Petr 5 - Naim Studio

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Odpovědět
Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5 » 30 říj 2010 10:12

Lachim : máš pravdu , žulové desky jak popisuješ mají taky velký přínos , ve starém jsem je zkoušel , ale taky to má své pro a proti , ale tam byla opravdu velmi kvalitní podlaha , která byla téměř jako ta žula :)proto chci vyzkoušet ten Travertin , který by měl část energie i absorbovat, je totiž mírně porovitý , časem to vyzkouším...

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 02 říj 2011 15:55

Vážení čtenáři zdejšího fóra,

dovolte mě, abych Vás informoval ohledně vytsupování mé osoby na zdejším foru.

Od 1.7.2011 jsem se stal oficiálním prodejcem těchto značek :
Naim Audio, Spendor, Proac.

Obrázek

Všichni kdo mě znají, ví, že Naim Audio, byla pro mě vždycky srdeční záležitost a již řadu let jsem prošel pečlivým vývojem a aktualizováním téměř celou řadou výrobků této anglické High-endové firmy. Dostával jsem průběžně ohlasy od Vás, čtenářů, mnohdy i s jiných koutů republiky s požadavkem a možností si komponenty Naimů poslechnout u mě doma, nicméně vlastnil jsem vždy pouze jednu řadu. Nakonec někteří z Vás zůstali po poslechu sestavy Naim tak překvapeni, že po vzájemné dohodě koupili komponenty od dodavetele v Praze(na mé doporučení)
Proto přišla nabídka a já ji s radostí přijal.
Vyřídil jsem si živnostenské oprávnění, pořídil základní sortiment výrobků a vzhůru do práce.
Jelikož toto podnikání není mou hlavní výdělečnou činností, nejsem tlačen do různých množstevních kvót a proto si mohu zachovat svou původní tvář, kdy nebudu muset za každou cenu tlačit mnou nabízené výrobky, rozhodl jsem se že tuto činnost budu vykonávat s domova. Obětoval jsem tedy jednu poslechovou místnost, kde budu prezentovat veškeré výrobky. Časem, pokud bude potřeba mohu obsadit ještě jednu větší.

Především se chci zaměřit na celou výrobkovou sérii fa Naim Audio, která bude v nabízeném sortimentu klíčová a taktéž mám k této značce největší důvěru. Reprosoustavy Spendor a Proac je pro doplnění výrobkového programu, ale tímto bych nechtěl jejich kvalitu snižovat. Časem možná rozšířím portfólio i o jiné značky.
Jsem však zastáncem, věnovat se raději menšímu počtu nabízených značek, ale nabídnout tak vetší množství komponentů k prezentaci a zajistit tak větší servis. Proto se budu vždy snažit, aby si případný zákazník mohl nabízené komponenty poslechnout a seznámit se s nimi osobně.

Chtěl bych zákazníkům nabídnout především individuální přístup, s možností nejen poslechu tady u mě v domácím studiu, ale především Vám komponenty mohu předvést u Vás doma, nainstalovat je tak, aby vynikly jejich kvality a samozřejmostí by mělo být i zapůjčení na pár dní, aby se zákazník přesvědčil o kvalitách a pak si zboží případně zakoupil. Taktéž mohu pomoci s instalací reprosoustav ve Vaši poslechové místnosti, čí obýváku a nabídnout tak základní poradenství ohledně problematiky poslechové místnosti.

Veškeré info budu sdělovat prostřednictvím mých nových webových stránek

http://www.naimstudio.cz

a samozřejmě chci také informovat všechny čtenáře o změnách ve studiu prostřednictvím zdejšího fóra – ve vlastním vlákně, nebo o jednotlivých novinkách v samostatných vláknech Naim Audio apod.

Tímto si Vás dovoluji pozvat, všechny nadšence našeho krásného koníčka k poslechu do malého studia, kde budete mít možnost se seznámit, především s mnohými výrobky od fa. Naim Audio a dalšího dováženého sortimentu.

Mým hlavním cílem je : ŠŤASTNÝ A USMĚVAVÝ MAJITEL SESTAVY NAIM ;)

Budu se na Vás těšit.

