Studio Eso / Praha 3

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Odpovědět
STUDIO_ESO
Kontaktovat uživatele:

Re: Studio Eso / Praha 3

Příspěvek od STUDIO_ESO » 12 dub 2012 19:08

Jsem zde obecně znám tím, že občas poukážu na rizika nákupu Vintage věcí (V případě že se to i dnes má poslouchat...). Trochu by se mohlo proto zdát, že staré strojky rád nemám. Není to tak. Ani náhodou. Zde dvě rychlá fota z telefonu, dnešní přírůstek do sbírky (Aukro, ale "srdcař"). Kdo z přítomných tyto přístroje pamatuje/měl doma?
Obrázek

Obrázek

Šimko Josef

STUDIO_ESO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od STUDIO_ESO » 26 kvě 2012 12:32

Výprodej QUAD ESL-2905
Vážení přátelé, nabízím zde k prodeji jeden pár QUAD ESL-2905 v provedení "Classic"
Obrázek
http://www.hifi-voice.com/testy-a-recen ... -2905.html

Původní MOC 229 990,-Kč, EX-DEMO v plné záruce 169 000,-Kč, tedy sleva cca 61 000,- Kč.
Jsou vystavené a střídmě provozované, optický i technický stav 1A, záruka plná.

Myslím, že někomu mohou způsobit hodně radosti při poslechu.

Pěkný víkend všem,
Šimko Josef

STUDIO_ESO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od STUDIO_ESO » 29 kvě 2012 19:19

Výprodej XAVIAN MEDITERRANEA:
Obrázek
Nabízím k prodeji EX-DEMO X. Mediterranea v barvě třešeň, tento model skončil a dále již není v nabídce. Záruka plná, 5 let, stav optický i technický 1A. Vystavené, ale opečovávané. Původní cena 149 990,- Kč, sleva 33 000,- - tedy výprodejová MOC 117 000,- Kč. Foto reálného páru zde:
Obrázek
Recenze např. zde:
http://www.positive-feedback.com/Issue4 ... rranea.htm
Reprosoustava je uzavřená a poměrně nenáročná na umístění v prostoru.
Snížená cena SAMOZŘEJMĚ nemá vliv na kvalitu běžných doprovodných služeb jako instalace atd.

S přáním hezkého dne,
Šimko Josef

STUDIO_ESO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od STUDIO_ESO » 31 kvě 2012 17:29

NOVINKA V SORTIMENTU:
SONUS FABER – LIUTO

Obrázek

K předešlým dvěma výprodejům: celá nabídka DEMO modelů je zde:
http://www.studioeso.cz/bazar/index.php ... 2&Itemid=2
Nabídka DEMA a BAZÁRKU je teprve v testovacím režimu, ale svůj smysl to už potvrdilo (vystavený ROTEL a DYNAUDIO už je vyprodáno, až na model FOCUS 110) a odstranění chyb a nejasných formulací proběhne tak do dvou týdnů, jak doufám.
V nejbližší době očekáváme další novinky a jednu „předváděčku“ ;) .

Šimko Josef

STUDIO_ESO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od STUDIO_ESO » 05 čer 2012 14:52

Obrázek
Pro ty, kdož se dlouho nemohli dočkat...
:D

STUDIO_ESO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od STUDIO_ESO » 18 čer 2012 20:31

Jedno aktuální momentkové foto z probíhající akce, "PŘEDVÁDĚČKA" je právě v polovině...
Obrázek

STUDIO_ESO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od STUDIO_ESO » 28 čer 2012 17:50

to bylo radosti na Starém bělidle ...
Právě jsem vybalil CAMBRIDGE AUDIO AZUR 851 CD i zesilovač. Moc pěkná práce na designu, pánové z CA se pochlapili.
Obrázek

STUDIO_ESO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od STUDIO_ESO » 30 čer 2012 10:57

Dnes malé odlehčení, ti co mě blíže znají, vědí že sbírám a restauruji VINTAGE strojky (ne že bych ten pravěk poslouchal, to zas přeci jen mám svoje uši rád a ekonomickou situací k tomu také naštěstí nejsem dosud nucen *sunglases* , ale mám ty mašinky rád, prostě je v tom kus leckdy zajímavé historie a srdcařiny). Moc se mi líbilo Tetiho vlákno a zvlášť ty QUAD ESL-57, to byla moc hezká práce.

