PRO DVD STUDIO / Brno

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Odpovědět
daliborr
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

PRO DVD STUDIO / Brno

Příspěvek od daliborr » 06 pro 2008 16:31

Potřeboval jsem si poslechnout a ohmatat reproduktorové soustavy Wharfedale opus 2 1. Poslech těchto reprobeden nabízí v Brně PRO DVD STUDIO.
http://www.prodvd.cz Pan Ing. Martin Bocián. Předem jsem si domluvil návštěvu ,vzal nějaké cd a vyrazil do Brna. Následovalo příjemné přivítání a potom poslouchání a přepínání reprobeden.Reprobedny Wharfedale opus 2 1 hrály přes zesilovač Audionet. Druhé reprobedny Wharfedale DIAMOND 9.5.Ty hrály přes zesilovač Cambridge. Pan Bocian měl se mnou trpělivost a přepojoval repro. Strávil jsem tam s velkou spokojeností 45minut . Sehnal jsem tam dokonce časopis Highend který v Olomouci nikde není.

hans
Kontaktovat uživatele:

Re: PRO DVD STUDIO / Brno

Příspěvek od hans » 15 lis 2012 12:27

Byl jsem v tomto studiu nakoupit kabelaz k reproduktorum, nemel jsem zrovna mluvici naladu (jako zacatecnik v audiu jsem nechtel vypadat jako blbec s nejakou blbou otazkou) ale pan majitel me srdecne privital, dal mi vse co jsem si obednal. Ze studia jsem mel prijemny pocit a to stejne i z majitele. Pokud jde o me nebudu mit zadny problem se tam vratit.

Seeker
Kontaktovat uživatele:

Re: PRO DVD STUDIO / Brno

Příspěvek od Seeker » 26 lis 2012 11:26

Mohu potvrdit; celková ochota i trpělivost majitele studia, žádné vnucování názorů typu "co mám ve studiu to je nej..." nebo "jenom já jsem ten guru, který Vám (audiofilnímu analfabetovi) řekne co a jak je nejlepší...".
V klidu si prostě jen posloucháte a konfrontační prezentace více beden není žádný problém. Jedno z nejlepších a nejpohodovějších studií.

Odpovědět