S přátelským pozdravem Petr Svoboda

Autorizovaný prodejce Naim audio, Spendor, Proac.
tel: +420 777 601 851
http://www.naimstudio.cz
e-mail : naimaudio@seznam.cz

palinoch
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palinoch » 02 říj 2011 16:11

Pekny pribeh, hlavne prve fotky. Vsetko podriadit hudbe okrem TV *2thumbsup*

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 18 říj 2011 20:56

Vážení čtenáří zdejšího fóra ;)
Touto cestou bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří se rozhodli využít mých služeb, nečekal jsem takový zájem o mé služby, které nabízím a jsem za to velmi rád, protože mě tato nová etapa mého života velice baví a velice mě také naplňuje, proto jsem se rozhodnul, že budu své služby dále rozvíjet a snažit se maximálně vycházet vstříc novým a novým zákazníkům, potažmo požadavkům.

Novinky ze studia :

Tento víkend proběhla instalace referenčního předzesilovače Naim NAC 552 :
Zajímavostí tohoto přezesilovače je, jak je u Naimu zvykem, úplné rozdělení napájecí části do samostatné krabice.
Velice mě překvapila váha předzesilovač NAC 552 - 13 Kg + napájecí část NAPS 552 - 14 Kg což je úctyhodných 27 Kg za předzesilovač.
Analogové části předzesilovače jsou napájeny velkým Burndly kabelem, který obsahuje 16 samostatných pinů.
Ovládací sekce s knoflíky a digitálními obvody zajištúje další samostatný kabel pětikolík, opět napájený odděleně.
Další velkou zajímavostí je, že všechny desky plošných spojů uvnitř přístroje jsou položeny na subtilních mosazných deskách, které jsou zároveň odpruženy a odolávají tak případným vibracím.
Důležíté upozornění : každá deska je zespodu upevněna jedním šroubem, čili 4 šrouby,které zajištˇují po dobu přepravy stabilitu.
Před samotným zprovozněním přístroje je potřeba všechny tyto šrouby uvolnit a pak už jen zapojit do el. sítě.
Napájecí zdroj NAC 552 PS obsahuje 800VA torojidní transformátor, který by v klidu mohl napájet 300W nebo 400W zesilovač !!!

Zde připojuji nějaké foto z instalace :

Nac 552 zabalen v krabici, včetně silového kabelu Powerline + ovládače R-com, který je celokovový a prosvětlené knoflíky reagují jen na pohyb. Toto vše je součásti balení tohoto přístroje.
Obrázek

Zde pohled zepředu, foto použito s firemních stránek.
Obrázek

Zde foto ze studia pohled shora :
byl jsem velmi překvapen zpracováním celé krabice (škrábaný povrch )
Obrázek

zadní panel :
Obrázek

Ke zvuku mohu napsat jen to, že dle mého názoru odpovídá jeho ceně a mohu s čistým svědomím říci, že to byl zatím pro mě nejlepší zvuk v domácích podmínkách, jaký jsem kdy slyšel. Snad si jej někdy pořídím, je to můj další sen ^:)^

Mezi další novinky ze studia patří instalace nejvyššího modelu NAIM Supernait s cenou 79.980, který má v sobě zabudovaný převodník a zakoupením tohoto přístroje se může stát pro někoho dostupnější variantou, protože stačí jej propojit s téměř jakoukoliv mechanikou a můžete tak ušetřit nákldy za cd přehrávač.
Přijděte si porovnat kvality tohoto poctivého Anglána s menším bratříčkem Naim XS, který je trvale k dispozici.
int. zesilovač Naim Supernait
Důležité upozorňení : Předváděcí akce modelu Supernait je časově omezená, možnost poslechu je pouze do konce tohoto měsíce !!!

Dále trvale k dispozici :
Samostatný napájecí zdroj Flatcap XS, který může současně napájet dva komponenty Naimu, cd přehrávač + int. zesilovač (předzesilovač) a tímto zabijete dvě mouchy jednou ranou. Flatcapem je možné napájet téměř všechny modely int.zesilovačů a předzesilovaču Naim. a docílit tak lepší lokalizaci nástrojů v prostorové scéně, celkové zpřesnění basů a vyšší rozlišení ve středovém a vyšším pásmu se zachováním neutrality.

