SVENSOUND - vzorkovna produktů SUPRA Cables

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Odpovědět
Svensound
Kontaktovat uživatele:

SVENSOUND - vzorkovna produktů SUPRA Cables

Příspěvek od Svensound » 24 dub 2008 12:26

Ve vzorkovně Svensound najdete v metráži všechny vyráběné kabely, konektory a síťové filtry švédské firmy Supra Jenving Technology.
Je zde poslechová místnost zařízená jako standardní obývací pokoj, tedy středně zatlumená, kde je možno poslechnout si některé produkty firmy ATOLL Electronique a Jean Marie Reynaud Acoustiques / běžné domácí akustické podmínky /.
Prodejní doba: denně od 8 - 21 hodin, včetně sobot a nedělí
Poradenství a kafčo grátis. / oboje ve stravitelné formě /
Ideální je objednávat zboží přímo přes internet v našem shopu. http://www.svensound.cz/
Poštovné ani balné neúčtujeme.
Adresa: Milan Černohorský
U pošty 3
180 00 Praha - 8
Telefon: 777 270 017
Naposledy upravil(a) Svensound dne 24 dub 2008 12:39, celkem upraveno 2 x.

boxer

Re: SVENSOUND - vzorkovna produktů SUPRA Cables

Příspěvek od boxer » 24 dub 2008 12:30

Já tedy kafčo nedostal Milane. :o

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Svensound » 24 dub 2008 12:37

Když jsme to zakecali, příště. Nesmíš ale moc spěchat, nebo zase bude hovno.

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 25 dub 2008 23:13

supra na high-end mnichov v širokém zastoupení. u kupy prodejců.
u konkurenčních, kabel-značek jsem se poptával.... ani mezi řádky neplivali. což je nezvyklé.
kupoval jsem pro pytla nějaké díly a nechtěl žádný kabel. že to půjde na supru. ani mi už ty jejich káble necpali.
rhodimu je ale sakra drahé.
jestli neuslyšíme rozdíl proti supra koncovkám, tak jsem vyhodil 170 eur za součástky!!
:)

boxer

Příspěvek od boxer » 25 dub 2008 23:48

Hlasím se M. na porovnávací test.Pokud uslyším(e) při slepáku rozdílu veřejně se omluvím PEERovi a za trest nebudu jíst alespoň 2 měsíce vepřové maso. :cry:

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 25 dub 2008 23:58

kabel musí napřed maestro pytel smontovat,karbonovou páskou omotat zásuvku do zdi poté zapojit.
koho pozve na poslech je jeho starost. :)
slepý test bude určitě zajímavý.
já se raději nezúčastním. pro mě je již výsledek jasný :)
170 eur musí být někde sakra slyšet.
dovozce futurech mi slíbil vrátit euro, pokud neuslyšíme rozdíl proti koncovkám od supra.
nejvíce "zázraků" snad bylo v mnichově kolem kabelů.
kde neviděl....

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Svensound » 09 kvě 2008 14:10

Ve středu pánové začnu rozesílat zboží, které přijde v úterý. Bude zde vše, kromě HDMI-HDMI verze 1,3 / délka 1m /.

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 09 kvě 2008 21:59

svensound

někteří zákazníci jsou již značně netrpěliví.
tlejí jim totiž rhodiové koncovky v předražených krabičkách futurech.
zdar je v sýru :)

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Svensound » 12 kvě 2008 13:52

Středa, to je to správný datum / odpůlne!! / :mrgreen: :mrgreen:

Mih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mih » 15 kvě 2008 13:52

Myslíš zástrčky EU např. Shuko? Mělo by to být jedno, tedy z hlediska bezpečnosti. Ty "naše" jinak zastrčit nelze. Vzpomínám, že někteří hifi puristé otáčeli zástrčky a druzí se jim vysmívali. Pokud uslyšíš rozdíl, což bych se divil, ponech to tak, jak se ti zdá zvuk nej. Jinak na bezpečnost to vliv nemá (třívodičová soustava - dva pracovní + ochranný vodič).

boxer

Příspěvek od boxer » 15 kvě 2008 15:46

Veškeré přípoje si dělám tak,aby všechny komponenty byly připojeny s fází vlevo,z pohledu na díru.Tzn,veškeré produkty mají fázi připojenu stejně,a protože k nim mám jeden společný stíněný přívod,tak když nic jiného,neměly by se nijak ovlivňovat.
Což jsem někde četl,že lze vyslyšet a samo i změřit.
Nejsem elektrikář,ale možná nám to někdo vysvětlí.
Já mám aspoň dobrý pocit. :?

