Panský Dvůr / Ostrava

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Odpovědět
Pavel Diok
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Panský Dvůr / Ostrava

Příspěvek od Pavel Diok » 08 dub 2009 00:31

To je Swans Allture T3, vypadají jak Watt Puppy, ale nehrají tak, ale taky stojí mnohem míň.

boxer

Příspěvek od boxer » 08 dub 2009 09:02

No já si myslel,že jsou to Swansy,(když jsi je prodával),ale nikde jsem na tyto nenašel odkaz.Ani strejda Gúgl s nima nehne.Ani Swans history museum je nezná.

Asi neumím hledat. :(

berka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od berka » 24 kvě 2009 15:13

Po delsí době jsem navštívil Pavla v jeho studiu.K me radosti se konečne u něho objevil analogovy zdroj signalu a to gramofony firmy
Scheu.
Mnou poslouchana sestava byla
GramofonScheu premier mk,s gram.predzesilovačem
Rcm senzor prelude

Zapojeny byly repro Wlm la scala ,.Pavel ma ve studiu spoustu vinylu s svou zbirku dal rozšiřuje.
Celkovy projev zapojene sestavy byl velice sladeny a vyborny ve všem.Hudba byla všude – vše se na mne valilo,ohromijicí dynamika,přikladna čitelnost nastroju a hloubka hudební sceny.Pavel tam ma vybornou akustiku.živy přednes ,který slysime opravdu jenom na koncertech

Repro Wlm la scala mne hodne překvapily.Bas az do slepa.
Kdyby se měl vracet k předešlým navštevam ,tak dnes mi to u něho chutnalo asi nevice
Opravdu to stoji za poslech. *2thumbsup*
JO analog ten ja mužu

Pavle muzes byt spokojeny i tato krasne spivajicí madam si asi kupuje Gramofony Fa SCHEU

Obrázek

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul » 24 kvě 2009 15:24

Včera jsme měli to štěstí a na stánku firmy Scheu v Mnichově si přímo promluvit s majitelkou firmy. Byla nám představeno nové raménko, které v 12" palcové verzi opravdu vypadá jako top high-end a i mě se velice líbí. Jde samozřejmě o unipivot. O kvalitách není třeba pochybovat. Již nižší modely jsou ve světě výborně hodnocené.

Rowing
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rowing » 26 kvě 2009 10:40

berka píše:
... Pavle muzes byt spokojeny i tato krasne spivajicí madam si asi kupuje Gramofony Fa SCHEU ...
JJ Katie Melua je často využívána při prezentacích firmy Scheu. Otázkou ovšem je jestli má doma skutečně jejich gramofon, nebo jen jejich peníze :lol:
Jinak je to stále spíše dívčina (letos 25 let) a překvapilo mě že i dost nevelkého vzrůstu. *sunglases*

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson » 26 kvě 2009 12:20

Rowing píše:Jinak je to stále spíše dívčina (letos 25 let) a překvapilo mě že i dost nevelkého vzrůstu. *sunglases*
Rowingu, jestli to bereš ten vzrůst podle sebe, tak to jsme všichni liliputi.
:lol: :lol: :lol:

Pavel Diok
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Pavel Diok » 02 črc 2009 23:58

Rowing píše:
berka píše:
... Pavle muzes byt spokojeny i tato krasne spivajicí madam si asi kupuje Gramofony Fa SCHEU ...
JJ Katie Melua je často využívána při prezentacích firmy Scheu. Otázkou ovšem je jestli má doma skutečně jejich gramofon, nebo jen jejich peníze :lol:
Jinak je to stále spíše dívčina (letos 25 let) a překvapilo mě že i dost nevelkého vzrůstu. *sunglases*
No Rowingu mám informaci, že si K. Melua koupila skutečně Diamond, ale ne barevný, ale černý.

Jaksi mi nějak přibývá sbírka LP a musím je taky vyčistit, tak jsem domluvil tuto pračku Okki Nokki.
Tímto bych vám chtěl představit můj nejnovější přírůstek ve studiu a to je asi nejlevnější, ale s elektrickým pohonem pračka LP desek holandské firmy OKKI NOKKI. Tato firma prodává své pračky již více než 10 let a jsou mezi audiofily pro svou cenu velmi vyhledávané, poněvadž zvládají stejné funkce jako pračky i za
dvojnásobnou cenu. V balení jsou i dvě lahvičky s čistící kapalinou, která po zředění s destilovanou vodou má obsah 1litr. A tato náhradní lahvička přijde na 200 Kč, takže praní je opravdu velmi levné. A tak to vypadá:
Obrázek
ObrázekObrázek

PavelN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PavelN » 03 črc 2009 06:59

pěkná pračka. Taky bych pračku potřeboval. Za kolik bude k mání?