Zde malá momentka z restaurování BW DM-4. Původní krabice místy předýhována, další se chystá (teď se budou dělat rámečky). Elektrická stránka věci je již vyřešena. Mimochodem, kde to lze, snažím se ponechat původní materiál a součásti, někdy ale není zbytí a rekonstrukce musí být obsáhlejší.
Obrázek

STUDIO_ESO
Kontaktovat uživatele:

QUAD ESL-57

Příspěvek od STUDIO_ESO » 14 srp 2012 19:54

Opět jedna VINTAGE momentka:
Obrázek
Koupil jsem Quadům ve studiu menšího, ale trochu staršího bratříčka :D

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 » 15 srp 2012 08:32

STUDIO_ESO píše:to bylo radosti na Starém bělidle ...
Právě jsem vybalil CAMBRIDGE AUDIO AZUR 851 CD i zesilovač. Moc pěkná práce na designu, pánové z CA se pochlapili.
a co zvukove ? (hlavne mne zajima zesilovac)

STUDIO_ESO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od STUDIO_ESO » 15 srp 2012 18:01

bh69 píše: a co zvukove ? (hlavne mne zajima zesilovac)
Já myslím že od Douglase Selfa ani nikdo nečekal průser :) , hraje to výborně. Samozřejmě osobní poslech je osobní poslech...

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 » 16 srp 2012 08:42

STUDIO_ESO píše:Já myslím že od Douglase Selfa ani nikdo nečekal průser :) , hraje to výborně. Samozřejmě osobní poslech je osobní poslech... JŠ
jasne, uz mam poslech slibeny v mistnim studiu, ale zatim cekam az (jestli) dorazi ...

A co kombinace s Xavian (Carisma), nezkousel jste to ? Mel jsem predstavu sestavy CA SM6 + 851A + Carisma, ale nevim jestli by to k sobe sedlo ? (od jednoho prodejce - ktery CA take prodava - jsem dostal radu, ze CA je skvela sestava na "lehci" zanry, ale na akustickou muziku a klasiku to moc nedoporucuje. Ovsem navrhu lepsiho reseni (bez CDP) jsem zatim nedockal, jen doporuceni zesilovace tridy A, tj. Vincent 234, protoze nic jinyho asi neni, teda mimo Xindaku ... Je teda v podobne cene neco vhodnejsiho nez 851A ? SM6 v podstate za rozumne penize nahradu nema, jedine jit cestou PC (coz by mi nevadilo, ale jaky DAC - M-DAC, Casea, Young ? a bude to opravdu zvukove lepsi ?)

STUDIO_ESO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od STUDIO_ESO » 16 srp 2012 12:52

bh69 píše: jasne, uz mam poslech slibeny v mistnim studiu, ale zatim cekam az (jestli) dorazi ...

A co kombinace s Xavian (Carisma), nezkousel jste to ? Mel jsem predstavu sestavy CA SM6 + 851A + Carisma, ale nevim jestli by to k sobe sedlo ? (od jednoho prodejce - ktery CA take prodava - jsem dostal radu, ze CA je skvela sestava na "lehci" zanry, ale na akustickou muziku a klasiku to moc nedoporucuje. Ovsem navrhu lepsiho reseni (bez CDP) jsem zatim nedockal, jen doporuceni zesilovace tridy A, tj. Vincent 234, protoze nic jinyho asi neni, teda mimo Xindaku ... Je teda v podobne cene neco vhodnejsiho nez 851A ? SM6 v podstate za rozumne penize nahradu nema, jedine jit cestou PC (coz by mi nevadilo, ale jaky DAC - M-DAC, Casea, Young ? a bude to opravdu zvukove lepsi ?)
To je jedna anekdota lepší než druhá :mrgreen: , nejvíce mě pobavily tyto tři:
-VINNECT SV-234 ve třídě A (při téměř 300 W na kanál by měl trochu jiné rozměry, než má, též klidovou spotřebu. Ale je to dobrý zesilovač, to bezesporu. Také Vincent prodáváme)
-dělení zesilovačů dle schopnosti přehrávat hudební žánr. Safra, to bych musel mít jeden na klasiku, jeden na Jazz, další tři na Rock - minimálně tři, protože pokaždé to zvukař "doprasí" jinak, na elektroniku snad bude stačit, doufejme, jeden. Bedny už tak mám dvoje.
-Až a (jestli) dorazí... UŽ TŘI TÝDNY (MINIMÁLNĚ) JE DOSTUPNÝ.

