NIRVANA nové hifi studio Praha

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
NIRVANAHIFI
Kontaktovat uživatele:

NIRVANA nové hifi studio Praha

Příspěvek od NIRVANAHIFI » 01 zář 2009 12:19

NIRVANA nové poslechové hifi studio v Praze 9. Poslechová místnost je akusticky upravená.
Prodej značek: BV Audio, Denon, Krautwire, DIY Krautwire, Casea Sirius
Hifi komponenty od dalších značek jsou v jednání.
Poslech ve studiu domluvte předem na tel.: 737 279 679
www.nirvanahifi.cz

vadik
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: NIRVANA nové hifi studio Praha

Příspěvek od vadik » 01 zář 2009 12:43

Pristi utery se k Vam s Jirim chystame.

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 01 zář 2009 14:49

Drzim vam palce, obzvlast v dnesnej dobe *thumbs up*
p.s.
nejake foto studia by nebolo? (na webe som nic nenasiel...)

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 01 zář 2009 16:56

nirvana

sláva. že by čerstvý větřík??
kéž by vaše cenová politika byla v souladu s přehledem zákazníků.

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 01 zář 2009 20:55

nirvana

To je prosím ve Vinoři ? Držím palce, *bravo* , rád si přijedu poslechnout.

vadik
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od vadik » 09 zář 2009 10:46

Dekuji panu Kuliskovi za venovany cas, vstricne jednani a ochotu!
Bylo velmi zajimave si poslechnout vyrobky ceskych a slovenskych konstrukteru.

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 15 led 2010 21:22

Dnes jsme navštívili s Lachimem toto malé studio ve Vinoři. Celkem malá poslechovka, o hodně menší než má poslechová kancelář. Při vstupu Vás ohromý skoro dokonalé zatlumení a akustický strop, v místnosti kralují sloupy BV, které jsem nikdy neslyšel, tak jsem byl zvědav, samozřejmě předzesilovač a konec od téhož výrobce, CD upravený Denon s Caseou a dráty Krautwire. Měl jsem sebou jen tři CD, ale dobře naposlouchané. První : Keb´Mó první skladba, krásný hlas, ale něco mi tam chybělo, druhé na přání Lachima Homolová a její Slovenské balady, hodně dobré, ale až na mě moc presentní, až moc vystupoval šum sice na CD nahraný, ale až už rušivý a na posled Nerez - koncert pocta Z.Navarové, u mě doma až moc přebasované, zde asi kvůli dobré akustice basy bez problémů. Moje zhrnutí v této cenové lize asi nic lepšího ze skoro domácích luhu a hájů se nedá pořídit. Tímto velice děkuji za věnovaný čas a ochotu panu majiteli a osobně doporučuji nevynechat toto studio, určitě to stojí zato si poslechnout jak to může hrát ve Vašem obýváku za velice rozumný peníz.. Snad něco napíše i Lachim *sunglases*

Tomáš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš » 15 led 2010 23:36

Mirku,není to http://www.studioline.cz/,jedna z jeho chvilkových poboček ?

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 16 led 2010 10:31

Tomáši, není to pobočka studioline, ale poslechovka ve vilce p. Kulíška.

Martas
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martas » 21 led 2010 23:19

Tak jsem sklepní vzorně akusticky upravené studio rovněž navštívil, bohužel neplánovaně a bez "své" muziky,a musím se přidat k předcházejícím příspěvkům. To, co se dá s chladnou hlavou a za jejího použití pořídit za cenu řekněme solidního koncáku renomovaných západních značek, je NESKUTEČNÉ. Myslím tím sestavu Denon Sirius xlr-zesílení a repro BV audio...tedy excelentní ex-federální komplet. Je smutnou pravdou, že spousta hifistů stejně řetězcem obměn značkových komponent utratí stejnou částku a pořád se jim zdá, že to "není ono". Nutno zdůraznit, že komponentem je i akustika prostoru, na což majitel studia férově upozorňuje. Po výborné poslechové zkušenosti s Lyrou bych ji vyzkoušel místo předzesu BV-její zvuk v porovnání třeba s Brystonem (který je s BV velmi srovnatelný-kromě ceny) byl na některých nahrávkách přece jen "jemnější", nechci říkat líbivější, protože to by mě konstruktér asi hnal:-). No prostě, pokud někdo výhledově plánuje investovat částku kolem 100k Kč do seriozní PŘESNÉ aparatury, ať to zkusí poslechnout. Přítomnost tohoto aparátu vedle půlmegových expozic na výstavě by jitě rozvířil diskuzi. Tož tak:-)

