SROLL

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
Bery
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: SROLL

Příspěvek od Bery » 06 bře 2018 13:09

Fidas píše:
06 bře 2018 12:34
Měl by to předvádět na dostupném zesilovači, tedy na Rhytmu. K čemu by byl sebelepší výsledek s málo dostupným zesilovačem?
Já takovému počínání konstruktéra docela dobře rozumím. Výstava je prostorem pro prezentaci toho nejlepšího, co mohu nabídnout.
A pokud to zákazníka zaujme, zajímá se dále.
...
Navíc Šroll ukazuje, že jeho starý model není nepoužitelně zastaralý, ale naopak s potenciálem upgradovat. Přestože jsem šťastným majitelem Rytmu, Lyricu fandím a mám k němu (od dob toho původního) až nostalgické vzpomínky.
*palec*

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri » 06 bře 2018 13:33

Bery
Myslím, že by se mělo prezentovat to co může výrobce "nabídnout ke koupi" a Lyric mk2 není v čerstvě aktualizovaném letáku výrobce.
V letáku je kompletní systém Sroll prezentovaný jako Rhythm - Epos mk2 - nové Sound Garden - Purity Kapton kabeláž.
Prostě nechápu jak by si někdo měl chtít koupit dostupný Rhythm když ho nebude možné na výstavě slyšet ale může slyšet Lyric mk2 (lepší než Rhythm) ale to zase není možné zakoupit. Podle mě z toho zákazník usoudí, že Rhythm k Sound Garden není odpovídající zesilovač. Rhythm je EXCELENTNÍ zesilovač a ani Epos mk2 není zdroj který by naplno ukázal jeho potenciál.

Opravdu si myslíš, že majitelé původního zesilovače Lyric až teď na výstavě zjistí, že je možné jejich zesilovač upgradovat na mk2? :lol:
Naposledy upravil(a) Jiri dne 06 bře 2018 14:00, celkem upraveno 1 x.

Odar

Příspěvek od Odar » 06 bře 2018 13:42

kychtax píše:
06 bře 2018 12:57
2 Rhythmy do mustku
Zavisi aj od citlivosti. Mozno to nebude nutne.

WaVe_99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WaVe_99 » 06 bře 2018 14:45

Aspon je duvod jit na vystavu :-)

Odar

Příspěvek od Odar » 06 bře 2018 14:47

Ja si radsej precitam report miestnych nadsencov a nasledne dojmy vydelim prislusnym cislom n *sunglases*

Otazne je, ci sa tie "budky" budu aj predavat, alebo to bude zas len jeden z dalsich prototypov prototypu.

Miero
Vybavení

Příspěvek od Miero » 06 bře 2018 14:49

No a ako sa vam paci vzhlad novych Sound Garden? Brali by ste nieco take domov?

Bery
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Bery » 06 bře 2018 16:44

Jiri píše:
06 bře 2018 13:33
Bery
Myslím, že by se mělo prezentovat to co může výrobce "nabídnout ke koupi" a Lyric mk2 není v čerstvě aktualizovaném letáku výrobce.
V letáku je kompletní systém Sroll prezentovaný jako Rhythm - Epos mk2 - nové Sound Garden - Purity Kapton kabeláž.
Prostě nechápu jak by si někdo měl chtít koupit dostupný Rhythm když ho nebude možné na výstavě slyšet ale může slyšet Lyric mk2 (lepší než Rhythm) ale to zase není možné zakoupit. Podle mě z toho zákazník usoudí, že Rhythm k Sound Garden není odpovídající zesilovač. Rhythm je EXCELENTNÍ zesilovač a ani Epos mk2 není zdroj který by naplno ukázal jeho potenciál.