Jsem zvyklý dobrý vtip ocenit také vtipem, zde je:
Nový farář byl před svým prvním kázáním tak nervózní, že skoro ani nemohl mluvit. Příští neděli, před druhým kázáním, se zeptal přítomného arcibiskupa, co má dělat, aby se uvolnil.
Ten mu poradil: "Kápněte si do vody trochu vodky, uvidíte, že po pár hltech budete trochu klidnější."
Farář poslechl a skutečně, cítil se tak dobře, že by dokázal mluvit i ve vichřici. Po bohoslužbě se vrátil do sakristie, kde našel lístek od arcibiskupa:
Vážený Otče:
Příště si nalijte vodku do vody, ne vodu do vodky. V dalším připojuji pár poznámek, aby se neopakovalo to, co jsem viděl na dnešní mši: - Na okraj kalicha není nutné dávat kolečko citrónu.
- Ty kabinky v boční lodi jsou zpovědnice, ne toalety.
- Snažte se neopírat o obraz Panny Marie, a už vůbec ji nemusíte objímat a líbat.
- Máme 10 přikázání, ne 12.
- Apoštolů bylo 12, ne 7, a žádný z nich nebyl trpaslík.
- Našeho Pána Ježíše Krista a Jeho Apoštoly nenazýváme "JC & His Boys".
- Ježíš Kristus byl pomazaný, nikoliv namazaný.
- Svatému Kříži neříkáme "Velký Téčko".
- David porazil Goliáše prakem a kamenem, není pravda, že by ho "dojebal", ani mu nedal "lekci na kterou do smrti nezapomněl".
- Jidáše neoznačujeme za "zkurveného zmrda".
- Svatého Otce sa nesluší nazývat "Papa Ratzi".
- Bin Ládin neměl prsty v Ježíšově smrti.
- Svěcená voda je na požehnání, nikoliv na osvěžení zátylku.
- Nikdy se nemodlete vsedě na schodech před oltářem.
- Hostie nejsou chipsy, tedy je nepřikusujeme k vínu, ale rozdáme věřícím.
- Věřící vhazují příspěvky do pokladničky dobrovolně, nápis: "Vaše spropitné je můj plat" je tedy na pokladničce zcela zbytečný. - Hříšníci půjdou do pekla, ne do piči.
- Při otčenáši je možno zvedat ruce k nebesům, ale ne se kývat do vlny.
- Vaši iniciativu, aby si všichni přítomní zatancovali, hodnotím kladně, ale dělat vláček po celém kostele, to nemusíte.
DŮLEŽITÉ: Ten, co seděl v koutě u oltáře, a o kterém jste tvrdil, že to je "buzík v sukni" a "transvestita bez mejkapu", to jsem byl já.
Doufám, že do příští neděle tyto nedostatky napravíte. Jinak na druhé kázání to bylo celkem dobré. S pozdravem, Arcibiskup

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 » 16 srp 2012 14:04

STUDIO_ESO píše:Doufám, že do příští neděle tyto nedostatky napravíte. Jinak na druhé kázání to bylo celkem dobré. S pozdravem, Arcibiskup
Vase kazani bylo taky celkem dobre ... Příště to snad bude lepší ;)

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 » 16 srp 2012 14:08

diky za SZ, ktera vyznela uplne jinak nez odpoved vyse

Odpovědět