Paul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paul » 15 bře 2010 14:55

-nedávno jsem měl možnost z tohoto studia koupit cd player. Vstřícnost a max. ochota p.Kulíška byla příkladná a neskutečná.Přístroj mě byl zaslán poštou (zdarma)-s tím,že pokud mě zvuk nebude zcela vyhovovat v dom. podmínkách,tak je možnost vrácení.Takže za sebe mohu toto studio jen doporučit a ještě jednou p.Kulíškovi patří mé poděkování. *thumbs up*

NIRVANAHIFI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NIRVANAHIFI » 03 říj 2010 20:34

Rozšířili jsme nabídku o metráž Krautwire, reprokabel Clever za bezkonkurenční cenu =1.999,-Kč/m. Tento kabel je možné si poslechnout ve studiu a nebo si ho zapůjčit domů.
Jde o novinku v oblasti reprokabelů, na které byly zúročeny zkušenosti více jak patnáctileté historie firmy. Smozřejmostí je použití Teflonu® DuPont™ jako dielektrika. Geometrie FGR (Fractal Geometry of Rotation) je odvozena od firemní vlajkové lodi ORG respektive Fractalu. Je ale zdokonalena a optimalizována pro konkrétní průřezy jednotlivých vodičů a pro strojovou výrobu. Jednotlivé vodiče jsou ze solidcore superčisté mědi. Čistý průřez použitých vodičů
je 2 x 6mm2.

Technické specifikace:
fraktálová geometrie rotace (tj. opakující se motiv celku v jednom prvku) zajišťuje zcela homogenní rovnoměrné pole přenosu signálu, které je mj. inertní vůči vnějšímu rušení
průřez 2x6,mm2
skin efekt vyřešen velkým počtem vzájemně izolovaných vodičů (36)
vodiče měď, solid core
dielektrikum z Teflonu® DuPont™
strojová výroba
indukčnost 0,09 µH/m
odpor 5,4 mOhm/m
kapacita 490 pF/m
Obrázek

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 » 04 říj 2010 00:58

do ted jsem netusil, ze klasicky krouceny provaz je vlastne vyrobek se specialni fraktalni geometrii :D

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul » 04 říj 2010 08:04

To foto je přebráno z firemních stránek. Kraut opravdu používá konstrukci, která nejde udělat jinak než ručně. Osobně si myslím, že je to jen foto konce kabelu, kde je posledních asi 15 cm opravdu pouze zkrouceno a následuje konektor. A stále mám podezření, že ty kecy na jeho stránce o tom, jak si dělá jednotlivé žíly jeho kabelů doma na koleni a vkládá to do teflonu na nějakém přístroji, který nejde ani vygooglit, nejsou nic jiného než kecy a podvod.

Nic to ovšem nemění na jedné důležité věci. Měl jsem doma ORG. Dost podrobně jsem se díval na konstruci. Je to opravdu nejlepší kabel co jsem měl do teď možnost slyšet. A to tady byli jiní borci. Audioquest Everest apod. Takže posměšky na některé věci okolo jsou asi oprávněné. Ale výsledek je to co mě zajímá. A ten je v tomto případě skvělý. Otázku ceny bych radši neprobíral. Je to paleta jak hrom. Ale Audioquest je ještě drahší a taky se prodávají. A nikde jsem si nevšiml, že by někdo brblal na cenu....

boxer

Příspěvek od boxer » 04 říj 2010 10:02

Je ale zdokonalena a optimalizována pro konkrétní průřezy jednotlivých vodičů a pro strojovou výrobu

Odpovědět