PavelN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PavelN » 03 črc 2009 07:13

Zde je krásně vidět, jak pračka funguje

http://www.youtube.com/watch?v=6p9Q-zxFKR0

Rowing
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rowing » 03 črc 2009 07:21

Podle fotek je na 99% jisté, že tato pračka se dělá ve stejné budově, jako Clearaudio SmartMatrix.
Stejné ovládání na čele pračky, stejné odsávací raménko. Je trochu jiná krabice.
Podle mě budou i střeva identické - motor a vývěva.
Pan Suchy si pračky u nich asi nechává dělat, jako obdobně spoustu jiných věcí jinde.

Nicméně SmartMatrix i přes pravděpodobně vyšší cenu se mi osobně finálním provedením líbí trochu víc. Např. integrovaný odklápěcí plexi kryt.
Funkčně ale budou naprosto stejné.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul » 03 črc 2009 08:28

Funkčně to je zcela určitě naprosto shodné. Rozdíl je akorát v ceně. A ta je u této poloviční proti té Clearaudio.

PavelN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PavelN » 03 črc 2009 08:34

Na netu jsem našel cenu 360 liber. Takže by to mohlo vyjít do 10 tis Kč?

Pavel Diok
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Pavel Diok » 03 črc 2009 11:05

Ofi cena pračky je 399 Euro, tak si to přepočtětě kurzem, dnes valuta prodej v průměru asi 26,5 Kč/Eur, takže něco přes 10500 Kč, ale kurz se hýbe, tak jsem dal doporučenku 10990 Kč. Ale nyní jsem dal zaváděcí prázdninovou cenu 8500 Kč. Upozorňuji jen, že taková nebude dlouho. Tady je MOC na všechno včetně příslušenství:

Pračka Okki Nokki se dvěma lahvičkami koncentrátu 10990
Dřevěná stěrka 275
Stěrka z kozích chlupů 415 Ta je super na vyšťárání bordelu z desky než to začnete prát
Náhradní sametové proužky – 3 ks 275
Čistící kapalina – koncentrát na 1 litr kapaliny 200
Odsávací trubka standardní 990
Odsávací trubka pro 10 palcové desky 990
Odsávací trubka pro 7 palcové desky 990
Akrylový kryt pračky 2750
Klamp na LP desky z ebenového dřeva 7990

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul » 12 črc 2009 09:59

Provedl jsem upgrade mých kablů Oyaide FTVS-910. Původní konektory Furutech jsem vyměnil za konektory Oyaide Focus 1. Tyto, podle mě jednoznačně nejlepší XLR konektory na světě jsou opravdu výborné. Má to bajonetovou pojistku proti vypadnutí konektoru. Takže při jakékoli manipulci i s přístroji kabel nikdy nevypadne. Je i myšleno na to, že konektory budou za provozu přístrojů vytaženy a zastrčeny. Dutinka v XLR konektoru pinu GND je blíž k okraji než ostatní. Tudíž prvně je připojeno GND přístroje a až poté +/-. Nedochází k lupancům a nebezpečným stavům i pro přístroje. Jsou mohutné, těžké a monstrózně provedené. Pracuje se s tím naprosto bez problémů.

Konstrukce je tedy špičková a to se nikde jinde nevidí. Tedy já na nic podobného nikde nenarazil. Mají jedinou nevýhodu. Jsou drahé. Já bych již ale nevolil nic jiného. Stojí to za to.

Jak jsem psal vedle, tak jsem dostal zaječí úmysly a chtěl jsem prchnout ke kabelům Kraut. Ovšem po řádném porovnání a přehazvaní na špičkovém aparátu(Ne mém!) jsem si opravdu jistý, že zůstanu u kabelu Oyaide FTVS-910. Ten Passion+ je kabel, který na první poslech hraje všeho víc a člověk ihned reaguje tak, že toto musí mít doma(Bum cink). Ovšem po dlouhodobém poslechu a zkoušení vím určitě, že tento FTVS-910 je lepší.

Obrázek
Obrázek

mafo22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafo22 » 13 črc 2009 23:28

*jupi*

este mi povedz, ze si mal problem s vypadavanim XLR konektorov pocas pocuvania alebo tieto konektory vylepsili zvuk :))
ale urcite je to pekne a prijemne na dotyk hlavne po roku ked na to pada prach, v kazdom pripade dobra kupa nech to stoji co to stoji.

*offtopic*

Odpovědět