Opravdu si myslíš, že majitelé původního zesilovače Lyric až teď na výstavě zjistí, že je možné jejich zesilovač upgradovat na mk2? :lol:
- Jirko, napsal jsem jen, že pokud chce LŠ prezentovat výkonnější Lyric, rozumím tomu. Možná, pokud si naši diskusi přečte, změní názor. Možná ne a pak mě to smysl dává, jak jsem psal výše ;) .
- Pokud bude mít vystavovatel omezené místo, pak musí z něčeho slevit. Pokud vím, zvukový charakter Lyric/Rhythm je shodný (hlouběji se do toho nechci pouštět), a pak - proč nepředvést to nej, co firma Sroll umí?
- Poslední tvá otázka - odpovídám: I to je možné, ale o tom to přeci není.
- Já Luďkovi fandím. Ať je jakej je, tak zesilovače fakt umí! Jestli se mu povedly i repráky, to si dojedu poslechnout. ;)

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars » 07 bře 2018 07:55

v rámci výstavy bude předvádět LŠ vliv svých kabelů na aparaturu.

Jejich přínos bude předváděn na výstavě v salonku boardroom 7 každý den v 10.00 a dále po jeden a půl hodině. Takže pak v 11.30 13.00 14.30 16.00 a 17.30.

A take bude povídat o předváděných všesměrových reprosoustavách Sound Garden s 12 měniči v každém kanálu, a pokud se to ukáže jako dost slyšitelné v hluku výstavních podmínek, tak přidá i předvádění vlivu filtrace sítě.

Také s sebou přiveze vlastní akustické prvky, na ty se těším také hodně. Třeba se s ním domluvím i na realizaci akustických úprav u mě doma (když je s ostatními akustiky domluva nulová). 😪

😉

V sobotu tam budu asi sedět hoooodně dlouho.

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri » 07 bře 2018 08:58

Znamená to tedy, že LŠ má již dokončený vlastní prototyp filtrace sítě? Min. rok ještě používal pračku od polských Gigawatt.

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars » 07 bře 2018 09:01

Miero píše:
06 bře 2018 14:49
No a ako sa vam paci vzhlad novych Sound Garden? Brali by ste nieco take domov?
Ja bych je bral, ale na muj obyvak jsou velike, Revelly jsou zenou akceptovatelnejsi 😉

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars » 07 bře 2018 09:05

Jiri
Jiri píše:
05 bře 2018 14:01
Fidas píše:
05 bře 2018 12:59
Dá li Bůh, ten filtr bude také ...
Ten filtr byl předběžně slíbený na červenec 2017 ale evidentně Bůh měl jiné priority :lol:
Je to mozne, na to jsem se zatim neptal. Mam od nej doporucenou PP PT15. Ale jestli neco sestrojil? Uvidime v sbotu 😉

zabiny007
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od zabiny007 » 07 bře 2018 09:08

Zesák, zdroj, kabely, filtrace, bedny i akustické prvky...
No, zní to brutálně ambiciózně na malý prostor, kde se moc lidí nevejde... To by chtělo začít psát pořadník, jinak skončím jako vloni, kdy jsem šel třikrát kolem, ale vždy bylo tak narváno, že jsem neměl chuť se cpát dovnitř...

kychtax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kychtax » 07 bře 2018 09:23

Zajdi si tam v patek pres den. Vloni jsem tam byl v patek brzke odpoledne a minimum lidi.
Co jsem se pak bavil s ostatnimi, tak v sobotu pravy opak, jak prijeli prespolni. Dokonce fronty atd..

Fidas
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Fidas » 07 bře 2018 09:45

Tak bedny naprosto hotové. S velkou dávkou čistoty a živosti....jak jsem se dozvěděl.
Je na co se těšit.
A teď jsem si uvědomil, že je to rok, co jsem začal koketovat a doma postupně poslouchat s aparátky od pana Šrolla.

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri » 07 bře 2018 11:23

Odhaduji, že LŠ použil kvalitní měniče (24ks), kvalitní součástky do výhybky (a ta bude zřejmě poměrně komplikovaná) a svoji Kapton vnitřní kabeláž tak jsem zvědavý na výslednou cenu za reprosoustavy. Zase na druhou stranu věřím, že pokud je LŠ už teď s výsledkem spokojený tak to bude ve vhodné místnosti produkovat opravdu špičkový zvuk.

Odpovědět