Studioline - varování

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
lubomirhaslik
Kontaktovat uživatele:

Studioline - varování

Příspěvek od lubomirhaslik » 16 úno 2015 16:10

Dobrý den,
dnes jsem zažil hrozivý zážitek u prodejce pana Bayera z hifi shopu www.studioline.cz (ERBA Praha), se kterým jsem byl předem osobně i mailově domluven na návštěvě a následné koupi sloupových repro + AV recieveru dle jeho doporučení. V domluvený čas jsem přišel s manželkou a 1,5 letým synem v kočárku pouze na krátký poslech do prodejny studioline (bohužel nemáme hlídání) již předvybraných reprosoustav. Pana Bayera jsem na tuto skutečnost mailem informoval. Velký šok jsem zažil ve chvíli, kdy jsme pouze chtěli vstoupit do prodejny a byl nám s kočárkem striktně zamezen přístup se slovy, že tam má vybavení velké hodnoty a takto nás do prodejny vůbec nepustí, že nebyla řeč o tom, že dorazíme s "celou rodinou". Vůbec jsem nechápal smysl této reakce na zcela klidného syna v kočárku a vůbec mu nevadilo, že zboží v nemalé cenové hladině zakoupíme u konkurence, což také plánujeme. Je to obrázek toho, jak si tento prodejce váží zákazníků. V rámci mailových diskusí jsem taktéž našel negativní hodnocení chování týkající se reklamací, chování pana Bayera dokresluje celý obrázek o tomto pochybném obchodě. I přes nedostatek času jsem si musel najít prostor se tento neprofesionální přístup s Vámi podělit a potencionální zákazníky bych rád před touto skupinou prodejců varoval!!!

kite19
Kontaktovat uživatele:

Re: Studioline - varování

Příspěvek od kite19 » 16 úno 2015 16:43

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S499_1023 » 16 úno 2015 19:18

S panem Bayerem jsem měl hodně co do činění a nic bych si u něj nekoupil. A bacha, dnes je polovičním společníkem firmy Horizon Trading Praha, m.j. výhradního dovozce Ortofon, Dali, Thorens a dalších!

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown » 16 úno 2015 21:39

To by mne také, mírně řečeno, ani trochu nepotěšilo

Karel1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel1 » 16 úno 2015 22:59

Jednou jsem měl to štěstí tam zavítat, málokdy se setkáte s takovou arogancí :(

lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lidumil » 17 úno 2015 12:25

Chová se jako správný obchodník - zvlášť "jeden příklad za všechny" http://www.studioline.cz/?lang=cz&sec=a ... 2&s_cat=85

fox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fox » 17 úno 2015 12:50

Já tomu rozumím. Měli bychom si zvyknout za službu platit. Obchodník platí nájem, energie, zaměstnance ... Internetoví obchodníci mohou prodávat z "kuchyně" bez nákladů, ale nemají kde a jak zboží předvést. V tom mají obrovskou finanční výhodu a mnohdy zneužívají kamenné obchody jako vzorkovny a podbízejí se cenou.

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kocmeister » 17 úno 2015 12:56

Byl jsem tam před pár dny a vše v pořádku. Některé věci opravdu jinde než tam v ČR nekoupíte. Ale kdyby mě takhle vyhnal kvůli děcku, který ani nevyleze z kočárku tak bych ho taky poslal do pr....

sostakovic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sostakovic » 17 úno 2015 13:08

fox píše:Já tomu rozumím. Měli bychom si zvyknout za službu platit. Obchodník platí nájem, energie, zaměstnance ... Internetoví obchodníci mohou prodávat z "kuchyně" bez nákladů, ale nemají kde a jak zboží předvést. V tom mají obrovskou finanční výhodu a mnohdy zneužívají kamenné obchody jako vzorkovny a podbízejí se cenou.
Zrovna v tomto případě si myslím, že mají odpovídající marži a omezený trh na to, aby mohli službu poslechu poskytnout zdarma a zákazníka si udržet. Jiné obory jsou na tom výrazně hůř.

Odar

Příspěvek od Odar » 17 úno 2015 13:15

fox --> Tak nech zrusi predajnu a predava to z vlastnej spalne. Je to velmi jednoduche :lol:

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown » 17 úno 2015 13:19

to fox :
vzpamatuj se !
V potravinách nebo ve zlatnictví neplatí nájem ??? A vyhodí tě s kočárkem ???

fox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fox » 17 úno 2015 15:11

Odar píše:fox --> Tak nech zrusi predajnu a predava to z vlastnej spalne. Je to velmi jednoduche :lol:
Až budou všichni prodávat pouze z internetu, nebudeš si moci nic vyzkoušet a nechat předvést. Budeš nakupovat jenom podle obrázku.

fox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fox » 17 úno 2015 15:12

Renown píše:to fox :
vzpamatuj se !
V potravinách nebo ve zlatnictví neplatí nájem ??? A vyhodí tě s kočárkem ???
Promiň, na kočárek jsem nereagoval. Samozřejmě to není v pořádku.
Potraviny na internetu moc nejdou na odbyt. Ani výrobky ze zlata. Zato elektronika ano. Znám jednoho vykutáleného prodejce. Ten svým zákazníkům radí: " Běž si to poslechnout do studia a já ti to potom prodám se slevou." Zboží potom jenom objedná a prodá. Je to snad správné ?
Naposledy upravil(a) fox dne 17 úno 2015 15:19, celkem upraveno 2 x.

Odar

Příspěvek od Odar » 17 úno 2015 15:14

fox --> Ale mozes do urciteho terminu bez dovodu vratit s tym, ze ti predavajuci musi vratit peniaze. Vsetko ma svoje pre aj proti.

fox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fox » 17 úno 2015 15:21

Ten kdo chce kupovat zboží na slepo, jeho problém. Nemusí ale využívat pohostinnost prodejce, který má zboží na skladě a tráví svůj čas jeho předváděním. Nevím, jestli by někdo z vás chtěl dělat prodavače zadarmo.

Odpovědět