Poslechové studio v Praze a Brně

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
zabiny007
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslechové studio v Praze a Brně

Příspěvek od zabiny007 » 14 lis 2017 22:57

Vím, že je něco v pasáži EGAP, pak ve Vinohradském pavilonu a pak v Černé růži, ale ti se tuším odstěhovali... určitě jich bude více, ale nechce se mi to hledat - to poradí někdo z Prahy nebo google. Každopádně netuším, zda je zrovna v těchto prostorech akce realizovatelná, to prozradí až osobní prohlídka. Navíc je potřeba mít na paměti, že to jsou všechno komerční prostory, takže je potřeba počítat s nájmem...
Mimochodem - už jste někdy v nějakém takovém studiu byla? Doporučuji zagooglit a 2-3 namátkou navštívit. Většinou jsou to totiž malé krcálky, zaskládané technikou a s možností společného poslechu tak 2-3 lidí, v těch velkoryseji dimenzovaných i 10. Ale 50??? *taktone*

Ale úplně na začátku je nutné si sepsat požadavky, co by měl v ideálním případě prostor pro takovouto akci splňovat... Já jsem naznačil jen některé proměnné, ale těch je více - když zapřemýšlíte, určitě na další dojdete.. Např. zmínila jste nový požadavek "něco zahrajeme" - to podle mne v reálu většiny studií znamená "zabereme všechen volný prostor". Anebo jak s dopravou? Je poteřba dostupnost MHD, metra? Nebo přijedou autem? A budou mít kde zaparkovat? Atd atd atd...

A když půjdu úplně na začátek vašeho problému, budu se ptát: Co má být cílem takové akce? Kdo je vlastně cílová skupina?

To, že je úplně nejlepší toto svěřit zkušeným profesionálům vám říkat ani nebudu, to asi tušíte.
Přeji dobrou volbu, trochu toho štěstíčka a hurá na google a pak na local scouting :-)

to DANK
- jeń doufám, že nemáš v plánu čističku ozvučit, na to by nestačily ani Canton REF1 s dvěma bimotore :D :D :D
- mimochodem - pronájem hlavního sálu čističky s příslušenstvím (= parkoviště, toalety, topení atd) je hodně nákladný. Ale dalo by se to udělat dole v podzemí, to by mělo hezkou atmosféru a vyšlo by to levněji. ;-)

JulieJ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JulieJ » 14 lis 2017 23:18

@Dank- díky, zavolám Vám.

JulieJ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JulieJ » 14 lis 2017 23:20

@Zabiny007 - díky za všechny podněty, moc to oceňuju. ;)

LONG PLAY audio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LONG PLAY audio » 15 lis 2017 15:32

To zabiny 007
Ve Staré Čistírně je spousta menších prostor, které se dají ozvučit.
Občas s nimi spolupracuji, takže to mám zmapovaný.
Ceny se právě odvíjí od konkrétních prostor, to jde ale mimo mě.
LONG PLAY audio

Odpovědět