Zde reálné foto ze studia všech modelů Naim : Supernait se nachází na zemi , vlevo úplně vespod.

Obrázek

Nyní foto i repro Spendor A5, které jsou trvale k poslechu.

Obrázek

Co dalšího připravuji ?

Začátkem listopadu instalace podlahových reprosoustav Proac D18, které získaly řadu ocenění jako nejlepší reprosoustava do 3000 liber ve světě a náramně se hodí k Naimu.

Zde foto z webu, později doplňím reálné foto :

Obrázek

Již předem se těším na Vaši návštěvu,
s pozdravem Petr Svoboda - Naim Studio

DRVOŠTĚP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DRVOŠTĚP » 19 říj 2011 21:55

Ahoj,moc pěkný.Co je to za podložky pod repro?Složení,materiál ,cena?Díky za odpověď

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 16 lis 2011 21:06

DRVOŠTĚP píše:Ahoj,moc pěkný.Co je to za podložky pod repro?Složení,materiál ,cena?Díky za odpověď

Dobrý den, bohužel foto Proac není s mé poslechovky, použil jsem materiál s webu, někdo si to zřejmě udělěl dle svých představ.

Já používám jako podložku mramor.

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 16 lis 2011 21:07

Novinky z Naim Studia :

Zrovna před chvíli jsem vybalil z přepravních krabic nové reprosoustavy ProAc Response D18, které získaly v roce 2010 ocenění jako nejlepší reprosoustava roku v Anglii v cenové ralaci do 3000 liber.:

Obrázek

Zde foto z instalace :

perfektně zpracované hroty :

http://desmond.imageshack.us/Himg38/sca ... res=medium

a konečně foto z poslechové místnosti :

http://desmond.imageshack.us/Himg20/sca ... res=medium

Již po první poslechové hodině provozu mohu s čistým svědomím říci, že se mě zvukový projev velmi líbí a již začínám tušit, proč získaly tyto reprosoustavy spoustu ohlasů a ocenění.
Tento pár zde zůstane natrvalo ;)
Testy v češtině jsou na mých webových stránkách, časem doplním i testy ze zahraničí.

Prosím všechny zájemce a není jich málo, kteří chtějí tyto reprosoustavy slyšet na vlastní uši, aby mě kontaktovali ohledně termínu.
Upozorňuji, že většinou 14 dní dopředu mám již plný harmonogram ;)

S pozdravem Petr Svoboda Naim Studio.

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 10 pro 2011 07:29

Novinky : Aktualizace všech ceníků, převážně Naim Audio + doplněno o další sortiment.

Více info na mém webu :

http://www.naimstudio.cz/

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 06 bře 2012 21:30

Novinky z Naim Studia :

Od 1.3.2012 Zahájen autorizovaný prodej kabelů NORDOST.

Obrázek

Je mě velkým potešením představit v mém studiu světoznámou firmu Nordost, která se zabývá již řadu let výrobou špičkové kabeláže a právem se řadí mezi nejuznávanější firmy ve svém oboru. NORDOST jsem si vybral po dlouhodobých testech různých kabelů v mém vlastním systému.

V první fázi se úzce soustředím na reproduktorové kabely, poté budu postupně nabídku rozšiřovat o signálové i sítˇové kabely. Již nyní mám zde první demo vzorek extrémně zajímavého modelu 2TYR( reprokabel) a další vzorky reprokabelů nové série NORSE 2 jsou již na cestě. Trvavle zde budu mít k poslechu 2,5 m sety reproduktorových kabelů modelové série Heimdall 2, Frey 2 a Tyr 2 + 1 ks demo kabelu ze série Leif- model Purple Flare.
Dále sítˇové kabely série Blue Heaven a jiné.
Zmíněný Tyr 2 jsem si vybral jako etalón do mé sestavy. Velice mě zaujal zvukový přínos tohoto kabelu v mé sestavě.
Nová série s označením NORDOST - NORSE 2, si právě letos v únoru odbyla premiéru na výstavě CES 2012 v Las Vegas. Tato velice oblíbená modelová série měla při vývoji za cíl, znovu posunout kvality této kabeláže na vyšší úroveň, proto jsem velmi rád, že zahajuji prodej této firmy právě v tomto období.
Na závěr dobrá zpráva pro milovníky značky Naim - Od série NORSE a výše lze všechny signálové kabely osadit konektory v pětikolíkovém provedení :)

