mu divím :? . Tak jsem se sednul, vytahnul machrovsky svoje cedlo a furt jsem se ještě v duchu chlacholil, že to tam má třeba inym na zloděje a že to před puštěním sunda a dá tam jakysi pořádny šlauch... a on to tam nechal!!! :o
A pak se teprv začly dít věci. Sotva Luxík do sebe nagraboval mou oblíbenou 2.větu 2.klavírního koncertu F dur D.Šostakoviče a do pokoje vpluly první tóny, vyřinuly se mi slzy jak hrachy a mráz mi lozil po zádech tak, že se ježily i chlupiska kožuchu na věšaku. Nádherná vzdušná separovaná realita nástrojů podpořená hlubokým přesně konturovaným basem, který ale nezakrýval ani sebemenší detail hry nádherného piána i orchestru.Vše rozlišeno a na svém místě potichu i nahlas. Prostě VIP místo na koncertě a jen pro mne. Už nepotřebuji předplatné na Janáčkovu filharmonii, nechte si lístek do x-té řady u funícího souseda, kašlu na to. Luxmani propojení CrystalCably v souhře s Berylliovými MiniDancery u Valdy mi udělali větší radost a poskytli neskutečný duševní relax. Bravo. *bravo* *bravo* *bravo*

Synci neváhejte a skočte na kus hudby.
Jen já fčil nevím co budu robit, snad mi čas pomůže najít ztracenou chuť:?: :mrgreen:

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft » 14 led 2010 15:21

člověče, jak to slyším, asi jsem měl překonat svou vrozenou lenost a jet s tebou - - - to je bezpochyby TOP sestava.

korys
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od korys » 14 led 2010 15:58

To si piš kamaráde, ale neboj, zajedem.
A největší prdel je to, že celé je to poskládané z mašinek za život zaplatitelných. Kdo nepotřebuje nové auto, nebo jiné zbytné rodinné důležitosti, může ji mít zítra doma. :mrgreen:

Odpovědět