Petr 5 - Naim Studio

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Odpovědět
Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Petr 5 - Naim Studio

Příspěvek od Petr 5 » 30 kvě 2017 05:51

lachim

Kdo mě zná, ví, že při výběru značky či konkrétního modelu do studia vždy rozhoduje při výběru jen zvukový projev a s tím souvisí to, aby společně s komponenty tvořily harmonický celek. Např. spojení KEF- NAIM-NORDOST jej jistě vytváří. Je však otázkou, které konkrétní modely se k sobě napasují a na to se já celá léta specializuji. Taktéž větší kousky prezentuji přímo u zákazníka, aby nekupoval zajíce v pytli :)

ANO studio začíná být zaplněno(část je ve skladu) a tak to má být, snažím se prezentovat značky tím způsobem, abych tady měl co největší výběr modelů s portfolia.
Vždy mě udivuje, když se někdo snaží prezentovat firmu a nemá ani jeden model k předvedení....

Přeji hezký den

Petr.

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri » 30 kvě 2017 10:41

Petr 5

mně se líbí právě ta možnost si porovnat zvuk koaxiálního měniče KEF proti dražším TAD což umožní zájemcům si ověřit zda je pro ně podstatné si připlatit. *thumbs up* Já osobně bych se moc těšil na srovnání KEF Reference1 (cca 250tis) proti TAD CE1 (cca 500tis) - obě soustavy se mi moc líbili ale nebyla možnost je porovnat napřímo ve stejné sestavě.

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 30 kvě 2017 14:40

Jiri
Ano. Myslel jsem, ze to je ten duvod, proc si petr vybral prave Kef.
To je v jeho poslechovce velmi zajimava moznost srovnani.
Jak takovou koncepci zvladli frantici a jak japonci.
Napis nam sem o zazitku / srovnani nejaky clanek, prosim

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 24 zář 2017 14:08

Obrázek

Nejoblíbenější model Harbeth Super HL5 plus  a Harbeth P3ESR jsou trvale naistalované ve studiu.
Ochutnejte kouzlo britských ostrovů a přijďte si je poslechnout.

S pozdravem Petr Svoboda.

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 28 říj 2017 16:15

KEF REFERENCE 5 nainstalované ve studiu.

Obrázek

Ve studiu máme trvale nainstalováné špičkové reprosoustavy KEF REFERENCE 5. V blízké době, je bude moci spatřit také v provedení Luxury gloss rosewood.

V případě zájmu si budete moci tyto reprosoustavy kdykoliv poslechnout.

Minulý měsíc byla publikována nová recenze v prestižním časopise STEREOPHILE : https://www.stereophile.com/content/kef ... oudspeaker

Objednejte se na poslech již nyní.

Zároveň si dovoluji upozornit na zajímavé produkty v našem BAZARU : kabely Nordost či přístroje Naim viz nový web https://www.amarockstudio.cz/

Petr 5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Petr 5 » 14 led 2018 09:41

Naim ATOM z inovované série Uniti konečně k poslechu.
Obrázek

Velmi oblíbený all in one streamer a integrovaný zesilovač Naim ATOM je konečně k poslechu.
Na cestě je taktéž jeden z prvních ks do České republiky Naim STAR s cd mechanikou Teac.
Vyhledávání a poslouchání hudby z internetu prostřednictvím služby např. TIDAL, SPOTIFY, řízení pomocí aplikace v telefonu, toť vše, co je potřeba k provozu této kompaktní high-endové jednotky. Plná konektivita, streaming, poslech internetových rádií, výrazný kvalitativní posun při rozšíření o externí napájecí jednotky nebo koncové stupně NAIM, není toho málo, co tento všeuměl nabízí. Přístroj máme trvale k předvedení a rovněž skladem.

Základní parametry :

2 x 40 W / 8 Ohm
Audio vstupy 2x optický TOSLink (až 24bit/96kHz), 1x koaxiální RCA (až 24bit/192kHz, DoP 64Fs), 1x RCA, 2x USB Typ A (přední a zadní panel)
Audio výstupy: 1x Stereo pro koncový zesilovač, 1x RCA výstup pro subwoofer, 1x 3.5mm sluchátkový Jack
hmotnost netto: 7.00 kg
rozměry produktu: 95 x 245 x 265 mm

Objednejte se na poslech a posuďte sami, jak zní kompaktní zařízení, které se hrdě hlásí k naší konstrukční škole.
Rádi Vám přístroj předvedeme s reprosoustavami KEF, HARBETH, SPENDOR, případně je možné si přístroj zapůjčit a otestovat ve Vašem domácím systému.
Obrázek

Více info na www.amarockstudio.cz

Odpovědět