Taktéž si dovoluji upozornit na mimořádný výprodej kabelů NORDOST původní série NORSE za vyjímečných cenových podmínek, které jsou platné pouze do vyprodání zásob. Pro více info mě můžete kontaktovat.
Více info naleznete taktéž na mém webu a dále mohu poskytnout bližší informace na blížící se výstavě High-end Praha, která se konná ve dnech 10. a 11. března 2012. (24 patro - salónek Coctail Lounge) kde budu po oba dny působit :)

S pozdravem Petr Svoboda.

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 08 dub 2012 07:35

Hlásím, že dorazili avízovaní NORDOST plazi z USA :

Jedná se o :
reproduktorové sety 2,5 m : 2 Tyr, 2 Frey, 2 Heimdall, Purple Flare 3 m.
sítˇové kabely: Blue Heaven a nově taky Frey 2.

Obrázek

Power Cord Frey 2(novinka) :
Obrázek

Zde ještě NORDOST jumper propojky, využil jsem je pro propojení u mých repro WIlson Benesch C 60, propojení triwiringové sekce
zde foto :

Obrázek

O zvukovém přínosu této bižutérie se můžete přijít přesvědčit sami ;) Myslím, že jsem systém zase posunul o kus dále....

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 10 čer 2012 09:29

Jsou to teprve 3 měsíce, co jsem se stal autorizovaným prodejcem produktů zn NORDOST a dnes přicházím s další novinou v Naim studiu :

Od 1.6.2012 jsem rozšířil mé portfólio o značku Dynaudio.

Obrázek

•Spojení reprosoustav Dynaudio s komponenty Naim je již řadu let osvědčenou kombinací, kterou si pochvaluje vícero klientů, proto jsem velice rád, že mohu toto spojení trvale prezentovat v prostorách mého studia.
•Mnohé si budete moci poslechnout v prostorách Naim studia, již nyní jsou zde zastoupeny první 3 páry a jedná se o tyto modely:
•Dynaudio Contour S1.4. (včetně firemních stojanů Stand 4)
•Dynaudio Excite X32
•Dynaudio Excite X 12 (včetně firemních stojanů Stand 3)
•Postupně budu doplňovat i s jiných modelových řad
•Velice rád Vás přivítám v prostorách mého studia, abyste se na vlastní uši přesvědčili o kvalitách této značky, proto mě neváhejte kontaktovat pro možnost poslechu.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Více info naleznete na mém webu.

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 11 zář 2012 18:49

Novinky z Naim studia :

Instalace reprosoustav Spendor A6 + kompletní série Naim řady XS trvale k poslechu.

Sestava Naim řady XS je téměř nejdostupnější a zároveň velice oblíbená série pro spoustu stále přibývajících spokojených posluchačů na celém světě. Vyniká perfektním poměrem- výkon - cena a samozřejmě zvuku. Tuto sérii složenou z cd přehrávače Naim CD5XS + zesilovače NAIT XS + streamer ND 5XS + napájecím zdrojem Flatcap 2 XS - propojenou kabeláží Nordost můžete kdykoliv slyšet ve studiu nejen na reprosoustavách Spendor, ale také ProAc, nebo Dynaudio.

foto ze studia :

Obrázek

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 27 říj 2012 10:39

Od 1.10.2012 znovu rozšířeno mé portfólio o výrobky Portugalské firmy Vicoustic.
Obrázek

Vicoustic je jedna z nejrychleji se rozvíjejících firem působících na poli výroby a distribuce akustických izolačních materiálů, která nabízí celou řadu inovativních produktů i služeb, s cílem hledat stále nové a dokonalejší výsledky. Výrobky značky Vicoustic zaručují dokonalou funkčnost, nabízí revoluční design a zároveň splňují nejpřísnější bezpečnostní předpisy pro hořlavost používaných materiálů.