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Svensound » 15 kvě 2008 16:43

Kluci mají pravdu, z pohledu ze předu je vžité mít Fázi vlevo. Jestli je to ošetřeno normou nevím. Co se týká otáčení vidlice bez kolíku, není to chyméra. Stačí si změřit zbytkový potenciál napětí u kostry / na chassis / CD přehrávače v jedné poloze vidlice a v druhé poloze. Je tam skoro vždy rozdíl řádově od 5 do 15 Voltů, alespoň podle mé zkušenosti. Může být menší i větší. Ten menší potenciál je vždy to lepší, projeví se na nižší ostrosti reprodukce. Firma Russ Andrews Accessories Ltd vyrábí na to přímo měřák! Koštuje 25 poundů. Jinak tenhle pán má na svých stránkách spoustu vynikajícího příslušenství, hodně toho jsou i předražené píčoviny, hlavně věci ke kabelů o WBT pájce ani nemluvím. Kdyby byla aspoň za ty prachy NEJ.........!
Největší bomba je ale výrobek firmy Caig Laboratories nazvaný DeOxid a ProGold!!!!!!!!!!!!!! Je to na ošetření konektorů a holých kabelů v terminálech beden a siličů. Mám s touto chemií letité zkušenosti. / jo a Boening a Kawasaki také /!!!!!!! Ha, ha!! Ale bez prdele, absolutní špička na ošetřování konektorů, kontaktů atd. Poprvé jsem to vyzkoušel v roce 1998 v testu pro AMP / Audiophile Meeting Point s kolegou Jirkou Michálkem. Najdete to v příslušenství také.
http://www.russandrews.com/lookup/1/reg ... r-1870.htm

Mih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mih » 15 kvě 2008 17:28

Svensound - Pokud si s tím chce někdo hrát a měřit, neberu mu to. Nicméně asi by to mělo fungovat u přístrojů bez připojeného ochranného vodiče. Ty třívodičové mají vždy na kostře připojen ochranný vodič a v žádném případě by se nemělo naměřit žádné napětí mezi přístroji. To by bylo na revizi odborníkem.
U těch dvojvodičových se samozřejmě nějaké napětí může objevit ale "vyruší" je vzájemné pospojení např. signálovými kabely, ne? Tady ale může být ten prostor pro hifi puristy.
Jinak se to snažím zapojovat jako Boxer, ale pokud jsem někdy zapomněl, žádný zvukový průšvih nenastal...

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Svensound » 19 kvě 2008 15:00

Pár novinek ve Svensoundu: :o
Díky srandovnímu kurzu EU si dovoluji upozornit na to, že filtry SEEC Audio z Nizozemí http://home.claranet.nl/users/seec/ jsou nyní cenově výrazně zajímavější.
1.Cena filtrů HQSN-161U z původních 28 694.- Kč snížena na 21 600.- Kč
HQSN-163U z původních 48 765.- Kč na 37 800.- Kč a konečně HQMC-7PU z původních 17 480.- Kč na 13 500.- Kč
2. Filtry SUPRA MD06EU/SP / ochrana proti přetížení a nepřímému úderu blesku je zlevněn z 4 470.- Kč na 4 000.- Kč
3. HDMI/DVI univerzální kabel v metráži skladem!
4.

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Svensound » 27 kvě 2008 12:32

4. AKCE ATOLL! :o
Demo komponenty / nehrané, jen vybalené a odzkoušené /ze vzorkovny se slevou 20%
CD Player ATOLL CD100 MkIII / black version /............................... 22 464.- Kč http://visonik.de/downloads/MOd-CD-MK3-DE.pdf
http://visonik.de/downloads/CD100_stere ... 03_www.pdf
AM100 / black version / koncový zesilovač 2x100Watt / 8 Ohmů /........ 15 768.- Kč http://visonik.de/downloads/MOd-AM-D.pdf
http://visonik.de/downloads/PR200_AM100 ... 02_www.pdf
http://visonik.de/downloads/PR200_AM100 ... 04_www.pdf

Odpovědět