Studioline - varování

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
petrL
Kontaktovat uživatele:

Re: Studioline - varování

Příspěvek od petrL » 08 bře 2015 17:28

Žrádlo pro kočky je dražší než žrádlo pro lidi. Někde se stala chyba.

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S499_1023 » 08 bře 2015 17:39

Fakt? A co žereš Ty, za 65,- CZK/kg?

lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lidumil » 09 bře 2015 11:54

PítrsPraha píše:Když přijedeš do pneuservisu pro nové pneu, taky ti na vyzkoušení nepřezují 4 různé modely, aby sis je vyzkoušel.
Tohle tedy kulhá na obě nohy *thumbs down* - už jen tím, že se pneu nazuje na ráfek, se poněkud degraduje a tro nemluvím o ojetí. Tohle se u zkoušky audioaparátu neděje.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha » 09 bře 2015 12:33

Pneu se správným nasazením na ráfek nijak nedegraduje. A ojetí při testovací jízdě je asi takové, jako vysvícení plasmové TV při předvedení v obchodě...

O to ale nejde, zaměřil ses na nepodstatné detaily a unikl ti smysl...

lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lidumil » 09 bře 2015 21:16

Myslíš? :lol:

Hans20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans20 » 25 bře 2015 03:43

Před pár týdny jsem si koupil v SRN SACD přehřávač. Konkrétně Hifi Forum v Baiersdorf. Inzerát na Audiomarkt. Dostal jsem do ruky přehrávač, který byl vykoupený. Prodejce mi dal rok záruku. Po dvou dnech mail. Prosím o adresu, nedal jsem vám krabici, manuál, dálkové ovládání, sorry. Přesto že se na to mohl prodejce těžce vykváknout, tak vše na vlastní náklady poslal, přes GLS. Proč jsem se nepídil při prodeji alespoň po ovladači? Nebyl v inzerátu zmíněn a u T + A není součástí balení, dokupuje se zvlášť. Tedy jsem nevěděl, že k přístroji byl, prodejce si jej mohl klidně nechat a prodat zvlášť. Stojí včetně přijímače minimálně dalších 200 Euro navíc. A pointa? Je to x tá velmi dobrá zkušenost s nákupem v Německu. Prostě to jde dělat kšeft a uživit se. Poctivě. *thumbs up* Čest všem poctivým prodejcům v Čechách, ale sorry, nebudu vás hledat jako jehlu v kupce sena. Příště pojedu opět utratit svoje love do SRN. *palec*

tujatuja
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tujatuja » 25 bře 2015 21:04

Hans20 píše:Před pár týdny jsem si koupil v SRN SACD přehřávač. Konkrétně Hifi Forum v Baiersdorf. Inzerát na Audiomarkt. Dostal jsem do ruky přehrávač, který byl vykoupený. Prodejce mi dal rok záruku. Po dvou dnech mail. Prosím o adresu, nedal jsem vám krabici, manuál, dálkové ovládání, sorry. Přesto že se na to mohl prodejce těžce vykváknout, tak vše na vlastní náklady poslal, přes GLS. Proč jsem se nepídil při prodeji alespoň po ovladači? Nebyl v inzerátu zmíněn a u T + A není součástí balení, dokupuje se zvlášť. Tedy jsem nevěděl, že k přístroji byl, prodejce si jej mohl klidně nechat a prodat zvlášť. Stojí včetně přijímače minimálně dalších 200 Euro navíc. A pointa? Je to x tá velmi dobrá zkušenost s nákupem v Německu. Prostě to jde dělat kšeft a uživit se. Poctivě. *thumbs up* Čest všem poctivým prodejcům v Čechách, ale sorry, nebudu vás hledat jako jehlu v kupce sena. Příště pojedu opět utratit svoje love do SRN. *palec*
Tak nějak to opravdu je, bohužel. :cry:

Odpovědět