V mém studiu budou použity nejpopulárnější modely.

Myšlenka distribuce této velmi populární značky se mě rodila v hlavě již delší dobu, protože nejen v mém poslechovém studiu, ale taktéž u většiny mých zákazníků vzniká potřeba řešit poslechový prostor a tímto způsobem lze akustikou poslechové místnosti vyřešit jednou pro vždy. Připomínat, že akustika poslechové místnosti je jedna s nejdůležitějších vlastností kvalitního poslechu snad není třeba.
Pro více info mě neváhejte kontaktovat, ceník bude průběžně aktualizován.
Zde foto z mnoha instalací po celém světě :

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

nejpopulárnější modely :

Vari Bass - Premium Line Basstrap (2ks)

Obrázek

Řešení problémů v nízkofrekvenční části zvukového spektra je jedním z nejtěžších problémů. Řešení basových pastí musí být vždy navrženo pro konkrétní prostor, je většinou drahé a náročné na prostor a není flexibilní, pokud dochází ke změnám v prostoru (nábytek, poslech….)
Vari Bass je vyhledáván právě díky své flexibilitě. Rezonanční kmitočet se dá nastavit pouhým vytažením jádra vyrobeného z akustické pěny, takže můžete reagovat na změny v prostoru i poslechu. Pro základní nastavení vám pomůže stupnice, která je v rozsahu 50Hz až 100Hz. I rozměrově si tato basová past najde místo ve vašem studiu, nebo poslechové místnosti.

Samozřejmostí jsou i tři barevné varianty bílá, černá a třešeň.

Doporučený počet jednotek v závislosti na m2: 7 - 11 m2 - 4 ks (2 Box)11 - 16 m2 - 6 ks (3 Box)16 - 22 m2 - 8 ks (4 Box)

MultiFuser DC2 WHITE - Difuzní panel, 6ks

Obrázek
Jedná se dvourozměrný difuzní panel, který je určený pro montáž na strop nebo stěny. Odrazivost je ve vertikální i horizontální rovině. Pracovní rozsah na vysokých frekvencích přináší rozjasnění a vetší konkrétnost zvukového pole. Je vyroben z vysoce kvalitního pěnového polystyrenu (EPS). DC2 není zajímavý jen kvůli efektivnímu řešení akusticky problematických místa, ale také atraktivním designem, který zapadne do jakékoliv místnosti.

Klíčové vlastnosti: Efektivní difuze, Jednoduchá instalace, možnost barvení vodou-ředitelnými barvami, balení po 6 kusech v krabici.
Aplikace: Nahrávací a postprodukční studia, rádia, poslechové místnosti, konferenční místnosti….

Poly Wood Fuser - Difuzní panel, 6ks

Obrázek
Vytvoření účinného a kontrolovaného šíření zvukové vlny v rámci určité frekvence je vždy jedním z nevětších výzev, kterým čelíme při vytváření akustického návrhu. Vicoustic je hrdý na to že se mu podařilo vytvořit speciálně konstruovaný panel – založený na optimální křivce a vytvářená tzv. eliptickou difuzí, která účinně rozptýlí nechtěné frekvence.
Sololitová eliptická membrána s kontrolovanou hustotou, umožňuje nekonečné rozšiřování řetězce, který rozdělí stojaté vlnění na přímé a odražené vlny. Pracovní rozsah mezi 300HZ a 12kHz.
Akustická pěna uvnitř difuzoru zároveň působí jako absorbér pro střední frekvence.

Wave Wood Cherry - Absorpční panel, 10ks, 3.6m2

Obrázek
Panely representují jedno z nejlepších řešení při problému z akustikou, které firma Vicoustic nabízí. Jedná se o ideální volbu pro toho kdo hledá při plné kontrole vyvážený a přirozeným zvuk i při vyšších hlasitostech poslechu.
ARCS Absorption and Reflection Control System - jedná se o akustický model pro výzkum používaný firmou Vcoustic při vývoji panelů se spojenými difúzními a absorpčními vlastnostmi.
Díky tomuto výzkumu spojuje polyuretanový podklad a dřevo při použití nelineární posloupnosti dutin a zachování výjimečného designu. Systém využívá optimálního vyvážení mezi absorpční zónou a povrchu pro odraz.
Aplikace
Nahrávací a vysílací místnosti, Postprodukční studia, Posluchárny, Konferenční místnosti….

