Studioline - varování

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Pamela
Kontaktovat uživatele:

Re: Studioline - varování

Příspěvek od Pamela » 20 úno 2015 15:21

Šeďoure, tradiční zdravá morální frakce tohoto fora je nadmíru pohoršena tvým naprosto skandálním
a v historii tohoto fora s ničím nesrovnatelným , pohoršujícím a lidsky nepřijatelným příspěvkem.
Nejsem si jistý zdali by kynologický svaz byl s tebou za jedno co se týče stravovacích návyků tebou uváděného plemene.

Sorry ,ale toto ne. Není to vhodné a ani etické.

Karel1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel1 » 20 úno 2015 16:17

V duchu doufajíc, že se tady hodně dozvím, jsem se na toto fórum zaregistroval s těmi nejčistšími úmysly :? Měl jsem se hlouběji začíst a věnovat nejdříve trochu toho drahocenného času, abych zjistil, co se tu vyskytuje exhibicionistů :( (s ukázkami, že umí pracovat s googlem :roll: ). Teď abych se bál zmínit, že jdu venčit psa (brzo se někdo ozve: "Vždyť já mám pejsky rád" s dodatkem, že musí být kvalitně naložený).
Přeji všem hezký víkend.

gabik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gabik » 20 úno 2015 19:32

s ukázkami, že umí pracovat s googlem
Takt o jsem pobavil, celkem vystizny :D. Gůglu zdar a hezjej vejkend vsem.

Karel1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel1 » 20 úno 2015 19:42

Měl jsem na mysli tu část příspěvku Pamela (nebo Pamely?) v 15:21, která je nyní již administrátorem fóra smazána.

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish » 20 úno 2015 20:51

Já jsem absolvoval návštěvu v pár studiích a nikdo po mně žádné peníze nechtěl. Kdyby chtěl, zaplatil bych, jelikož jsem potřeboval slyšet jak dané výrobky hrají. Nesetkal jsem se nikde s nějakou arogancí či agresívním chováním, všici byli milí v rámci možností. Chodívám ale sám, bez dětí. Ohlášen, nepřekvapuji. Když odcházím zklamán, vím že jsem si nevybral, mám trochu výčitky svědomí, že jsem neudělal kšeft tomu pánovi, co se mi věnoval. to už je život. Občas se mi podaří revanžovat třeba nějakou službou z mého oboru. Ruka ruku myje, tak by to mělo být. Na stránky Studioline jsem také při svých cestách narazil, ale ani mne nenapadlo do studia jít. Už podle vzhledu stránek jsem věděl, že to pro mne nebude....

boxer

Příspěvek od boxer » 20 úno 2015 20:55

Vážení hifisti. Možná pro někoho byly napsané ( a nyní již smazané) věty legrace, ale zasáhl nečekaně majitel tohoto fóra a na jeho příkaz jsou oba dotyční pánové, tedy Šeďour a Pamela od této chvíle zabanováni za neetické chování.

Na jak dlouho, na to zatím čekám dle jeho rozhodnutí.
Původně to mělo být napořád. Zatím dostanou informaci do konce roku.

bohus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohus » 21 úno 2015 10:52

ok, a rozumím, nevím proč se mají na tomto fóru probírat a hlavně okecávat třeba "filcky"

Miero

Příspěvek od Miero » 21 úno 2015 11:58

mozno by bolo fajn doplnit pravidla do pravidiel, nech je to nabuduce jasne..

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish » 21 úno 2015 12:37

Považuju to za ukvapené. Bylo to v žertu, možná nevhodné a nechutné, ale místo upozornění a varování rovnou zabanovat...to se teda budu jednou divit až něco napíšu a druhý den zjistím, že už nejsem na fóru vítán...

reta
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reta » 21 úno 2015 13:27

Všechno je relativní, jedno je ale jisté, toto ale ani žádné jiné fórum není nezávislé. Řek bych, že použití slova "nezávislé" v záhlaví tohoto webu je celkem slušný reklamní tah. Jsem převážně jen čtenář tohoto fóra spousta příspěvků mne nechává klidným (vlastně všechny) ale hlava mě nebere proč se boxer schovává za majitele. *offtopic* :(
Edit: teď mi docvaklo, možná se majitel schovává za boxera

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S499_1023 » 21 úno 2015 14:07

Taky si myslím, že ban bez výstrahy není úplně ono.

PetrD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrD » 21 úno 2015 15:45

Jelikož jsem se svým příspěvkem stal (také) "součástí" tohoto vlákna, dovolím si svůj "pohled" . . . ani já jsem nečekal takovou hbitost a razanci od admina (či majitele), ale na druhou stranu nemohu nepřiznat, že vejšplechty zabanovaných osob pro mě osobně měly absolutně nulovou vypovídací hodnotu a ty kydy mi chybět nebudou. Já osobně bych zpočátku dával ban dejme tomu na 3 měsíce a pak "propuštění na podmínku" ;) Ale jelikož to není moje fórum, nemám do toho co kecat (jen nastiňuji můj názor ;) ).

PS: Jo a s tímto "studiem" mám i já svoji zkušenost.

boxer

Příspěvek od boxer » 21 úno 2015 18:25

Za nikoho se neschovávám. Je na majiteli fóra, jak si rozhodne. Jeho identita je zase jen pouze jeho věcí. V Pravidlech jsou, stejně jako v Zákonech, všeobecné zásady a podmínky. Dá se na ně vztáhnout vše z běžné činnosti, která je "nestandardní".
Předjímat délku banu nebudu.

nikon69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nikon69 » 25 úno 2015 20:28

V tomto studiu (tedy na adrese K Žižkovu 97 PH 9) jsem postupně koupil reprosoustavy a následně řadu dalších hifi komponentů .Vždy mi pan Bayer poradil fundovaně a profesionálně. Hlavně oceňuji jeho trpělivost, protože se koupě neuskutečnila napoprvé a nikdy na mě nepožadoval žádnou finanční zálohu za poslech apod. Dokonce jsem si jednou předem špatně spočítal peníze a dlužil jsem mu týden 10 tis.Kč do další návštěvy! Prý abych mohl vše zapojit a již hrát. Nejsem zdaleka takový odborník v oboru jako většina přispěvatelů do tohoto fóra, ale z praxe vím, že když děláte s lidmi, vždy nějaký problém časem vznikne. Do studia (obzvlášť tohoto, které je poměrně malé a nabité množstvím zboží) bych si rozhodně děti nebral, protože v nestřeženém okamžiku může dojít k nějakému karambolu. A nechtěl bych být svědkem dohadování, kdo může za poškození vystaveného exponátu či zranění malého nezbedy při pádu např.reprosoustavy. Já osobně mám také řadu negativních s prodejci hifi techniky po ČR, kdy asi největší byla v poměrně dobře známém studiu na Moravě, kdy se o mě začínal zajímat pan majitel až po ujištění, že si chci pořídit komponenty za minimálně 0,5 mil korun, protože jinak je jeho čas drahý...!

kite19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kite19 » 26 úno 2015 11:42

Trvalý asi nie :D

Odpovědět