Všechny tyto akustické panely naleznete v mém studiu!
Ceníky jsou již dostupné na mém webu.

Pro více info ohledně panelů mě neváhejte kontaktovat.

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 27 říj 2012 10:41

Obrázek

Už je to tady!!! (konečně jsem se dočkal), v následujících 3 týdnech proběhne v Naim studiu prezentace referenčního streameru od Naimu NDS + napájecí zdroj PS 555 (DR).

Je to revoluční krok vpřed v oboru Highend audio.

Je mě velkým potěšením, že budu moci premiérově v České republice představit tento vyjímečný přístroj, který by měl sesadit z trůnu cd přehrávače.

Ovládací komfort bude zajištˇovat iPad nové generace.

Předváděcí sestava :

Naim NDS + PS 555 (DR)
Naim předzesilovač NAC 252 + ext.napájecí zdroj SUPERCAP (DR) taktéž premiéra.
koncový zesilovač Naim NAP 300 s externím napájením NAPS 300.
reprosoustavy Wilson Benesch A.C.T. C60
kabeláž NORDOST Valhalla + TYR 2.

Přijdˇte se přesvědčit na vlastní uši, zda-li tato technologie splňuje Vaše očekávání.

Pro návštěvu je potřeba se dopředu objednat, pro více info mě kontaktujte.
Akce je omezena do 17.11.2012 !

Zde základní info :

Váha streameru NDS + PS 555 (DR) 14 kg + 15,7 kg = bezmála 30 kg ! Za to by se nemusel stydět lecjaký zesilovač.
Doporučená cena tohoto komba 390.000,-Kč.

•UPnP-enabled to stream audio files from any hard disk server such as HDX or UnitiServe, network attached storage (NAS) or laptop/computer via the home network
•vTuner 5* full service internet radio
•Front-panel USB port for replay of MP3 player and USB-stored audio
•Three 24bit/192kHz-capable S/PDIF inputs for external digital sources
•Multiple intuitive control interfaces: front panel, remote control handset and n-Stream iPad, iPhone and iPod Touch control app
•Internal architecture for high-resolution playback of audio up to 24bit/192kHz over the network
•Ethernet and Wi-Fi network connectivity
•Streams/plays WAV, FLAC, ALAC, AIFF, AAC, Windows Media-formatted content, Ogg Vorbis and MP3 files from any suitable UPnP™ device or USB-connected storage device
•Gapless playback available on all lossless file formats and some lossy formats (exc Ogg Vorbis and Windows Media-formatted content)
•Digital output on 75Ω BNC connector
•Switchable DIN/RCA Analogue outputs
•Isolation cans house streaming module, DSP power supply and DACs preventing noise transference to other boards
•Suspension isolation system for analogue two layer and digital 6 layer board - provides a mechanical resonance below the audible range at 4Hz
•Wired remote in
•Wired remote out for preamplifier volume control and input switching, also for CD player and DAC control
•No internal power supply to minimise noise and interference
•External power supply required. Compatible with XP5 XS, XPS or 555 PS power supplies (two Burndy interconnects required for use with 555 PS)
•USB mini-b connector for software upgrades
•SHARC 40-bit DSP for jitter removal and Naim oversampling
•Naim proprietary 16 times oversampling and digital filtering
•Optical/galvanic isolation of all key elements
•Ground selector switch for optimum performance
•High quality Burr Brown PCM1704 precision laser-trimmed sign-magnitude ladder DACs
•Naim reference non-magnetic, low-resonance low microphony case
•OLED display for high contrast and easy visibility

Budu se na Vás těšit,

s pozdravem Petr Svoboda.

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 24 pro 2012 11:00

Obrázek

Odpovědět